Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 102 z 140 1 2 100 101 102 103 104 139 140
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
6.83 u mnie, była chwila autoryzacji smile

Podałem już po złodziejskim podatku. No i ja rozdzieliłem na cztery kupony, żeby nie tracić na dodatkowym podatku i przy ostatnim też miałem autoryzację laugh

Ojebiemy ich na całe 10 klocka.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Originally Posted by Warren
Prosiakiem Burb? smile

Volverem w kombi..

Quincy, miał być Bornholm, ale rower mi się zepsuł - miałem już nawet hotelik nagrany...
i nie w yo samo miejsce, napisałem przecież że w ciemno smile


Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Teraz zobaczyłem co Suarez odjebał, a pseudo sędzia oczywiście gwizdnął karnego laugh dobrze że Real ojebał tych oszustów 2 i 3 bramka ładnie poszli z kontrą zaznaczam że 3 bramka z kontry to po stracie ... Suareza grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
6.83 u mnie, była chwila autoryzacji smile

Podałem już po złodziejskim podatku. No i ja rozdzieliłem na cztery kupony, żeby nie tracić na dodatkowym podatku i przy ostatnim też miałem autoryzację laugh

Ojebiemy ich na całe 10 klocka.
Sts czy fortuna?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Gajos juz po przeglądzie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
fortuna

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
[Linked Image from zapodaj.net]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by Max11
Teraz zobaczyłem co Suarez odjebał, a pseudo sędzia oczywiście gwizdnął karnego laugh dobrze że Real ojebał tych oszustów 2 i 3 bramka ładnie poszli z kontrą zaznaczam że 3 bramka z kontry to po stracie ... Suareza grin

VAR powinien być wszędzie i od zaraz.


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
quincy, " po złodziejskim podatku " ...

Dobra, możesz odnieść takie wrażenie kupując coś uprzednio bez podatku.

Ale...

Kupując np. paliwo do samochodu też na stacji krzyczysz że to złodziejski podatek ?

Zawsze możesz kupić lewe paliwo bez podatku.

Kupując np. rower dla dziecka też krzyczysz sprzedawcy że ma złodziejski podatek ?

Zawsze możesz kupić od złodzieja bez podatku.

Itp.
smile

Fajny jesteś gość, dlatego dam Ci radę.

Mnie podatek nie interesuje.
Patrzę na kupon, ile postawiłem żeby ewentualnie wygrać określona kwotę.
I to wszystko.

A kupony...

Zawsze dzielą się tylko na te wygrane i przegrane. grin




Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by akagi
quincy, " po złodziejskim podatku " ...

Dobra, możesz odnieść takie wrażenie kupując coś uprzednio bez podatku.

Ale...

Kupując np. paliwo do samochodu też na stacji krzyczysz że to złodziejski podatek ?

Zawsze możesz kupić lewe paliwo bez podatku.

Kupując np. rower dla dziecka też krzyczysz sprzedawcy że ma złodziejski podatek ?

Zawsze możesz kupić od złodzieja bez podatku.

Itp.
smile

Fajny jesteś gość, dlatego dam Ci radę.

Mnie podatek nie interesuje.
Patrzę na kupon, ile postawiłem żeby ewentualnie wygrać określona kwotę.
I to wszystko.

A kupony...

Zawsze dzielą się tylko na te wygrane i przegrane. grin
zwrotów czasem nie masz grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
I to aż 25 min. myślałeś żeby mnie na tym przyłapać ? grin

Tak, czasami mam też zwroty.

Czujesz z tego powodu jak wygrany ?

Bez podatku ? smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by akagi
I to aż 25 min. myślałeś żeby mnie na tym przyłapać ? grin

Tak, czasami mam też zwroty.

Czujesz z tego powodu jak wygrany ?

Bez podatku ? smile
gram z podatkiem zawsze:), czuje się nie przegrany smile p.s. jestem w pracy wink

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fart?
gram z podatkiem zawsze:), czuje się nie przegrany smile p.s. jestem w pracy wink
.

To OK grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Oczywiście ,że to złodziejski podatek.
Został nałożony na firmy,które przerzuciły to na klientow.
ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Gdzie Ty żyjesz forty ?

Podatki są wszędzie w takiej lub innej formie.

Tak było, jest...

A jak masz jakiś pomysł żeby je znieść to podaj.

Na najbliższych wyborach zagłosuje na Ciebie,
powiem więcej, namówię na to teściową. smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Nie będę się spierał z Tobą.
Piękny poniedziałek za oknem.Nie czas na spory.

posluchaj okazjonalnego utworu



Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
nie broń Akagi tych złodziei i nie pisz bzdur o podatkach.

W Niemczech idziesz do ziemniaka grasz kurs 2 i masz za 1000/2000

u nas masz 1000/1760

widzisz różnicę

można ,można

umarłemu wypiłyby kurwy z ucha żeby zabrać kilka groszy z uczciwego gracza.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by akagi
Gdzie Ty żyjesz forty ?

Podatki są wszędzie w takiej lub innej formie.

Tak było, jest...

A jak masz jakiś pomysł żeby je znieść to podaj.

Na najbliższych wyborach zagłosuje na Ciebie,
powiem więcej, namówię na to teściową. smile

W Watykanie nie ma, w Korei Północnej też nie (w takiej formie jaką znamy). ;-))

Obejrzałem skrót meczu Barcy z Realem - sędzia chyba był jakiś zmęczony.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Strona 102 z 140 1 2 100 101 102 103 104 139 140

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,930 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1