|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musialo na mnie trafic !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a za tą godzinę masz płacone czy charytatywnmie wtedy pracujesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
Niektórzy musieli pracować o godzine dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dobrze, że ja nie musiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musialo na mnie trafic !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a za tą godzinę masz płacone czy charytatywnmie wtedy pracujesz ? płacone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w sumie bede mial dwie zaplacone bo to nadgodzina 100 %
|
|
|
Link skopiowany do schowka