|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Kasa po dniu wczorajszym 4464 -500=3964 zł otw. 5 na spadek kurs odn. 1205 I jeszcze dwie takie sesje jak wczoraj i po kasie. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie, a co sadzicie o jednostkach indeksowych MiniWIG20?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Kurs odn. 1202 Stan portfelika 3964 + 150=4114zł Otw. poz. 5 na spadek pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Mała pomyłka Kurs odn. powinno być :1201 i w związku z tym kasa :4164zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Aktualny stan 4164-(5*10*4)=3964zł Otw. 5 krótkich
Torsten masz priva pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Czas wykonać jakiś ruch. Tylko do końca nie jestem zdecydowany w którą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Zlecenie: 10 krótkich, kurs: 1207, 11:38 pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Temat w zastoju, ale nie z lenistwa tylko z sytuacji giełdowej. Ostatnie zlecenie nie zostało zrealizowane, zabrakło 1 pkt.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Odnosnie pytania mi444. Nigdy nie grałem na jednostkach indeksowych. Ale z tego co zasłyszałem, ich przeznaczenie jest skrajnie różne od kontraktów. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z niwelowaniem ryzyka do minimum w inwestowaniu, w przypadku kontraktów, z podwyższaniem ryzyka dziesięciokrotnie. Nie miałem jednak żadnego kontaktu z tymi instrumentami, więc zupełnie nie nadaję się do wygłoszenia jakiegokolwiek komentarza na ich temat. Pozdrawiam Bebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Dzisiaj ostatnie notowanie serii czerwcowej, wypada więc podsumować moje "osiągnięcia". Kurs przy ostatnim moim rozliczeniu wynosił 1201 pkt. a dzisiaj na zakończenie został wyśrubowany do aż 1151 pkt.Strata wyniosła 50 pkt. 4164-(5*500)=1664zł Zjazd kapitału wyniósł prawie 84%. Cel częściowo osiągnąłem,ponieważ zainteresowałem giełdą kilku ciekawych forumowiczów którzy mam taką nadzieję i bardzo tego chciałbym zainwestują na giełdzie i będą z tego czerpać profity. Drugi cel niestety nie udał się.A miało to być pokazanie,że na giełdzie można zarobić. Tłumaczenia żadnego nie uznaję bo "nie ma to tamto".Po prostu podjąłem złe decyzje i stąd taka ogromna strata. Gratulacje dla Bebu,który osiągnął stopę zwrotu wynoszącą 24% co jakby nie patrzeć jest równe czteroletniej lokacie bankowej. W tym temacie to na tyle.Otworzę jeszcze jeden odnośnie serii wrześniowej.W temacie tym będę chciał wystawić kilka zleceń(jeśli czas pozwoli) najprawdopodobniej na podstawie przecięcia średniej sesyjnej(14-18) co mam nadzieję pozwoli wygenerować jakąś niezłą stopę zwrotu. pozdrawiam serdecznie dardaw
|
|
|
Link skopiowany do schowka