|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Master dlaczego na TT nic nie ma o tej konferencji? [ Linked Image] Wg betfajer Neymar bardziej w peesże
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ta pani ze zdjęcia jest polityczką  ja jebie! Polityka: Sojusz Lewicy Demokratycznej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Master dlaczego na TT nic nie ma o tej konferencji? [ Linked Image] Wg betfajer Neymar bardziej w peesże Ile tam dajo? Bo rano do śniadania jak patrzyłem to było @2,85.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Sensi Stajl: ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/DFl6mR3XUAAz4Eg.jpg) [ Linked Image] Typowe danie "z Makdonaldsa", spożyjesz jak jesteś bardzo głodny ale przed rodziną nie będziesz się chwalił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak w tym kraju ma być dobrze jak pani polityk robi sobie zdjęcia na insta z psimi uszami ? https://www.instagram.com/justynaklimasara/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
trafił na kilku samograjów gdzie ich umiejętności indywidualne zapewniają nam zwycięstwa a nie jak prawie zawsze monolit drużyny może być jeszcze lepiej jak on w końcu zrozumie że Lewy nie może grać sam w ataku ponieważ traci dużo na swojej wartości mając psa Teodora Milika i Wilczka nie możemy marnować takiego bogactwa zrozum to faken chłopie i przestań się wygłupiać  Czyli uważasz jego i sztab za ignorantów, który grają na szkodę reprezentacji wystawiając go jako jedynego napastnika? W meczach z Rumunami zdało to egzamin. Wyszedł na dwóch z Teo z Armenią, widzieliśmy jak się zaprezentował. Wilczek to przeciętniak. Jeśli Milik będzie w gazie, jak to był w swoim okresie przed kontuzją to na pewno wskoczy do składu jako drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teodorczyk i Wilczek to nie jest top poziom reprezentacyjny. Arek owszem i gdy był zdrowy to graliśmy 2 z przodu przecież. Nawałka nie jest głupi. Potencjał Roberta nie jest wykorzystany... Ile bramek strzelił w tym roku i 2016?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobre z tym Makdonaldsem Master 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
O, haczyk wie o co mi chodzi widzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Teodorczyk i Wilczek to nie jest top poziom reprezentacyjny. Arek owszem i gdy był zdrowy to graliśmy 2 z przodu przecież. Nawałka nie jest głupi. Potencjał Roberta nie jest wykorzystany... Ile bramek strzelił w tym roku i 2016? najwieksza zagadka roku 2016 , to co sie stalo na euro z Zielinskim ? ten chlop w przeciwiestwie do wiekszosci ma glowe,duzo widzi a we Francji blokada,chlopa nima.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Z moich czasów wszystko było proste - prostytuki są w burdelu i za bardzo nie gloryfikują się swoim zajęciem. Obecnie natomiast, zdjęcie, które pokazuje, że osoba fotografowana ma zaniżoną samoocenę aspiruje by reprezentowąć naród (?) To tak jakby Pan Robert Lewandowski (piłkarz) starał się o angaż w filmie porno, bo w piłkce mu nie wychodzi. To się "nie dodaje", a jednak intelektualne ameby (nie obrażają tych zwierzątek) "lajkują" czy jak się nazywa to aprobowanie tych zdjęć na intagramie. Tragedia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dobre z tym Makdonaldsem Master  Dziękuję! Sam wymyśliłem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Teodorczyk i Wilczek to nie jest top poziom reprezentacyjny. Arek owszem i gdy był zdrowy to graliśmy 2 z przodu przecież. Nawałka nie jest głupi. Potencjał Roberta nie jest wykorzystany... Ile bramek strzelił w tym roku i 2016? najwieksza zagadka roku 2016 , to co sie stalo na euro z Zielinskim ? ten chlop w przeciwiestwie do wiekszosci ma glowe,duzo widzi a we Francji blokada,chlopa nima. Bo menago mu Liverpool do łba nawkładał, nawet się u Ignacika przebierał w koszulkę a tu smuda. Z niego jeszcze będą ludzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
trafił na kilku samograjów gdzie ich umiejętności indywidualne zapewniają nam zwycięstwa a nie jak prawie zawsze monolit drużyny może być jeszcze lepiej jak on w końcu zrozumie że Lewy nie może grać sam w ataku ponieważ traci dużo na swojej wartości mając psa Teodora Milika i Wilczka nie możemy marnować takiego bogactwa zrozum to faken chłopie i przestań się wygłupiać  Czyli uważasz jego i sztab za ignorantów, który grają na szkodę reprezentacji wystawiając go jako jedynego napastnika? W meczach z Rumunami zdało to egzamin. Wyszedł na dwóch z Teo z Armenią, widzieliśmy jak się zaprezentował. Wilczek to przeciętniak. Jeśli Milik będzie w gazie, jak to był w swoim okresie przed kontuzją to na pewno wskoczy do składu jako drugi. w Rumunii strzeliliśmy na 2-0 dopiero po wejściu Teodora który odciągnął obrońców i zrobił miejsce Lewemu który zakutasił na 2-0 bo wcześniej był bunkier i kupa szczęścia co do armenii to wszyscy wiemy że była mega bibka w hotelu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Dobre z tym Makdonaldsem Master  Dziękuję! Sam wymyśliłem! hmmm,nie inspirowales sie troche J.Fryczem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Dobre z tym Makdonaldsem Master  Dziękuję! Sam wymyśliłem! hmmm,nie inspirowales sie troche J.Fritzlem ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|