Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,504
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,504
Likes: 11

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Próbuję zrobić weryfikację za pomocą tej niby kamerki i jak już wybieram dowód osobisty to pojawia mi się na środku komunikat: Nie odnaleziono odpowiedniego aparatu. Do zeskanowania dokumentu wymagany jest aparat wysokiej rozdzielczości. Po czym cofa mnie do strony zweryfikuj swoje dane. Co mam począć?

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Nadmienię tylko, że oczywiście aparat i kamerkę mam w laptopie i wszystkie zgody na łączenie się z witrynami przez nie ustawione na tak.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Bullet
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto.

No i to jest świetna wiadomość. piwo

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Zablokowali mi możliwość wpłat i wypłat, zostałem poproszony o wysłanie skanów poprzez kamere internetową oraz zdjęcia twarzy. Zrobiłem o co prosili , konto zostało zweryfikowane, wszystko mam na zielono, a w dalszym ciągu nie mogę wysyłać kasy ani nawet zrobić wpłaty. Ktoś spotkał sie z taką sytuacją?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
po wpisaniu logina i hasla nie moge zalogowac sie przycisk logowanie nie dziala laugh ktos cos o co kaman?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
mnie zalogowało normalnie

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
Originally Posted by Bullet
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto.

a jaki jest do nich mail ? (dla normalnego konta , bez statusu VIP)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Roczna opłata za utrzymanie -10 Euro

Kur.... pierwszy raz, ale jak, ale za co...

Szukam w ich serwisie i wszędzie info, że używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne, jeśli tylko logujesz się lub dokonujesz transakcji co najmniej raz w ciągu 12 miesięcy.

Warunki spełniam także nie ogarniam.

Miał ktoś podobnie?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
10E to opłata za kartę.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
K.. Za karte juz od kilku lat sie płaci
10e cóż za majątek, ja bym zrezygnował laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Spoko oko jeśli za kartę to nie ma problemu.

Sam zapis roczna opłata za utrzymanie nie mówi za wiele.

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
czy mozna przeslac pieniadze pomiedzy moim neteller a skrillem? Kiedys bylo to mozliwe, ale nigdy z tego nie korzystalem a po zalogowaniu sie na konto nie widze nigdzie takiej opcji



p.s. jaki jest email do supportu skrilla (dla zwyklych uzytkownikow)

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Wchodzisz w zasil konto i tam jest depozyt poprzez netellera.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Originally Posted by pavlik
czy mozna przeslac pieniadze pomiedzy moim neteller a skrillem? Kiedys bylo to mozliwe, ale nigdy z tego nie korzystalem a po zalogowaniu sie na konto nie widze nigdzie takiej opcji



p.s. jaki jest email do supportu skrilla (dla zwyklych uzytkownikow)
Podbijam pytanie o email do supportu...
Cięzko znalesc...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Bullet
Jakby ktoś miał takie problemy jak ja wyżej to powinno wystarczyć wysłanie do nich mailem skanów dowodu osobistego przy twarzy. Mi po jednym dniu odpowiedzieli i zweryfikowali konto.

No i to jest świetna wiadomość. piwo


_Korver_ wyczyść skrzynkę wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by SR
Originally Posted by pavlik
czy mozna przeslac pieniadze pomiedzy moim neteller a skrillem? Kiedys bylo to mozliwe, ale nigdy z tego nie korzystalem a po zalogowaniu sie na konto nie widze nigdzie takiej opcji



p.s. jaki jest email do supportu skrilla (dla zwyklych uzytkownikow)
Podbijam pytanie o email do supportu...
Cięzko znalesc...

Ja skany wysłałem na adres: [email protected]

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
czy jezeli mam silver vip i dwa konta (EUR i PLN) to po degradacji do bronze usuna mi jedno konto? (w bronze mozna miec tylko jedno konto)

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
może tak być ale nie musi
podstawa abyś nie pytał ich sam o to bo wtedy Ci blokną na bank
miałem taką sytuację

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, forty, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, bukma, 11kera11), 2,593 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1