|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Nagy ja pierd... saviku ja pierd... jędrzejczyk ja pierd... kto tam ma grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Nagy ja pierd... saviku ja pierd... jędrzejczyk ja pierd... kto tam ma grać? Kuchy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci poprzedni rok truskawką? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci poprzedni rok truskawką? Przenośnia, chodzi o to, że poprzedni rok był dla Legii bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci dla mnie najlepsza Legia to ta co ogrywała Rosenborg i Blackburn a z teraźniejszych to ta co jechała Spartaka !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Fortuna sponsor Legii ma zdecydowanie najwyższy kurs na nich... Przypadek? Nie sądzę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ciężko znaleźć już w tej rundzie drużynę w LE która by grała większe gówno niż Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A dajcie spokój...
Przecież oni grają z klubem z Mołdawii... ... z MOŁDAWII... KURWA! Z M O Ł D A W I I !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci poprzedni rok truskawką? Pomijając te 0-6 z BVB, to dalej było bardzo dobrze, i nawet odpadnięcie z póżniejszym finalistą LE było w dobrym stylu, jesli można tak to określić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Najwyżej się coś delikatnie pokontruje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Nagy out. Nie przejawia jakiejkolwiek ochoty do gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci poprzedni rok truskawką? Przenośnia, chodzi o to, że poprzedni rok był dla Legii bardzo dobry. no przecież wiem, chodzi o to czy był? Bo słyszę raczej, że gdyby nie Vadis to marnej ligi by nie wygrali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ale można też znależć dobre momenty w grze Legii. Dobre, solidne wyrzuty z autów, energiczne wejścia z ławki, dalekie wybicia z tzw. "piątki". Gra Legii może się podobać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci poprzedni rok truskawką? Przenośnia, chodzi o to, że poprzedni rok był dla Legii bardzo dobry. Masterku a jesli ja bardziej lubie wiśienke, to moge zamienic to na wiśienke zamiast truskawki a znaczenie będzie to samo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Nawałka ogladając to widowisko ma mine srającego kota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Nagy out. Nie przejawia jakiejkolwiek ochoty do gry. pewnie z Moutinho chce do Barcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci poprzedni rok truskawką? Przenośnia, chodzi o to, że poprzedni rok był dla Legii bardzo dobry. no przecież wiem, chodzi o to czy był? Bo słyszę raczej, że gdyby nie Vadis to marnej ligi by nie wygrali Tak, był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
prawda jest taka ze przez 20 lat ogladania Legii, to 3 sezony sa ladne dla oka, a 17 to jest meczarnia
poprzedni rok byla truskawka na torcie, teraz powrot do smutnej jak pizda rzeczywistosci poprzedni rok truskawką? Przenośnia, chodzi o to, że poprzedni rok był dla Legii bardzo dobry. Masterku a jesli ja bardziej lubie wiśienke, to moge zamienic to na wiśienke zamiast truskawki a znaczenie będzie to samo ? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11 |
Ciezko to ogladac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Master wiem że to praktycznie niemożliwe ale załatw Bimbało....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|