|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Katalońskie media informują, że dzisiejszy mecz ligi hiszpańskiej pomiędzy FC Barceloną a Las Palmas może się nie odbyć. Jako powód podano ogłoszenie przez kanaryjski klub, że w ramach poparcia dla jedności Hiszpanii, zawodnicy wystąpią w koszulkach z hiszpańską flagą.
Ładnie ich pojebało w tej Katalonii, jeśli to prawda. Jak oni tacy niehiszpańscy to proponuje wywalić z ligi, a jednocześnie z ligi mistrzów. Wszystkim moment przejdzie ta autonomiczność 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, kiedy ostatni raz robiłeś próby wątrobowe ? na początku roku miałem komplet badań wszystko gra !  tylko dna moczanowa mnie męczy ale jest leczona ! gastroskopia? boli? jaka gastroskopia  Dna moczanowa spowodowana jest odkładaniem w tkankach kryształów moczanu sodu. Najczęściej zajmuje stawy, co zazwyczaj objawia się atakami bardzo silnego bólu, obrzękiem i ograniczeniem ruchomości zajętego stawu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Biczyk, kiedy ostatni raz robiłeś próby wątrobowe ? na początku roku miałem komplet badań wszystko gra !  tylko dna moczanowa mnie męczy ale jest leczona ! gastroskopia? boli? jaka gastroskopia  Dna moczanowa spowodowana jest odkładaniem w tkankach kryształów moczanu sodu. Najczęściej zajmuje stawy, co zazwyczaj objawia się atakami bardzo silnego bólu, obrzękiem i ograniczeniem ruchomości zajętego stawu. Wiem co to dna moczanowa. Ojciec ma. Chodziło mi o badanie? Mnie żołądek(?) boli po pierwszym posiłku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wymowne, że Ribery, Robben, Hummels, Boateng i Mueller, którzy narzekali na Ancelottiego, od razu po jego odejściu są w wyjściowej 11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten Boateng to jest największa parówa tego bajernu szybki jak pociąg towarowy a zgrywa huj wie kogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Biczyk, kiedy ostatni raz robiłeś próby wątrobowe ? na początku roku miałem komplet badań wszystko gra !  tylko dna moczanowa mnie męczy ale jest leczona ! gastroskopia? boli? nieprzyjemna, wyglądasz jak po 3 dniowym weselu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chodziło mi o badanie? Mnie żołądek(?) boli po pierwszym posiłku. może wrzody i wtedy gastroskopie trzeba robić idź do lekarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Biczyk, kiedy ostatni raz robiłeś próby wątrobowe ? na początku roku miałem komplet badań wszystko gra !  tylko dna moczanowa mnie męczy ale jest leczona ! gastroskopia? boli? jaka gastroskopia  Dna moczanowa spowodowana jest odkładaniem w tkankach kryształów moczanu sodu. Najczęściej zajmuje stawy, co zazwyczaj objawia się atakami bardzo silnego bólu, obrzękiem i ograniczeniem ruchomości zajętego stawu. pij wit. C taką kupną na kilogramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kupuje co tydzień po5 kg pomarańczy grejpfrutów i cytryn i codziennie pije sok świeżo wyciskany z tego więc chyba wit c nie braknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Biczyk, kiedy ostatni raz robiłeś próby wątrobowe ? na początku roku miałem komplet badań wszystko gra !  tylko dna moczanowa mnie męczy ale jest leczona ! gastroskopia? boli? nie boli ale mnie non stop podrywało na wymioty jak wpychali rurkę i później przez pół dnia gardło piekło
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
przeyjesz kwiatek na pewno lepsze niż kolanoskopia  której nigdy bym nie zrobił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
kupuje co tydzień po5 kg pomarańczy grejpfrutów i cytryn i codziennie pije sok świeżo wyciskany z tego więc chyba wit c nie braknie http://www.akademiawitalnosci.pl/tag/witamina-c/fajny blog, poczytaj. polecam innym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Wymowne, że Ribery, Robben, Hummels, Boateng i Mueller, którzy narzekali na Ancelottiego, od razu po jego odejściu są w wyjściowej 11. ten Boateng to jest największa parówa tego bajernu szybki jak pociąg towarowy a zgrywa huj wie kogo Boateng to nie wiem na co narzekał jak miał kontuzję a w zeszłym sezonie grał jak był zdrowy Szybki to nie jest ale jak ma formę to solidny obrońca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Podobno teraz jak się zapłaci to się połyka jakąś pigułkę z kamerą i to robi robotę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10 |
Kolanoskopia to jest dopiero jazda. Znam osobę która to przeżyła bez znieczulenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Podobno teraz jak się zapłaci to się połyka jakąś pigułkę z kamerą i to robi robotę od kiedy zmieniłem tryb życia: karma i ruch .. żołądek nie dokucza. a miałem mega problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kolanoskopia to jest dopiero jazda. Znam osobę która to przeżyła bez znieczulenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10 |
Kolanoskopia to jest dopiero jazda. Znam osobę która to przeżyła bez znieczulenia  w dodatku dziewczyna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|