Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 56 1 2 48 49 50 51 52 55 56
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873

za małolata z kumplami robiliśmy włamy do poldków i fiatów 125 głównie po to żeby wyciągnąć gaśnicę i lataliśmy z nią rozpylając na klatkach schodowych albo odpalaliśmy w trajtkach, ale był ubaw

każde z tych aut z seryjnym zamkiem dało radę otworzyć byle nożem, nawet takim do smarowania masłem tylko trzeba było lekko zeszlifować żeby wszedł gładziutko

jak mnie sąsiad podjebał do rodziców jak widział że chodzę na pachtę na działkach to mu przestawiłem "na luzie" 125tkę 2 ulice dalej i widziałem jak chłop ryczał jak wyszedł z klatki i nie mógł uwierzyć że auto zniknęło grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by iti
Ale czy kasa na tym etapie to szczyt marzen? Takich pilkarzy jak on sie ceni, wbrew pozorom nie talent, a ciezka praca jest jego atutem, taki gosc od czarnej roboty. Po prostu sredniak z zachodu, z Niemiec czyinnego kraju moglby go przygarnac. Nawet Wlochy to nie bylby glupi kierunek.
serio? a gdzie by się pokazał w tych włoszech czy niemczech? tam trafiłby do klubu na granicy spadku z ligi i nagle budzisz się w 2 bundeslidze czy co gorsza serie b

no kurwa super perspektywa

ciekawe czy transfer do Legii też byłby tak krytykowany? a Ludo to półeczka wyżej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
każdego poloneza otwierało się bez problemu płaskim śrubokrętem smile

mojemu staremu w 125p ukradli przednią szybę kiedyś wink
i taki patefon!
[Linked Image from img2.sprzedajemy.pl]

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by iti
Originally Posted by Tazen
co to za sens iść do średniaka Francji czy Hiszpanii czy gdziekolwiek, jak może zyskać prawdziwy sportowy awans i grać regularnie w pucharach?

super, że w innych ligach są Reale Barcelony i PSG, ale oprócz nich to bryndza identyczna jak w Polsce czy Bułgarii
Ale tych meczow w pucharach bedzie mial raptem kilkanascie, a w lidze to bedzie oklepywanie retardow.

Ile Jaga za niego dostanie? Widzialem cos powyzej 1 mln euro?
Łącznie Ludo wybuli ponad 2mln

Są zdeterminowani, wysupłaliby nawet pewnie ze trzy (przypominam pierwszy warunek Jagi to było 800-1mln euro laugh )

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Nie rozmawiajmy o Legii. Rozumiem, ze macie kompleks Legii, ale bez przesady. Dla Twojego spokoju - Ludo to podobna lub nieco wyzsza polka niz Legia, ale nie poszedl do Legii.

Jak to gdzie - mozna sie pokazac w tamtej lidze. Generalnie od nas wyjezdzja obroncy albo napastnicy na zachod. Tych pomocnikow jak na lekarstwo wyjezdza.

Ja nie krytykuje jego transferu, jestem zdziwiony kierunkiem po prostu. Zrobil krok do przodu, ale to raczej ogranicza potencjalny rozwoj umiejetnosci. Co do tego chyba nie mamy watpliwosci, prawda? smile

Tacy goscie od czarnej roboty sa bardzo cenieni. Nie talent, a zapieprzanie. Kiedys Vieira, dzisiaj Kante. Ja wiem, ze nie ta skala, ale rola na boisku podobna.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826
Likes: 10
Originally Posted by Warren
każdego poloneza otwierało się bez problemu płaskim śrubokrętem smile

mojemu staremu w 125p ukradli przednią szybę kiedyś wink
i taki patefon!
[Linked Image from img2.sprzedajemy.pl]

Biczyk..mojego, mój sześcioletni syn wtedy..łyżeczką od herbaty otwierał smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jak Bulgarzy placa za niego ponad 2 banki to ja bym chlopa osobiscie zawiozl do Razgradu grin

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
mój wujas kiedyś przyjechał poldżerem do Gdyni z Lublina to pod blokiem jebnęli przednie fotele i wracał na Lubelszczyznę na stołku z kuchni a ciotka pociągiem wracała bo powiedziała że z wariatem nie będzie jechała laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by iti
Nie rozmawiajmy o Legii. Rozumiem, ze macie kompleks Legii, ale bez przesady. Dla Twojego spokoju - Ludo to podobna lub nieco wyzsza polka niz Legia, ale nie poszedl do Legii.

