|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dzięki Fechu i Biczu i Burbon oczywiście. Zrobione,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
akagi nie wygladalo to tak zle ?
w obronie wygladamy jak ostatnie szmaty, co mecz inne zestawienie, bledy jak u juniorow, w pomocy czlapiemy i rozgrywajacego nie mamy, w ataku sam Piatek
narazie odstajemy od innych bardziej niz punktowo to moze wygladac, absolutnie na ta chwile spadamy, meczace juz te gadki Probierza na konferencjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
hahaha
Mariusz Pawełek piłkarzem Jagiellonii
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
W fortunie czy sts przyjmuja platnosci karta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
W fortunie czy sts przyjmuja platnosci karta? Fortuna na bank
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Pawełek Przyroś Cabaj 3 największe lebiody bramkarskie jakie widziałem w życiu brak słów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
W fortunie czy sts przyjmuja platnosci karta? Fortuna na bank Ok, dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
hahaha
Mariusz Pawełek piłkarzem Jagiellonii nie ma się z czego śmiać wychodzi na to że Kelemen tak szybko nie wróci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,390 Likes: 2 |
W fortunie czy sts przyjmuja platnosci karta? sts tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
nie wierzę kurwa  kogoś bankowo pojebało u nas w klubie może chcą żebyś przegrał dwa Jacki ?  nie cwaniakuj na ten czas to ja jestem bliżej zbieraj hajs do świnki  Jaga mam już trochę zakładów ale jeszcze jeden mogę przyjąć. Jaga top3 - Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W fortunie czy sts przyjmuja platnosci karta? u obu buków przyjmują
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dzięki Fechu i Biczu i Burbon oczywiście. Zrobione, Nie lepiej było wziąć WC po następnej kolejce? Akurat przerwa na reprezentację będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dzięki Fechu i Biczu i Burbon oczywiście. Zrobione, Nie lepiej było wziąć WC po następnej kolejce? Akurat przerwa na reprezentację będzie. Fechu pewnych zawodników miałem już dosyć. A do tego dwóch za żółte wypadło. Na ławce rezerwowych bida z nędza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
nie wierzę kurwa  kogoś bankowo pojebało u nas w klubie może chcą żebyś przegrał dwa Jacki ?  nie cwaniakuj na ten czas to ja jestem bliżej zbieraj hajs do świnki  Jaga mam już trochę zakładów ale jeszcze jeden mogę przyjąć. Jaga top3 - Nie z tobą się nie zakładam bo mnie wkurwiłeś tym biadoleniem niedzielnym na forum przed jak i podczas meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
hahaha
Mariusz Pawełek piłkarzem Jagiellonii nie ma się z czego śmiać wychodzi na to że Kelemen tak szybko nie wróci Węglarz ponoć bronił z poważnym urazem ręki z Legią więc jest nadzieja że Pawełka biorą na ławkę, Kelemen miał być gotowy na Wisłę ale nie wiem czy się potwierdzi oby zagrał, Karpieszuk nie nadaje się nawet na rezerwowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu pewnych zawodników miałem już dosyć. A do tego dwóch za żółte wypadło. Na ławce rezerwowych bida z nędza. Jasne TEO, jak się robi burdel w składzie to nie ma co czekać tylko trzeba się ratować dzikusem. Po to jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fechu orientujesz się dlaczego Erikkson na żółto w FPL? ![[Linked Image from i.pinimg.com]](https://i.pinimg.com/originals/eb/20/9b/eb209be98d24021bfe60a03b0b0fde24.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
hahaha
Mariusz Pawełek piłkarzem Jagiellonii nie ma się z czego śmiać wychodzi na to że Kelemen tak szybko nie wróci Węglarz ponoć bronił z poważnym urazem ręki z Legią więc jest nadzieja że Pawełka biorą na ławkę, Kelemen miał być gotowy na Wisłę ale nie wiem czy się potwierdzi oby zagrał, Karpieszuk nie nadaje się nawet na rezerwowego Weglarz jak i Kelemen mają połamane palce nie wierzę że nie ma nikogo lepszego na rynku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|