|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Witam,
Nie wiem jak Wam ale mi to je..ne San Jose wyczyściło już konto i mam dość progresji na najbliższy czas. Teraz będę ich dokładał do zwykłych Combosów. Może w jakiś sposób mi to zrekompensują. Myślę teraz, żeby za cząć grać na przełamani serii LWLWLWL... (np. Minnesota). W końcu powinno się powtórzyć albo WW albo LL. A co Wy robicie z pier....nymi rekinami?
Aktualne statystyki:
San Jose Sharks - 22 bez OT Dallas Stars -16 bez OT Atlanta Thrashers - 11 bez OT
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
pj markowia ja tez poleglem na SJ qaw od kilku spotkan zbierali sie na OT ale cwoki nie doszly do teo OT trudno ,obecnei ciagne DALLAS i mam nadzieje ze oni legna w najblizszych 3 meczach . Osobiscie tez mam dosyc progresji i teraz only combosy i ako.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Fakt SJ ciagnie "ładnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja teraz bede ich mial na 8 poziomie, Dallas na 3, wiec nie jest az tak zle, w koncu sezon ma 82 mecze mysle, ze skoncza do tego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lupus no mnie niestety SJ porzarly ,zle "obliczylem" szanse na remis w prawdzie od 4 spotkan zanosilo ie na OT ale jednak zawsze brakowalo kropki nad i.Swoja droga jak masz jeszcze na koncie z 10K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to powinienes zakonczyc szczesliwie progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Bo jak by nie patrzec progresja to pewny zysk tylko trzeba mniec solidne zaplecze finansowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,mysle ze kwota 10k(no moze mniej) styknie i smialo progresje lupiesz w NHL az milo.Zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem wlasnie.uzbierac troche kasy i zaczac tak grac np od przyszlego sezonu.Takzzeby starczalo np na 10-15poziomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Oczywiscie zartowalem, nie mam az na 82 etapy, tymbardziej, ze jakis czas temu wyplacalem kase, czesc dla siebie, a czesc przezucalem do innego buka.
Licze, ze w koncu Throton tez postawi na X i chlopakow ustawi. Ja osobiscie lubie przejsc kilka etapow, zysk wiekszy, COlorado trafilem za 2, i nie bardzo mi to pasowalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Phoenix dal pewnien zastrzyk gotowki. Ale teraz udpuiam rowno na rekinkach i stan konta maleje.
Ratuje mnie to, ze kursy wysokie, co ma byc to bedzie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Czy ktoś z szanownych progresistów może mi wytłumaczyć co zrobi jak nietrafi kilkanaście OT pod rzad? , jak wybrnie z zadłużenia? , czy ktoś zna choć jedna osobe ktora dorobiła sie na zwyklej progresji na OT? , siedze na tym forum już pare lat i nie widze juz tych dawnych "kozaków" ktorzy to progresją na OT mieli zrobić interes życia - wszyscy kończa tak samo , juz nie grają bo nie maja już za co... Więc czy ktos ma jakis sensowny plan stawkowania jak przyjdzie czarna seria czy po prostu z góry jesteście przygotowani na kleskę....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
Hmm też gram proga SJS na szczęscie zacząłem później niż większosc na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie szarżowałem za bardzo ze stawkami , mam złe przeczucia co do rekinów , zastanwiam sie czy ich nie odpusicić na klika spotkań póki jeszcze mam kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i jeśli nie zremisują to kontynuowac od obecnej stawki za jakiś czas.
ps. pamięta ktoś serie ponad 30 meczów bez X w NHL? jak tak to kiedy takowa miała miejsce??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rok temu wszytkich przycisneli WILD. Chyba 22 mieli bez OT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
To pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszyscy na nich klnęli hehe ja tez ich grałem ale zacząłem poźniej także zarobiłem troszke kasy, z resztą nie tykam sie progów na druzyny które nie mają wiecje niż 15 meczy bez X. ot taka moja zasada raz ją złamałem jak z miesiąc temu zaczałem grać na remis Chłopaków z denver ale na szczescie wszedł mi przedostani poziom jaki zamierzałem grać. i od tego czasu niegdy już nie złamie tego postanowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
aaaaa jeszcze zapomniałem dodać że chodzi mi o to czy ktoś pamieta serie ponad 30 meczy bez X w NHL??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W tym roku zakonczylem Phoenix oraz Colorado. W grze mam Sj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> oraz Dallas. Mialem Edmonton na 1, ale nie zdazylem zagrac i na 2 padl remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Detriot zremisowalo po 12, a ja mam granice od ktorej zaczynam wyznaczylem na 13 bez ot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Rok temu zakonczylem wszytkie progresje, fakt z Minna bylo najwiecej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Statystyk z poprzednich lat nie mam.
