|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
za małolata z kumplami robiliśmy włamy do poldków i fiatów 125 głównie po to żeby wyciągnąć gaśnicę i lataliśmy z nią rozpylając na klatkach schodowych albo odpalaliśmy w trajtkach, ale był ubaw każde z tych aut z seryjnym zamkiem dało radę otworzyć byle nożem, nawet takim do smarowania masłem tylko trzeba było lekko zeszlifować żeby wszedł gładziutko jak mnie sąsiad podjebał do rodziców jak widział że chodzę na pachtę na działkach to mu przestawiłem "na luzie" 125tkę 2 ulice dalej i widziałem jak chłop ryczał jak wyszedł z klatki i nie mógł uwierzyć że auto zniknęło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ale czy kasa na tym etapie to szczyt marzen? Takich pilkarzy jak on sie ceni, wbrew pozorom nie talent, a ciezka praca jest jego atutem, taki gosc od czarnej roboty. Po prostu sredniak z zachodu, z Niemiec czyinnego kraju moglby go przygarnac. Nawet Wlochy to nie bylby glupi kierunek. serio? a gdzie by się pokazał w tych włoszech czy niemczech? tam trafiłby do klubu na granicy spadku z ligi i nagle budzisz się w 2 bundeslidze czy co gorsza serie b no kurwa super perspektywa ciekawe czy transfer do Legii też byłby tak krytykowany? a Ludo to półeczka wyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
każdego poloneza otwierało się bez problemu płaskim śrubokrętem  mojemu staremu w 125p ukradli przednią szybę kiedyś  i taki patefon! ![[Linked Image from img2.sprzedajemy.pl]](https://img2.sprzedajemy.pl/540x405_unitra-safari-r-23615277.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
co to za sens iść do średniaka Francji czy Hiszpanii czy gdziekolwiek, jak może zyskać prawdziwy sportowy awans i grać regularnie w pucharach?
super, że w innych ligach są Reale Barcelony i PSG, ale oprócz nich to bryndza identyczna jak w Polsce czy Bułgarii Ale tych meczow w pucharach bedzie mial raptem kilkanascie, a w lidze to bedzie oklepywanie retardow. Ile Jaga za niego dostanie? Widzialem cos powyzej 1 mln euro? Łącznie Ludo wybuli ponad 2mln Są zdeterminowani, wysupłaliby nawet pewnie ze trzy (przypominam pierwszy warunek Jagi to było 800-1mln euro  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie rozmawiajmy o Legii. Rozumiem, ze macie kompleks Legii, ale bez przesady. Dla Twojego spokoju - Ludo to podobna lub nieco wyzsza polka niz Legia, ale nie poszedl do Legii. Jak to gdzie - mozna sie pokazac w tamtej lidze. Generalnie od nas wyjezdzja obroncy albo napastnicy na zachod. Tych pomocnikow jak na lekarstwo wyjezdza. Ja nie krytykuje jego transferu, jestem zdziwiony kierunkiem po prostu. Zrobil krok do przodu, ale to raczej ogranicza potencjalny rozwoj umiejetnosci. Co do tego chyba nie mamy watpliwosci, prawda?  Tacy goscie od czarnej roboty sa bardzo cenieni. Nie talent, a zapieprzanie. Kiedys Vieira, dzisiaj Kante. Ja wiem, ze nie ta skala, ale rola na boisku podobna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,846 Likes: 10 |
każdego poloneza otwierało się bez problemu płaskim śrubokrętem  mojemu staremu w 125p ukradli przednią szybę kiedyś  i taki patefon! ![[Linked Image from img2.sprzedajemy.pl]](https://img2.sprzedajemy.pl/540x405_unitra-safari-r-23615277.jpg) Biczyk..mojego, mój sześcioletni syn wtedy..łyżeczką od herbaty otwierał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak Bulgarzy placa za niego ponad 2 banki to ja bym chlopa osobiscie zawiozl do Razgradu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
