Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#69805 05/06/2003 15:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Kasa po dniu wczorajszym 4464 -500=3964 zł
otw. 5 na spadek
kurs odn. 1205
I jeszcze dwie takie sesje jak wczoraj i po kasie.
pozdrawiam
dardaw

Bonus: Unibet
#69806 05/06/2003 16:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie, a co sadzicie o jednostkach indeksowych MiniWIG20?

#69807 06/06/2003 05:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Kurs odn. 1202
Stan portfelika 3964 + 150=4114zł
Otw. poz. 5 na spadek
pozdrawiam
dardaw

#69808 06/06/2003 05:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Mała pomyłka
Kurs odn. powinno być :1201 i w związku z tym kasa :4164zł
dardaw

#69809 10/06/2003 04:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Aktualny stan 4164-(5*10*4)=3964zł
Otw. 5 krótkich

Torsten masz priva

pozdrawiam
dardaw

#69810 10/06/2003 15:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Czas wykonać jakiś ruch. Tylko do końca nie jestem zdecydowany w którą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Zlecenie:
10 krótkich, kurs: 1207, 11:38
pozdrawiam

#69811 18/06/2003 04:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Temat w zastoju, ale nie z lenistwa tylko z sytuacji giełdowej. Ostatnie zlecenie nie zostało zrealizowane, zabrakło 1 pkt.

#69812 18/06/2003 04:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Odnosnie pytania mi444. Nigdy nie grałem na jednostkach indeksowych. Ale z tego co zasłyszałem, ich przeznaczenie jest skrajnie różne od kontraktów. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z niwelowaniem ryzyka do minimum w inwestowaniu, w przypadku kontraktów, z podwyższaniem ryzyka dziesięciokrotnie.
Nie miałem jednak żadnego kontaktu z tymi instrumentami, więc zupełnie nie nadaję się do wygłoszenia jakiegokolwiek komentarza na ich temat.
Pozdrawiam
Bebu

#69813 21/06/2003 02:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Dzisiaj ostatnie notowanie serii czerwcowej, wypada więc podsumować moje "osiągnięcia".
Kurs przy ostatnim moim rozliczeniu wynosił 1201 pkt. a dzisiaj na zakończenie został wyśrubowany do aż 1151 pkt.Strata wyniosła 50 pkt.
4164-(5*500)=1664zł
Zjazd kapitału wyniósł prawie 84%.
Cel częściowo osiągnąłem,ponieważ zainteresowałem giełdą kilku ciekawych forumowiczów którzy mam taką nadzieję i bardzo tego chciałbym zainwestują na giełdzie i będą z tego czerpać profity.
Drugi cel niestety nie udał się.A miało to być pokazanie,że na giełdzie można zarobić. Tłumaczenia żadnego nie uznaję bo "nie ma to tamto".Po prostu podjąłem złe decyzje i stąd taka ogromna strata.
Gratulacje dla Bebu,który osiągnął stopę zwrotu wynoszącą 24% co jakby nie patrzeć jest równe czteroletniej lokacie bankowej.
W tym temacie to na tyle.Otworzę jeszcze jeden odnośnie serii wrześniowej.W temacie tym będę chciał wystawić kilka zleceń(jeśli czas pozwoli) najprawdopodobniej na podstawie przecięcia średniej sesyjnej(14-18) co mam nadzieję pozwoli wygenerować jakąś niezłą stopę zwrotu.
pozdrawiam serdecznie
dardaw

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1