|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Alternatywy w kwestii broker i BF?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Niestety juz wszystko wiem. Do 25 sierpnia stare konta moga dalej grac na BF. Po 25 nie bedzie to juz mozliwe. Nie dogadali sie z BF, ktore u wszystkich brokerow wyczynia ostatnio cuda. No coz kto gral przez nich na BF moze sobie wyplacic kase . Nie ma to nic wspolnego z ustawa , wiec zaskakujace i wkurwiajace bo co raz ciezej o sensowne miejsce do gry  Sorry chudy, ze zle wczoraj napisalem ale nie mialem zadnego info ,ze tak zrobia spoko, rozumiem Wypłatę środków z ESB trzeba zrobić do 25tego czy można będzie po tym czasie też to zrobić? Przyznam że ta decyzja boli podobnie jak zawinięcie się lubianego bet365 bo przyzwyczaiłem się tam już grać i że tak powiem - zadomowiłem się już u nich. Trzeba coś jeszcze ugrać bo w moim przypadku wypłacając w chwili obecnej stracę na przewalutowaniu na skrilla z polską walutą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11 |
Na dzien dzisiejszy nie ma dobrej bo wszedzie jest problem z gra na BF z tego co czytam w tym miesiacu. Sam musze cos znalezc w zastepstwie ESB wiec bede pisał Wypłatę środków z ESB trzeba zrobić do 25tego czy można będzie po tym czasie też to zrobić? Mozna po . Tylko gra jest do 25
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Kurwa. I tyle komentarza na ten temat. No to na ESB pozostaje 3et i Matchbook [ affiliate.matchbook.com], testuje ktoś te opcje? Zwłaszcza 3et, o którym bardzo mało informacji. Na matchbooku chyba mały przepływ $$ na rynkach względem BF zależy mi szczególnie na wczesnej dostępności rynków u/o 0,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11 |
Tak ilosc info o tym 3et znikoma, jakbys testował to napisz. Niby wysokie limity wiec moze byc ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2016
Posty: 11 |
Nie jest mi chyba dane pograc, po tej nieszczesnej przygodzie z ESB zalozylem konto na Matchbooku [ affiliate.matchbook.com] i chce wplacic kase przez Skrilla i mam komunikat ze platnosc zostala zablokowana i mam sie kontaktowac w tej sprawie, ktos podejrzewa o co kaman ? Czytalem ze ich support potrafi do 72h odpowiadac, w tez skrillem nie prześle bo Skrill zablokowal platnosci do tego buka. Maila napisalem tylko nie wiem ile bede czekal na odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11 |
Skrill dziala np w Betrally [ wlbetrally.adsrv.eacdn.com] i calkiem ok sie tam gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Z info na stronie ESB wynika że od początku września będzie dostępna nowa platforma z dostępem do BF, więc te parę dni jakoś się przeżyje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Z info na stronie ESB wynika że od początku września będzie dostępna nowa platforma z dostępem do BF, więc te parę dni jakoś się przeżyje. jeśli tak będzie to super, nie ma nawet co się zastanawiać bo lepszego brokera z BF nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
czyli nie wypłacać narazie kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 457 |
Z info na stronie ESB wynika że od początku września będzie dostępna nowa platforma z dostępem do BF, więc te parę dni jakoś się przeżyje. Tylko szkoda, że przerwa wypada akurat na USopen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,067 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,067 Likes: 19 |
Sportmarket [ sportmarket.com] nie obsługuje Polaków pod BF z tego co mi wiadomo A new platform for Betfair (same type) will be available for our VIP members, in which you are part of, from the beginning of September, funds transfers from one platform to the other will be done easily and automatically. You will be notified by email as soon as it becomes available. Taka wiadomosc byla na stronie ESB rano a teraz nima to uj wi co bedzie Z drugiej strony jak odpuszcza BF to straca wiekszosc klientów to niech sie staraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Caly czas jest w/w informacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,067 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,067 Likes: 19 |
Caly czas jest w/w informacja A to sorki moj błąd w takim razie trza czekac bo i tak zadnej sensownej alternatywy na dzis nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
To są alternatywy i to bardzo dobre alternatywy, ale u tych brokerów zagrasz tylko Handicapy, 1x2 i wąskie linie under/over. BF jednak oferuje sporo więcej rynków. Jednak mam wrażenie, że trochę pozamiatane z tym BF w ESB, ale to tylko przeczucie. Jeśli nie będą mieli partnerstwa to cienko to widzę Jeśli ktoś ma pomysły na zakłady live under/over 0,5 u brokera/bukmachera to proszę o info, interesuje mnie możliwość obstawiania od praktycznie samego początku spotkania. W 1xbet [ refparer.xyz] nie wiem czy chcę się pakować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,487 Likes: 11 |
1xbet [ refparer.xyz], MelBet [ refpagqy.top] i AstekBet [ refpauwh.top] tyle ile graczy tyle opinii. Zlych i bardzo dobrych,wiec ciezko to ogarnac. Zle w wiekszosci dawniej, teraz wiecej dobrych ,ale tez nie moge sie jakos na razie przekonac. Chociaz wybor zakladow maja naprawde dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Z tym 3et ktos pribowal? Interesuje mnie czy maja oferte live
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2014
Posty: 98 |
w Matchbooku [ affiliate.matchbook.com] mozna normalnie konto założyć czy tylko przez brokera?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|