Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
6.83 u mnie, była chwila autoryzacji
Podałem już po złodziejskim podatku. No i ja rozdzieliłem na cztery kupony, żeby nie tracić na dodatkowym podatku i przy ostatnim też miałem autoryzację
Ojebiemy ich na całe 10 klocka.
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Prosiakiem Burb?
Volverem w kombi..
Quincy, miał być Bornholm, ale rower mi się zepsuł - miałem już nawet hotelik nagrany...
i nie w yo samo miejsce, napisałem przecież że w ciemno
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Teraz zobaczyłem co Suarez odjebał, a pseudo sędzia oczywiście gwizdnął karnego
dobrze że Real ojebał tych oszustów 2 i 3 bramka ładnie poszli z kontrą zaznaczam że 3 bramka z kontry to po stracie ... Suareza
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
6.83 u mnie, była chwila autoryzacji
Podałem już po złodziejskim podatku. No i ja rozdzieliłem na cztery kupony, żeby nie tracić na dodatkowym podatku i przy ostatnim też miałem autoryzację
Ojebiemy ich na całe 10 klocka.
Sts czy fortuna?
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Teraz zobaczyłem co Suarez odjebał, a pseudo sędzia oczywiście gwizdnął karnego
dobrze że Real ojebał tych oszustów 2 i 3 bramka ładnie poszli z kontrą zaznaczam że 3 bramka z kontry to po stracie ... Suareza
VAR powinien być wszędzie i od zaraz.
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
quincy, " po złodziejskim podatku " ...
Dobra, możesz odnieść takie wrażenie kupując coś uprzednio bez podatku.
Ale...
Kupując np. paliwo do samochodu też na stacji krzyczysz że to złodziejski podatek ?
Zawsze możesz kupić lewe paliwo bez podatku.
Kupując np. rower dla dziecka też krzyczysz sprzedawcy że ma złodziejski podatek ?
Zawsze możesz kupić od złodzieja bez podatku.
Itp.
Fajny jesteś gość, dlatego dam Ci radę.
Mnie podatek nie interesuje.
Patrzę na kupon, ile postawiłem żeby ewentualnie wygrać określona kwotę.
I to wszystko.
A kupony...
Zawsze dzielą się tylko na te wygrane i przegrane.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
quincy, " po złodziejskim podatku " ...
Dobra, możesz odnieść takie wrażenie kupując coś uprzednio bez podatku.
Ale...
Kupując np. paliwo do samochodu też na stacji krzyczysz że to złodziejski podatek ?
Zawsze możesz kupić lewe paliwo bez podatku.
Kupując np. rower dla dziecka też krzyczysz sprzedawcy że ma złodziejski podatek ?
Zawsze możesz kupić od złodzieja bez podatku.
Itp.
Fajny jesteś gość, dlatego dam Ci radę.
Mnie podatek nie interesuje.
Patrzę na kupon, ile postawiłem żeby ewentualnie wygrać określona kwotę.
I to wszystko.
A kupony...
Zawsze dzielą się tylko na te wygrane i przegrane.
zwrotów czasem nie masz
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
I to aż 25 min. myślałeś żeby mnie na tym przyłapać ?
Tak, czasami mam też zwroty.
Czujesz z tego powodu jak wygrany ?
Bez podatku ?
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
I to aż 25 min. myślałeś żeby mnie na tym przyłapać ?
Tak, czasami mam też zwroty.
Czujesz z tego powodu jak wygrany ?
Bez podatku ?
gram z podatkiem zawsze:), czuje się nie przegrany
p.s. jestem w pracy
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
gram z podatkiem zawsze:), czuje się nie przegrany
p.s. jestem w pracy
.
To OK
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Oczywiście ,że to złodziejski podatek. Został nałożony na firmy,które przerzuciły to na klientow. ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Gdzie Ty żyjesz forty ?
Podatki są wszędzie w takiej lub innej formie.
Tak było, jest...
A jak masz jakiś pomysł żeby je znieść to podaj.
Na najbliższych wyborach zagłosuje na Ciebie,
powiem więcej, namówię na to teściową.
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Nie będę się spierał z Tobą.
Piękny poniedziałek za oknem.Nie czas na spory.
posluchaj okazjonalnego utworu
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
nie broń Akagi tych złodziei i nie pisz bzdur o podatkach. W Niemczech idziesz do ziemniaka grasz kurs 2 i masz za 1000/2000 u nas masz 1000/1760 widzisz różnicę można ,można umarłemu wypiłyby kurwy z ucha żeby zabrać kilka groszy z uczciwego gracza.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Gdzie Ty żyjesz forty ?
Podatki są wszędzie w takiej lub innej formie.
Tak było, jest...
A jak masz jakiś pomysł żeby je znieść to podaj.
Na najbliższych wyborach zagłosuje na Ciebie,
powiem więcej, namówię na to teściową.
W Watykanie nie ma, w Korei Północnej też nie (w takiej formie jaką znamy). ;-))
Obejrzałem skrót meczu Barcy z Realem - sędzia chyba był jakiś zmęczony.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Link skopiowany do schowka