|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48 |
jesetem typowym naturszczykiem jesli chodzi o gielde. moja wiedza jest tak znikoma jak przecietnego Polaka. jednak roznie sie tym, ze w miare młodego wieku cholernie mnie ona podnieca:). zwracam sie z proźbą o przedstawinie jakiś pozycjii z literatuty dla poczatkujących, bym mogł moja niewiedze pomniejszyć. z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 27 |
Na jakiej stronie www, moge kupić akcje? Czy wogóle można kupować akcje przez internet? Prosze o odpowiedz. Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Oryginalnie wysłał daniel_991: [qb]Na jakiej stronie www, moge kupić akcje? Czy wogóle można kupować akcje przez internet? Prosze o odpowiedz. Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Możesz handlowac akcjami przez internet. Każde porządne BM oferuje taka mozliwośc. Czyli najpierw otwarcie konta i inne formalności w BM, tam dostaniesz dyskietkę dostępową do programu on-line w którym możesz obserwować i składac zlecenia na żywo. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 27 |
serdeczne dzięki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka