Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
or coventry

(In brugge)

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by quincy
A jeśli piekła nie ma?

VALHALLA

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by quincy
Master dlaczego na TT nic nie ma o tej konferencji?

[Linked Image]


Wg betfajer Neymar bardziej w peesże

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ta pani ze zdjęcia jest polityczką laugh laugh laugh
ja jebie!
Polityka: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by quincy
Master dlaczego na TT nic nie ma o tej konferencji?

[Linked Image]


Wg betfajer Neymar bardziej w peesże

Ile tam dajo? Bo rano do śniadania jak patrzyłem to było @2,85.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Warren
Sensi Stajl:
[Linked Image from pbs.twimg.com]

[Linked Image]

Typowe danie "z Makdonaldsa", spożyjesz jak jesteś bardzo głodny ale przed rodziną nie będziesz się chwalił

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jak w tym kraju ma być dobrze jak pani polityk robi sobie zdjęcia na insta z psimi uszami ?
https://www.instagram.com/justynaklimasara/

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kłincy! 1.6 na Peesże

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by jaga1920
trafił na kilku samograjów gdzie ich umiejętności indywidualne zapewniają nam zwycięstwa a nie jak prawie zawsze monolit drużyny
może być jeszcze lepiej jak on w końcu zrozumie że Lewy nie może grać sam w ataku ponieważ traci dużo na swojej wartości
mając psa Teodora Milika i Wilczka nie możemy marnować takiego bogactwa zrozum to faken chłopie i przestań się wygłupiać smile
Czyli uważasz jego i sztab za ignorantów, który grają na szkodę reprezentacji wystawiając go jako jedynego napastnika? W meczach z Rumunami zdało to egzamin.

Wyszedł na dwóch z Teo z Armenią, widzieliśmy jak się zaprezentował. Wilczek to przeciętniak.

Jeśli Milik będzie w gazie, jak to był w swoim okresie przed kontuzją to na pewno wskoczy do składu jako drugi.


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Teodorczyk i Wilczek to nie jest top poziom reprezentacyjny. Arek owszem i gdy był zdrowy to graliśmy 2 z przodu przecież. Nawałka nie jest głupi. Potencjał Roberta nie jest wykorzystany... Ile bramek strzelił w tym roku i 2016?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dobre z tym Makdonaldsem Master toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
O, haczyk wie o co mi chodzi widzę piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by fechu
Teodorczyk i Wilczek to nie jest top poziom reprezentacyjny. Arek owszem i gdy był zdrowy to graliśmy 2 z przodu przecież. Nawałka nie jest głupi. Potencjał Roberta nie jest wykorzystany... Ile bramek strzelił w tym roku i 2016?

najwieksza zagadka roku 2016 , to co sie stalo na euro z Zielinskim ?

ten chlop w przeciwiestwie do wiekszosci ma glowe,duzo widzi
a we Francji blokada,chlopa nima.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Warren
jak w tym kraju ma być dobrze jak pani polityk robi sobie zdjęcia na insta z psimi uszami ?
https://www.instagram.com/justynaklimasara/

Z moich czasów wszystko było proste - prostytuki są w burdelu i za bardzo nie gloryfikują się swoim zajęciem. Obecnie natomiast, zdjęcie, które pokazuje, że osoba fotografowana ma zaniżoną samoocenę aspiruje by reprezentowąć naród (?) To tak jakby Pan Robert Lewandowski (piłkarz) starał się o angaż w filmie porno, bo w piłkce mu nie wychodzi.

To się "nie dodaje", a jednak intelektualne ameby (nie obrażają tych zwierzątek) "lajkują" czy jak się nazywa to aprobowanie tych zdjęć na intagramie.

Tragedia.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Warren
Dobre z tym Makdonaldsem Master toast

Dziękuję! Sam wymyśliłem!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by fechu
Teodorczyk i Wilczek to nie jest top poziom reprezentacyjny. Arek owszem i gdy był zdrowy to graliśmy 2 z przodu przecież. Nawałka nie jest głupi. Potencjał Roberta nie jest wykorzystany... Ile bramek strzelił w tym roku i 2016?

najwieksza zagadka roku 2016 , to co sie stalo na euro z Zielinskim ?

ten chlop w przeciwiestwie do wiekszosci ma glowe,duzo widzi
a we Francji blokada,chlopa nima.

Bo menago mu Liverpool do łba nawkładał, nawet się u Ignacika przebierał w koszulkę a tu smuda.

Z niego jeszcze będą ludzi.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by jaga1920
trafił na kilku samograjów gdzie ich umiejętności indywidualne zapewniają nam zwycięstwa a nie jak prawie zawsze monolit drużyny
może być jeszcze lepiej jak on w końcu zrozumie że Lewy nie może grać sam w ataku ponieważ traci dużo na swojej wartości
mając psa Teodora Milika i Wilczka nie możemy marnować takiego bogactwa zrozum to faken chłopie i przestań się wygłupiać smile
Czyli uważasz jego i sztab za ignorantów, który grają na szkodę reprezentacji wystawiając go jako jedynego napastnika? W meczach z Rumunami zdało to egzamin.

Wyszedł na dwóch z Teo z Armenią, widzieliśmy jak się zaprezentował. Wilczek to przeciętniak.

Jeśli Milik będzie w gazie, jak to był w swoim okresie przed kontuzją to na pewno wskoczy do składu jako drugi.

w Rumunii strzeliliśmy na 2-0 dopiero po wejściu Teodora który odciągnął obrońców i zrobił miejsce Lewemu który zakutasił
na 2-0 bo wcześniej był bunkier i kupa szczęścia
co do armenii to wszyscy wiemy że była mega bibka w hotelu

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Warren
Dobre z tym Makdonaldsem Master toast

Dziękuję! Sam wymyśliłem!

hmmm,nie inspirowales sie troche J.Fryczem ?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Warren
Dobre z tym Makdonaldsem Master toast

Dziękuję! Sam wymyśliłem!

hmmm,nie inspirowales sie troche J.Fritzlem ?

smile

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1