|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,504 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,504 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Próbuję zrobić weryfikację za pomocą tej niby kamerki i jak już wybieram dowód osobisty to pojawia mi się na środku komunikat: Nie odnaleziono odpowiedniego aparatu. Do zeskanowania dokumentu wymagany jest aparat wysokiej rozdzielczości. Po czym cofa mnie do strony zweryfikuj swoje dane. Co mam począć?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Nadmienię tylko, że oczywiście aparat i kamerkę mam w laptopie i wszystkie zgody na łączenie się z witrynami przez nie ustawione na tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto. No i to jest świetna wiadomość. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Zablokowali mi możliwość wpłat i wypłat, zostałem poproszony o wysłanie skanów poprzez kamere internetową oraz zdjęcia twarzy. Zrobiłem o co prosili , konto zostało zweryfikowane, wszystko mam na zielono, a w dalszym ciągu nie mogę wysyłać kasy ani nawet zrobić wpłaty. Ktoś spotkał sie z taką sytuacją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
po wpisaniu logina i hasla nie moge zalogowac sie przycisk logowanie nie dziala  ktos cos o co kaman?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
mnie zalogowało normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto. a jaki jest do nich mail ? (dla normalnego konta , bez statusu VIP)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Roczna opłata za utrzymanie -10 Euro
Kur.... pierwszy raz, ale jak, ale za co...
Szukam w ich serwisie i wszędzie info, że używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne, jeśli tylko logujesz się lub dokonujesz transakcji co najmniej raz w ciągu 12 miesięcy.
Warunki spełniam także nie ogarniam.
Miał ktoś podobnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
K.. Za karte juz od kilku lat sie płaci 10e cóż za majątek, ja bym zrezygnował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Spoko oko jeśli za kartę to nie ma problemu.
Sam zapis roczna opłata za utrzymanie nie mówi za wiele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
czy mozna przeslac pieniadze pomiedzy moim neteller a skrillem? Kiedys bylo to mozliwe, ale nigdy z tego nie korzystalem a po zalogowaniu sie na konto nie widze nigdzie takiej opcji
p.s. jaki jest email do supportu skrilla (dla zwyklych uzytkownikow)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wchodzisz w zasil konto i tam jest depozyt poprzez netellera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
czy mozna przeslac pieniadze pomiedzy moim neteller a skrillem? Kiedys bylo to mozliwe, ale nigdy z tego nie korzystalem a po zalogowaniu sie na konto nie widze nigdzie takiej opcji
p.s. jaki jest email do supportu skrilla (dla zwyklych uzytkownikow) Podbijam pytanie o email do supportu... Cięzko znalesc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto. No i to jest świetna wiadomość.  _Korver_ wyczyść skrzynkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
czy mozna przeslac pieniadze pomiedzy moim neteller a skrillem? Kiedys bylo to mozliwe, ale nigdy z tego nie korzystalem a po zalogowaniu sie na konto nie widze nigdzie takiej opcji
p.s. jaki jest email do supportu skrilla (dla zwyklych uzytkownikow) Podbijam pytanie o email do supportu... Cięzko znalesc... Ja skany wysłałem na adres: [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
czy jezeli mam silver vip i dwa konta (EUR i PLN) to po degradacji do bronze usuna mi jedno konto? (w bronze mozna miec tylko jedno konto)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
może tak być ale nie musi podstawa abyś nie pytał ich sam o to bo wtedy Ci blokną na bank miałem taką sytuację
|
|
|
Link skopiowany do schowka