|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Takiego trenera w Gdyni brakowało, zapytaj innych kibiców od nas to każdy jeden ciepło wypowie się na temat Ojrzyńskiego jebac ojrzyńskiego aleś zabłysnął !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
kakałko formę złapał i ława  Lesio trochę przesadził Lesio wie co robi, wszystkie jego decyzje są póki co nie podwarzalne Takiego trenera w Gdyni brakowało, zapytaj innych kibiców od nas to każdy jeden ciepło wypowie się na temat Ojrzyńskiego nam by się taki nadał... a nie słup jebany ładnie tam w Bytowie pocisnęliście statystom  Peszkin jaki urny, jakby płotu nie było to myślę że z liścia by wyłapał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
nooo teraz tylko castle po gola
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Takiego trenera w Gdyni brakowało, zapytaj innych kibiców od nas to każdy jeden ciepło wypowie się na temat Ojrzyńskiego jebac ojrzyńskiego aleś zabłysnął ! w Zabrzu ojrzynskiego nikt nie dzierzył... swoich zatrudniał piłkarzyków, gbur z niego byl. Nie lubiany ogolnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
kakałko formę złapał i ława  Lesio trochę przesadził Lesio wie co robi, wszystkie jego decyzje są póki co nie podwarzalne Takiego trenera w Gdyni brakowało, zapytaj innych kibiców od nas to każdy jeden ciepło wypowie się na temat Ojrzyńskiego nam by się taki nadał... a nie słup jebany ładnie tam w Bytowie pocisnęliście statystom  Peszkin jaki urny, jakby płotu nie było to myślę że z liścia by wyłapał wkłady jebanr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Musi to strzelić.
Pacyfku, jak tam urlop, pozmieniało się w Mewie? już 2 tydzień w Ślepej mewie,pogoda dopisuje ,Grażyna strzaskana na brąz mnie coś nie bierze słońce w tamtym roku chorowałem na gruzlicę. Wczoraj na plaży leżeliśmy parawan w parawan z Zenkiem Martyniukiem i dzisiaj jesteśmy ustawieni na 18 w świetlicy na mecz Jagii. Kupiliśmy na meczyk 2 litry Jacka i hoop cole
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Takiego trenera w Gdyni brakowało, zapytaj innych kibiców od nas to każdy jeden ciepło wypowie się na temat Ojrzyńskiego jebac ojrzyńskiego aleś zabłysnął ! w Zabrzu ojrzynskiego nikt nie dzierzył... swoich zatrudniał piłkarzyków, gbur z niego byl. Nie lubiany ogolnie normalna rzecz, brał tych których znał i wiedział na co może od nich liczyć u nas dobrą robotę robi, poukładał drużynę jak należy mam nadzieję że u nas zakotwiczy na dłużej, jeśli plotki okażą się prawdą to będzie kasa na konkretniejsze transfery niż do tej pory, młody Midak ponoć wkręcił się w Arkę i chce iść do przodu czas pokaże
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Totki 2.. Newcastle bts nie zrobia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
no jak proszek będzie ze statków szedł na całą Polskę to będzie kasa na porządne transfery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Norwich jakie wpierdziel . dawać honorowego gola
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Musi to strzelić.
Pacyfku, jak tam urlop, pozmieniało się w Mewie? już 2 tydzień w Ślepej mewie,pogoda dopisuje ,Grażyna strzaskana na brąz mnie coś nie bierze słońce w tamtym roku chorowałem na gruzlicę. Wczoraj na plaży leżeliśmy parawan w parawan z Zenkiem Martyniukiem i dzisiaj jesteśmy ustawieni na 18 w świetlicy na mecz Jagii. Kupiliśmy na meczyk 2 litry Jacka i hoop cole To cieszy. Duchota będzie straszna, kupcie chociaż jakiś lód dla równowagi. Obyś dał radę, bo Zenek zaprawiony w boju, nie zostawia jeńców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2017
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2017
Posty: 1 |
Rafał chujki zbanowales walek i moich ziomków. Otrzasnij się. Trauma na punkcie jakiegoś beks i inni cierpią. Beks Ci zajebal psyche hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Rafał chujki zbanowales walek i moich ziomków. Otrzasnij się. Trauma na punkcie jakiegoś beks i inni cierpią. Beks Ci zajebal psyche hehe Mowi sie "ogarnij sie".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Rafal - ktoś do Ciebie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Rafal - ktoś do Ciebie...  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|