|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Rosenborg nie wygrać  za daleko by uciekli w tabeli, buki coś pokulały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w tenisie najlepsze jest to że nie ma remisu  Zainterysowanie piłka a tenisem jest jednak olbrzymia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
gwiżdżą karne bez kontaktu zawodnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Kijow 4x4 z 3x0, tam się zaabawili 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
w tenisie najlepsze jest to że nie ma remisu  w piłce tez nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w tenisie najlepsze jest to że nie ma remisu  w piłce tez nie ma a DNB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
w Madrycie moze byc sieczka, bo graja tez z KAtalania
a co bedzie w Bergamo bo nie mam pomyslu na ten mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Do handlu to jest juz bardziej pilka nozna W tenisie decyzja należy w zasadzie do jednego, w piłce natomiast musisz w przewałkę wtajemniczyć większą ilość osób. w takim razie nie wiem czy w piłce łatwiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w Madrycie moze byc sieczka, bo graja tez z KAtalania
a co bedzie w Bergamo bo nie mam pomyslu na ten mecz? dwójka Waregem zrobi czołga Potwierdzone info
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w Madrycie moze byc sieczka, bo graja tez z KAtalania
a co bedzie w Bergamo bo nie mam pomyslu na ten mecz? espanyol ma zgodę z realem więc nic tam nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Legia piękny poziom bliski dna 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
w tenisie najlepsze jest to że nie ma remisu  w piłce tez nie ma a DNB ? nie zartuj ,dla gracza nie ma remisow,po to wymyslono azjany i 1X lub X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
gwiżdżą karne bez kontaktu zawodnika jak wyglądałaby tabela gdyby sędziowie nie krzywdzili Jagielloni i uczciwie sędziowali wszystkie mecze ? Ile punktów Jaga by miała przewagi nad drugim w tabeli zespołem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
gwiżdżą karne bez kontaktu zawodnika jak wyglądałaby tabela gdyby sędziowie nie krzywdzili Jagielloni i uczciwie sędziowali wszystkie mecze ? Ile punktów Jaga by miała przewagi nad drugim w tabeli zespołem ? w takim wypadku Jaga była by mistrzem kraju po 5 kolejkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
- Nazwał mnie pan trenerem, ale trener to osoba, która robi coś z drużyną. Po dzisiejszym meczu wstyd mi nazwać się trenerem. Nie jestem osobą, która się poddaje i tym razem też się nie poddam. Ale musimy przeanalizować na jakim poziomie chcemy grać. To gra dla chłopców, a nie dla dziewczynek. Musimy przeanalizować kto z piłkarzy ma możliwości fizyczne i psychologiczne aby grać na normalnym poziomie - powiedział po meczu trener Legii, Romeo Jozak.
- Z pierwszym gwizdkiem sędziego widać było brak zaangażowania, nie było widać tego, co obiecywali mi zawodnicy, tego o czym sobie rozmawialiśmy. Dlatego powiedziałem, że to gra dla chłopców, czy też dla mężczyzn. Czy kobiety mogłyby by dziś zagrać lepiej od moich piłkarzy? Wiele drużyn kobiecych z pewnością grałoby z większą siłą i zaangażowaniem. W przerwie padło wiele mocnych słów, są piłkarze których wkurza taki stan rzeczy. Ale będziemy musieli wiele zmienić - dodał Jozak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
gwiżdżą karne bez kontaktu zawodnika jak wyglądałaby tabela gdyby sędziowie nie krzywdzili Jagielloni i uczciwie sędziowali wszystkie mecze ? Ile punktów Jaga by miała przewagi nad drugim w tabeli zespołem ? synku jakby wam zajebali 2 mistrzostwa kraju w ciągu trzech lat to byś inaczej gadał ciesz się póki możesz bo nadejdą słabsze wyniki i będzie karp na twarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
gwiżdżą karne bez kontaktu zawodnika jak wyglądałaby tabela gdyby sędziowie nie krzywdzili Jagielloni i uczciwie sędziowali wszystkie mecze ? Ile punktów Jaga by miała przewagi nad drugim w tabeli zespołem ? w takim wypadku Jaga była by mistrzem kraju po 5 kolejkach  biczyk chyba wąsa zajarał na osłodę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
gwiżdżą karne bez kontaktu zawodnika jak wyglądałaby tabela gdyby sędziowie nie krzywdzili Jagielloni i uczciwie sędziowali wszystkie mecze ? Ile punktów Jaga by miała przewagi nad drugim w tabeli zespołem ? synku jakby wam zajebali 2 mistrzostwa kraju w ciągu trzech lat to byś inaczej gadał ciesz się póki możesz bo nadejdą słabsze wyniki i będzie karp na twarzy no ja myślę, że i Ligę Mistrzów Wam zabrali bo nic by Jagi nie zatrzymało dalej jakby Polak żaden nie sędziował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Do handlu to jest juz bardziej pilka nozna W tenisie decyzja należy w zasadzie do jednego, w piłce natomiast musisz w przewałkę wtajemniczyć większą ilość osób. w takim razie nie wiem czy w piłce łatwiej.  To jest bezsprzeczna racja, ale to w pilke sa pompowane kolosalne sumy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|