Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Mój kolega zobaczył na moimkompie najnowszą wersje Internet Eksplorera 7. też chciałby ja zainstalować na swoim kompie. Niestety ma problem, gdyż korzysta z kopii systemu Win XP i przeglądarka nie chce mu sie zainstalować. Podobno ta wersja sprawdza legalność systemu. Czy ktos może doradzić jak to obejść

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
niech zainstaluje Firefoxa lub Operę, mniej nerwow straci i dluzej komp bez wirusów bedzie smigal

Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Dobra rada, ale sporo programów {stron) chodzi tylko na IE, dlatego warto go mieć

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
od ponad roku uzywam IE6 ..nie mam żadnego antywirusa, firewalla ani nic z tych rzeczy, jedynie mam włączoną w opcjach sieciowych zaporę i to wszytsko, wirusa jak do tej pory żadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ale pop upow cale mnostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
http://getfirefox.com i po problemach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Ale pop upow cale mnostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mozesz nie wierzyc, ale żadnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poprostu wystarczy nie chodzic po nieznanych stronach i jest spokój z kompem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
A na onecie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To malo stron odwiedzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Do czasu przezucenia sie na FF tez jechalem na IE, ale nie zdzierzylem juz tych wyskakujacych okienek.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W Operze jest opcja "zablokuj zawartość". Można wyłączyć banery (np. na mecz.pl, bo przy 1024x768 nie mieściły mi się w jednej linii), albo wkurzające reklamy takie jak na smogu (reklama maszynki do golenia, która wymaga odczekania 30 sekund <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />).
W FF też pewnie jest taka opcja...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
W Firefoksie jest taka wtyczka, która potrafi zablokować dowolny element na stronie. Nie tylko obrazki, filmy flash, ale nawet fragment tekstu, czy dowolną ramkę.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Quote
od ponad roku uzywam IE6 ..nie mam żadnego antywirusa, firewalla ani nic z tych rzeczy, jedynie mam włączoną w opcjach sieciowych zaporę i to wszytsko, wirusa jak do tej pory żadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ciekawe, ciekawe, może wklej nam tu loga z hijack this <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Cóż rodzą się w przyrodzie na przykład białe wróble, czy dwuglowe cielaki. Nie przeczę więc, żę wirusa nie masz, choć trochę w to wątpię.

Któegoś dnia, wpadłem na "pomysł" by używać tylko IE i zobaczyć ile będzie prób włamania do mojego komputera. Cały dzień skończył się liczbą ok 15. Tyle samo miałem gdy używałem Firefoxa przez...pół roku.

A autorowi wątku polecam to co autor pierwszej wypowiedzi: Firefox, lub Opera.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
może wklej nam tu loga z hijack this <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

żebym ja przynajmniej wiedział co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
hijack program skanuje dyski, robi logi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wlasciwie to procesy


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, kamel, poozon), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,331
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1