Jak to gdzie - mozna sie pokazac w tamtej lidze. Generalnie od nas wyjezdzja obroncy albo napastnicy na zachod. Tych pomocnikow jak na lekarstwo wyjezdza.

Ja nie krytykuje jego transferu, jestem zdziwiony kierunkiem po prostu. Zrobil krok do przodu, ale to raczej ogranicza potencjalny rozwoj umiejetnosci. Co do tego chyba nie mamy watpliwosci, prawda? smile

Tacy goscie od czarnej roboty sa bardzo cenieni. Nie talent, a zapieprzanie. Kiedys Vieira, dzisiaj Kante. Ja wiem, ze nie ta skala, ale rola na boisku podobna.
Rozmawiamy o Legii, bo to dobry punkt odniesienia. Ludo ma podobną przewagę finansową względem ligi jak Legia tylko ligę rozpierdala w drobny mak, to jest różnica. Nie poszedł do Legii, ale miał ofertę z Legii (tak jak wcześniej Runje, teraz Sheridan).

Imo Jacek wróci szybko, trochę za bardzo wyniesiono go tymi artykułami, ocenami i opiniami. Warunki fizyczne, słaba psycha.. on potrzebuje dobrego zarządu i trenera, inaczej pogubi się

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
kolejny na którym zarobimy porządnie to Novikovas, to jest naprawdę przekozak, musi jedynie ogarnąć głowę i komunikację z kolegami

czasami za dużo i za bardzo chce, ale zrobi nam wynik jestem tego pewien

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Daj mu szanse pokazania sie itd smile Oby mu sie udalo.

Z ciekawosci - ile Legia daje za Sheridana?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
1mln euro+bonusy ale praktycznie niemożliwe do spełnienia

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
chudy, przyjmij spóźnione życzenia urodzinowe. Przede wszystkim zdrowia Ci życzę toast

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by fechu
chudy, przyjmij spóźnione życzenia urodzinowe. Przede wszystkim zdrowia Ci życzę toast

dzięki piwo

miło że pamiętałeś wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tylko taki mały off top do wszystkich, którzy zgłosili chęć uczestnictwa. Nie opierdalać się panowie, wpłacać. smile Jest nas już 14 chłopa piwo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale Legia nie ma szans na jakikolwiek transfer z Jagi na ten moment, bo warunkiem jest płatność w 2 ratach, L tego nie jest w stanie spełnić

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by fechu
Tylko taki mały off top do wszystkich, którzy zgłosili chęć uczestnictwa. Nie opierdalać się panowie, wpłacać. smile Jest nas już 14 chłopa piwo
Pamietam toast Na dniach puszcze przelew.

Wygrywa jeden czy top3? Czy ilu?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Tazen
kolejny na którym zarobimy porządnie to Novikovas, to jest naprawdę przekozak, musi jedynie ogarnąć głowę i komunikację z kolegami

czasami za dużo i za bardzo chce, ale zrobi nam wynik jestem tego pewien
Potwierdzam. Widać, że ma to coś i jakby trochę nadwagi. Jakby zrzucił kilka kilo to mógłby wskoczyć jeszcze poziom wyżej. Chyba, że ma po prostu taką budowę ciała. Ale pokrętło dobre ma.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by iti
Originally Posted by fechu
Tylko taki mały off top do wszystkich, którzy zgłosili chęć uczestnictwa. Nie opierdalać się panowie, wpłacać. smile Jest nas już 14 chłopa piwo
Pamietam toast Na dniach puszcze przelew.

Wygrywa jeden czy top3? Czy ilu?
Zobaczymy ilu finalnie wpłaci. Propozycja jest żeby były nagrody pieniężne dla TOP 3 i osobno coś dla zawodnika z najwyższym wynikiem pojedynczego GW. Podział nagród myślę obgadamy w czwartek wieczorem w temacie Fantasy gdy minie termin wpłat.

Strona 50 z 56 1 2 48 49 50 51 52 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, burbon), 1,149 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1