|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11 |
Jesli grasz single to pewnie ,ze warto. Kursy dobre, szybkie wyplaty, zero problemow. Duzo dostepnych metod wpłat i wypłat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Jesli grasz single to pewnie ,ze warto. Kursy dobre, szybkie wyplaty, zero problemow. Duzo dostepnych metod wpłat i wypłat Z dublami gorzej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11 |
Nie da sie grac dubli bo grasz przez nich na BF i tam nie ma takiej opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
grają chujnie to muszą trochę pomóc żeby nie było dużej przewagi do czołówki beniaminek na początku dobrze gra  co za żenada ja pierdolę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
a ten beniaminek to w którym meczu dobrze grał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Co Wy byście tam w Białym bez tej Legii zrobili  Chłopaki się budzą i pierwsze co to sprawdzają co u L słychać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Co Wy byście tam w Białym bez tej Legii zrobili  Chłopaki się budzą i pierwsze co to sprawdzają co u L słychać. teoś proszę cię nie widzisz nic w tym dziwnego że warszawiak sędziuje swoim ? a może Kwiatkoś to kibic Polonii i będzie gwizdał przeciwko ?  z Marciniakiem to już była żenada bo z tego samego województwa chłop ale teraz to już przegięli chuj ci w dupę Przesmycki betonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a ten beniaminek to w którym meczu dobrze grał? ty magister nie cwaniakuj chodziło mi że w pierwszych meczach beniaminek spina zawsze dupę patrz mecz Legii w Zabrzu czy Sandecja w Poznaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Lech dzis raczej w dupe, większe szanse daje Arce w Gdyni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
że też w tym kibicującym L PZPNie nikt nie wie, że beniaminki zawsze dobrze grają w pierwszych kolejkach i zamiast tak ustawić harmonogram rozgrywek by na początek L z nimi nie grała to teraz muszą jej dawać swoich sędziów... no co tam siedzą za gamonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Z informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że francuski klub SM Caen prowadzi zaawansowane negocjacje z Jagiellonią Białystok w sprawie transferu Przemysława Frankowskiego. Wicemistrzowie Polski podobno odrzucili już dwie oferty od klubu występującego w Ligue 1. Druga propozycja opiewała już na 1 mln euro.
oby Kulesza nie przesadzał z negocjacjami niech sprzedaję czym prędzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Z informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że francuski klub SM Caen prowadzi zaawansowane negocjacje z Jagiellonią Białystok w sprawie transferu Przemysława Frankowskiego. Wicemistrzowie Polski podobno odrzucili już dwie oferty od klubu występującego w Ligue 1. Druga propozycja opiewała już na 1 mln euro.
oby Kulesza nie przesadzał z negocjacjami niech sprzedaję czym prędzej za bańkę już można tego leszcza gonić targuje się bo 40% trzeba dla Kuchara oddać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
z jego podejściem do piłki to tam będzie ława non stop i po roku powrót do Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a jeszcze jak zepsuje kilka takich setek co u nas czy w Reprze to koledzy z drużyny mu zrobią kręcenie wora
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Będzie mu bardzo ciężko zaistnieć, biorąc pod uwagę, że jego jedyny atut to szybkość.
Przewiduje podobny epizod jak było z Makuszewskim, wróci prędzej czy później z podkulonym ogonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Sandecja jest w stanie spokojnie urwać punkty Legii - tak jak każdy w lidze. Przebudzą się pewnie dopiero po nowym roku.
Pomijam, że Legia chyba najbardziej zmarnowała pieniądze z awansu do LM ze wszystkich klubów w Europie. Została ruina, ale to też wina zamieszania właścicielskiego. A teraz mam wrażenie znów popełniany jest błąd z czasów ITI - myślenie, że hipertransferami zrobią drużynę.
A dobrze wiadomo, że to długi proces i L potrzebowała jakieś 6-7 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale Białystok musi dziękować Legii, że podebrali nam tego ogóra Mączyńskiego my chcieliśmy mu 100tys/mc płacić  a koleś jest ewidentnym przypadkiem grajka, który jest dobry wtedy i tylko wtedy gdy koledzy wokół są gwiazdami dlatego w Wiśle czy Górniku większość jego występów to incognito
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Gmocha cos w TV nie widac. Brakuje ikony w TV 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|