mój wujas kiedyś przyjechał poldżerem do Gdyni z Lublina to pod blokiem jebnęli przednie fotele i wracał na Lubelszczyznę na stołku z kuchni a ciotka pociągiem wracała bo powiedziała że z wariatem nie będzie jechała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie rozmawiajmy o Legii. Rozumiem, ze macie kompleks Legii, ale bez przesady. Dla Twojego spokoju - Ludo to podobna lub nieco wyzsza polka niz Legia, ale nie poszedl do Legii. Jak to gdzie - mozna sie pokazac w tamtej lidze. Generalnie od nas wyjezdzja obroncy albo napastnicy na zachod. Tych pomocnikow jak na lekarstwo wyjezdza. Ja nie krytykuje jego transferu, jestem zdziwiony kierunkiem po prostu. Zrobil krok do przodu, ale to raczej ogranicza potencjalny rozwoj umiejetnosci. Co do tego chyba nie mamy watpliwosci, prawda?  Tacy goscie od czarnej roboty sa bardzo cenieni. Nie talent, a zapieprzanie. Kiedys Vieira, dzisiaj Kante. Ja wiem, ze nie ta skala, ale rola na boisku podobna. Rozmawiamy o Legii, bo to dobry punkt odniesienia. Ludo ma podobną przewagę finansową względem ligi jak Legia tylko ligę rozpierdala w drobny mak, to jest różnica. Nie poszedł do Legii, ale miał ofertę z Legii (tak jak wcześniej Runje, teraz Sheridan). Imo Jacek wróci szybko, trochę za bardzo wyniesiono go tymi artykułami, ocenami i opiniami. Warunki fizyczne, słaba psycha.. on potrzebuje dobrego zarządu i trenera, inaczej pogubi się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
kolejny na którym zarobimy porządnie to Novikovas, to jest naprawdę przekozak, musi jedynie ogarnąć głowę i komunikację z kolegami
czasami za dużo i za bardzo chce, ale zrobi nam wynik jestem tego pewien
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Daj mu szanse pokazania sie itd  Oby mu sie udalo. Z ciekawosci - ile Legia daje za Sheridana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
1mln euro+bonusy ale praktycznie niemożliwe do spełnienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
chudy, przyjmij spóźnione życzenia urodzinowe. Przede wszystkim zdrowia Ci życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
chudy, przyjmij spóźnione życzenia urodzinowe. Przede wszystkim zdrowia Ci życzę  dzięki miło że pamiętałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tylko taki mały off top do wszystkich, którzy zgłosili chęć uczestnictwa. Nie opierdalać się panowie, wpłacać.  Jest nas już 14 chłopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale Legia nie ma szans na jakikolwiek transfer z Jagi na ten moment, bo warunkiem jest płatność w 2 ratach, L tego nie jest w stanie spełnić
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tylko taki mały off top do wszystkich, którzy zgłosili chęć uczestnictwa. Nie opierdalać się panowie, wpłacać.  Jest nas już 14 chłopa  Pamietam  Na dniach puszcze przelew. Wygrywa jeden czy top3? Czy ilu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
kolejny na którym zarobimy porządnie to Novikovas, to jest naprawdę przekozak, musi jedynie ogarnąć głowę i komunikację z kolegami
czasami za dużo i za bardzo chce, ale zrobi nam wynik jestem tego pewien Potwierdzam. Widać, że ma to coś i jakby trochę nadwagi. Jakby zrzucił kilka kilo to mógłby wskoczyć jeszcze poziom wyżej. Chyba, że ma po prostu taką budowę ciała. Ale pokrętło dobre ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tylko taki mały off top do wszystkich, którzy zgłosili chęć uczestnictwa. Nie opierdalać się panowie, wpłacać.  Jest nas już 14 chłopa  Pamietam  Na dniach puszcze przelew. Wygrywa jeden czy top3? Czy ilu? Zobaczymy ilu finalnie wpłaci. Propozycja jest żeby były nagrody pieniężne dla TOP 3 i osobno coś dla zawodnika z najwyższym wynikiem pojedynczego GW. Podział nagród myślę obgadamy w czwartek wieczorem w temacie Fantasy gdy minie termin wpłat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|