Mam tylko:
Longest Undefeated Streak, One Season
35 Games-Philadelphia Flyers, 1979-80 28 Games-Montreal Canadiens, 1977-78
Fewest Ties, One Season (Min 70 Game Schedule)
2-San Jose Sharks, 1992-93 3-New Jersey Devils, 1985-86 3-Calgary Flames, 1986-87 3-Vancouver Canucks, 1993-94
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Powinniście panowie otrzymywać specjalne bonusy od bukow jako ich "najlepsi klienci"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
ot. to bardzo śliski temat - można się przejechać - jedyne co przychodzi mi sensownego do głowy to boston - już drugi sezon ale nie jest powiedziane , że ta seria się nie skończy trzeba mięć naprawdę mocne nerwy , żeby to grać szczególnie po zmianie przepisów w nhl gdzie od tamtego sezonu pada więcej bramek ( mniejsze prawpopodobieństwo x ) pozdro dla grających x
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
Powinniście panowie otrzymywać specjalne bonusy od bukow jako ich "najlepsi klienci" Nie wiem jak lupus ale ja otrzymałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dostałem kiedyś list od Bwin z austri z bonusem 40 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> takze nie trafiłeś ze swoją ironią drogi kolego :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Powinniście panowie otrzymywać specjalne bonusy od bukow jako ich "najlepsi klienci" Nie przesadzaj. Co innego progresja na kursach 1,6 a co innego na 4.0 i wyzsze. Mozna zaczac na niskich stawkach no i nie szastac kasa zwiekszajac stawke podwojnie po wtopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Spokojnie SHS pociagnie jeszcze 3-4 spotkania bez X tak zebu dzikusow pobic i padnie remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ktos pisal o "kozakach co zrobili interes na OT" ,a wiec panie kolego takiego "kozaka" moge Ci pokazac w prawdzie gra u bukow naziemnych ale kase robi na tym nie ludzka . No ale gosci ma na to kase jak ciagnie 5-7 progresji na araz to wybacz,masz kase to progresja nie jest problemem .To tylko kwestia czasu kiedy wygrasz i tyle. SAm powiedz jaki to problem grac progresje z budzetem np 10tys czy wiecej? zaden tylko zaczac od rozsadnej stawki poczatkowej tak zeby starczylo na 10-15 poziomow ,w ciagu seonu spokonie powiniene skaczyc ok ok 10 na OT i na W/L 10-20. masz kase to mozna w to wchodzic. Ja np skaczylem progresje na L NASHVIL +ANAHAIm w 60' OT-COL,EDM,Chicago,NAS wszystkie ponizej 5 poziomu
a takze L -DETROIT i W- Chicago,no ale SJ Sharks juz nie strawilem co wygralem rekiny pozarly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
To tylko kwestia czasu kiedy wygrasz i tyle. Rownie dobrze mozna napisac ze to tylko kwestia kiedy sie pojdzie z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
To tylko kwestia czasu kiedy wygrasz i tyle. Rownie dobrze mozna napisac ze to tylko kwestia kiedy sie pojdzie z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no z takim podejscie m to napewno.najlepiej wogole nie zaczynaj grac na zakldach. Jak dobzre rozlozysz stawki i bedziesz gral rozsadnie i konsekfentnie to szanse na bankruta zminimalizujesz to minimum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Panowie Raiders i Lupus niestety ale wam sie tylko tak wydaje że na progresjach na OT mozna zarabiać w długim okresie , nikt z was nie przedstawił konkretnego plnu działania co trzeba robić w przypadku czarnej serii ,pisze jeden z was ze 10.tys starczy , na co starczy? bo mi wychodzi tal liczac na szybko z podwajaniem kasy ze zaczynajac za 2zł styknie budzetu do 12 poziomu... tylko kto zaczyna za 2zł jak ma budzet 10 tys no ale czasem trzeba sie przekonać na własnej skórze i dostać w tyłek zanim sie zmądrzeje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ile razy mam mowic, ja NIE PODWAJAM po wtopie.
Poza tym gram wiele innych zakladow NHL, remisy to tylko kolejny dodatek, nie nastawiam sie tylko na to.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|