|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
o, Najman bedzie w ten weekend walczyl z wiceprezydentem Zyrardowa. kto nastepny w tej galerii absurdu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
cieszy mnie Sensei Twoj optymizm, ale widziales co Irma zrobila z Barbuda i Antigua?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sensei w Chicago, a to prawie 2 tys. km. od Florydy i stąd jego niezachwiany optymizm. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kurwy Austriackie https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzMyMDE3NjQ2NDE0OTcwMDoVk8bTwPEZxfjJ4Ns%3D&kind=MAIN Ała, szkoda Teoś kuponika jeszcze Adolfy jako ostatni mecz, oni mieli chyba i tak bardzo małe szanse nawet gdyby wygrali. Taśma klecona naprędce. Rano już wiedziałem że jak ma coś nie wejść to Austria. Byłem w punkcie mogłem zamknąć za 500. Ale nie chciałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Policjanci z Wrocławia dostali dziś zgłoszenie, że na jednym ze skwerków wrocławskiego parku mężczyźni piją alkohol. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się ,że nikogo tam nie ma . coś w podobie tego z weszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dziennikarstwo w Polsce to szlam większość newsów to kopiuj wklej najpierw powielają jakąś plotę dla sensacji a gdy okazuje się że to blef to nawet nie prostuja kurwy sprzedajne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Komentarze pod artykułem trafnie to wyjaśniają. Poza tym dla weszło artykuł o Legii to jest klikalność, jakby dali o np. - bez obrazy - Niecieczy, to taka by nie była. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
[ Linked Image] Fantasy Champios League 2017/2018liga mecz.pl kod: 63072E3T nazwa drużyny = nick z forum http://uclfantasy.uefa.com/en/fantasy17Gramy dla zabawy i przyjemności bez wpisowego  ZAPRASZAM !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Witam, chciałbym poznać Wasze zdanie na temat meczu Ararat Moscow - FK Ryazan, na tą chwilę 25 z 45 bukmacherów zabklokowało mozliwosc obstawiania tego spotkania. Wszystko wskazuje ze jest wyrezyserowane i teraz pytanie jakie macie sposoby na rozpoznanie w ktorą strone jest wyrezyserowane i jaki scenariusz jest mozliwy np. czy bedzie gol na podbicie kursu. Zapraszam do dyskusji, ja swoje przemyslenia przedstawie przed meczem. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2 |
Pewnie @burbon by zagrał,w tym fantasy,ale że pogoniłes jego z fora,to ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2 |
Witam, chciałbym poznać Wasze zdanie na temat meczu Ararat Moscow - FK Ryazan, na tą chwilę 25 z 45 bukmacherów zabklokowało mozliwosc obstawiania tego spotkania. Wszystko wskazuje ze jest wyrezyserowane i teraz pytanie jakie macie sposoby na rozpoznanie w ktorą strone jest wyrezyserowane i jaki scenariusz jest mozliwy np. czy bedzie gol na podbicie kursu. Zapraszam do dyskusji, ja swoje przemyslenia przedstawie przed meczem. Pozdrawiam graj najwyższy kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
@forty a może napiszesz cos wiecej jesli masz doswiadczenie w takich spotkaniach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Witam, chciałbym poznać Wasze zdanie na temat meczu Ararat Moscow - FK Ryazan, na tą chwilę 25 z 45 bukmacherów zabklokowało mozliwosc obstawiania tego spotkania. Wszystko wskazuje ze jest wyrezyserowane i teraz pytanie jakie macie sposoby na rozpoznanie w ktorą strone jest wyrezyserowane i jaki scenariusz jest mozliwy np. czy bedzie gol na podbicie kursu. Zapraszam do dyskusji, ja swoje przemyslenia przedstawie przed meczem. Pozdrawiam zastepujac pewnego nieobecnego usera forum musze zapytac: jaki byl Twoj poprzedni nick gwstefan?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Gil sędzią w naszym meczu z Craxą, dojebali - "ulubieniec" całego Białegostoku i Probierza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2 |
trzeba grac, karny w meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
wyjdzie szydlo z worka czy nie lubi Probierza czy Jagi przynajmniej bedziecie mieli jasnosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
możemy drugi raz pod rząd wjebać z czerwoną latarnią ligi to też jest sztuka i jeszcze Gila dali przypadek ? nie sądze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|