|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
A u mnie wypłaty jednorazowe z bankomatu skrill/nett max 1000zł, u was to samo? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
nie
ponad 6000 dziennie. 2 x 3000 z reguly wyplacam. W Euronetach jest czasem to wkurzajace info o max 1000 i wtedy faktycznie wiecej jednorazowo sie nie da. Oczywiscie mozna 5 lub 6 x 1000 bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
oczywiście sprawdzone na dwóch lapkach i po wifi fon udostępniłem sobie necika poprzez telefon (net też orange LTE) i smiga dziwna sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
nie
ponad 6000 dziennie. 2 x 3000 z reguly wyplacam. W Euronetach jest czasem to wkurzajace info o max 1000 i wtedy faktycznie wiecej jednorazowo sie nie da. Oczywiscie mozna 5 lub 6 x 1000 bez problemu. zależy od statusu na skrillu ja oczywiście się pomyliłem około 1000zl nie euro dziennie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
A takie pytanie - od czego zależy czy przelew przez przelewy24 musi przejść jakąś kontrole i dodatkową weryfikacje? Nieraz taki komunikat mi wyskakuje na końcu i muszę czekać nawet kilka godzin na przelew, chyba że do nich napiszę i wyślę potwierdzenie przelewu z maila odpowiedniego to szybciej. Kwoty nie mają raczej znaczenia, bo i przy 200 zł i 2000 zł to widziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Mozecie sie zalofowac i przelewac? Dzis robilem jeden przelew i bylo ok teraz z kolei ciagle (na telefonie i lapie, roznych przegladarkach etc. ) mi wywala ze dane ( mail lub haslo) sie nie zgadzaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
Teraz wszystko normalnie działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam,
działa Wam Skrill? Czy tylko ja się nie mogę zalogować?
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
U mnie działą, ale ssaczu tez pisał na quasi chat ze sie nie moze zalogowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dostałem właśnie info od znajomego, że się też nie może zalogować, więc chyba jakieś problemy techniczne mają
dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No u mnie nie dziala od wczoraj od okolo 23.
Ciagle wyskakuje info przy probie zalogowania: Wystąpił problem z Twoim zapytaniem. Jeśli będzie się on powtarzał, spróbuj ponownie później.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
mozecie wplacac do bukow przez skrilla? Ja probowalem wplacic do 2 bukmacherow (jeden z nich to Betcruise [ betcruise.com] - trzeba zmienic DNSy aby wejsc na strone, ale strona drugiego bukmachera dziala normalnie - nie trzeba zmienic dns) i po zalogowaniu sie do skrilla widzialem info "platnosci z salda nie sa dozwolone w przypadku tego sprzedawacy) Robil ktos depozyt do jakiegos buka dzis lub wczoraj?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nie da sie wplacac skrillem do bukow ktore sa na liscie ministerstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
Nie da sie wplacac skrillem do bukow ktore sa na liscie ministerstwa. Wiem, ze nie da sie wplacac do tych co sa na liscie, ale napisalem, ze jeden z tych bukow nie jest blokowany(nie trzeba zmieniec dns) wiec co zrozumiale on nie jest na liscie a mimo to nie moglem wplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
Do wielu da sie nadal np Bet90 [ affiliateads.bet90.com], 32red [ dspk.kindredplc.com] itd. Tak samo jak wiele jest kasyn,ktore nadal obsługuja wszystkie formy platnosci da Polakow Firma nie musi byc na liscie żeby sie do niej nie dało wpłacic Skrillem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ok, moj blad. Akurat tam gdzie grywalem jak sie te firmy znalazly na liscie MF to od razu nie mozna bylo skrillem placic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Mial ktos dzis problem z platbosciami karta Skrill?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9 |
Czy kartą Skrill można wypłacać za granicą pieniądze z bankomatów w miejscowej walucie? Konto mam złotówkowe.
|
|
|
Link skopiowany do schowka