Dobrze, że ja nie musiałem Dobrze, że ja nie musiałem
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#699905 29/10/2006 22:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Quote
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musialo na mnie trafic !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a za tą godzinę masz płacone czy charytatywnmie wtedy pracujesz ?

Bonus: Unibet
#699906 30/10/2006 10:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Quote
Quote
Quote
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musialo na mnie trafic !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a za tą godzinę masz płacone czy charytatywnmie wtedy pracujesz ?

płacone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w sumie bede mial dwie zaplacone bo to nadgodzina 100 %

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, haczyk, aker, forty, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, betowiec, ANZELMO), 1,793 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025