|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Mój kolega zobaczył na moimkompie najnowszą wersje Internet Eksplorera 7. też chciałby ja zainstalować na swoim kompie. Niestety ma problem, gdyż korzysta z kopii systemu Win XP i przeglądarka nie chce mu sie zainstalować. Podobno ta wersja sprawdza legalność systemu. Czy ktos może doradzić jak to obejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
niech zainstaluje Firefoxa lub Operę, mniej nerwow straci i dluzej komp bez wirusów bedzie smigal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Dobra rada, ale sporo programów {stron) chodzi tylko na IE, dlatego warto go mieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
od ponad roku uzywam IE6 ..nie mam żadnego antywirusa, firewalla ani nic z tych rzeczy, jedynie mam włączoną w opcjach sieciowych zaporę i to wszytsko, wirusa jak do tej pory żadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ale pop upow cale mnostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
http://getfirefox.com i po problemach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Ale pop upow cale mnostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mozesz nie wierzyc, ale żadnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poprostu wystarczy nie chodzic po nieznanych stronach i jest spokój z kompem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To malo stron odwiedzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Do czasu przezucenia sie na FF tez jechalem na IE, ale nie zdzierzylem juz tych wyskakujacych okienek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W Operze jest opcja "zablokuj zawartość". Można wyłączyć banery (np. na mecz.pl, bo przy 1024x768 nie mieściły mi się w jednej linii), albo wkurzające reklamy takie jak na smogu (reklama maszynki do golenia, która wymaga odczekania 30 sekund <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />). W FF też pewnie jest taka opcja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
W Firefoksie jest taka wtyczka, która potrafi zablokować dowolny element na stronie. Nie tylko obrazki, filmy flash, ale nawet fragment tekstu, czy dowolną ramkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
od ponad roku uzywam IE6 ..nie mam żadnego antywirusa, firewalla ani nic z tych rzeczy, jedynie mam włączoną w opcjach sieciowych zaporę i to wszytsko, wirusa jak do tej pory żadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe, ciekawe, może wklej nam tu loga z hijack this <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Cóż rodzą się w przyrodzie na przykład białe wróble, czy dwuglowe cielaki. Nie przeczę więc, żę wirusa nie masz, choć trochę w to wątpię. Któegoś dnia, wpadłem na "pomysł" by używać tylko IE i zobaczyć ile będzie prób włamania do mojego komputera. Cały dzień skończył się liczbą ok 15. Tyle samo miałem gdy używałem Firefoxa przez...pół roku. A autorowi wątku polecam to co autor pierwszej wypowiedzi: Firefox, lub Opera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
może wklej nam tu loga z hijack this <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> żebym ja przynajmniej wiedział co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
hijack program skanuje dyski, robi logi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|