|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ciekawe ilu naszych wyjdzie od pierwszej minuty na San Siro zatrzymac Inter, ciekawie się zapowiada. Jeden pewnie wybiegnie. Tutaj jest ciekawiej: Palermo (3-4-1-2): Posavec; Cionek, Szyminski, Struna; Rispoli, Dawidowicz, Murawski, Morganella; Coronado; Embalo, Nestorovski. Może pierwszy raz w tym sezonie wszyscy zagrają od 1. minuty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
ale petarda na wieczór - Słonzi @6,20 a i jest druga - Disseldorf @3,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ciekawe ilu naszych wyjdzie od pierwszej minuty na San Siro zatrzymac Inter, ciekawie się zapowiada. Jeden pewnie wybiegnie. Tutaj jest ciekawiej: Palermo (3-4-1-2): Posavec; Cionek, Szyminski, Struna; Rispoli, Dawidowicz, Murawski, Morganella; Coronado; Embalo, Nestorovski. Może pierwszy raz w tym sezonie wszyscy zagrają od 1. minuty  Ciekawie, i warto trzymac kciuki by Palermo wróciło do Serie A żeby się nasi ogrywali w najwyższej klasie, a na San Siro licze że oprócz Beresia i Karolek dostanie szanse od 1minuty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
Warrenie, to wiela za to szkiełko ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12 |
a jednak chyba ktos kto chamstwem wyjebal z forum mastera, chce nastepnej ofiary pogratulowac konsekwencji Co jednak .Myslisz ze ktos ma tu ochote ogladac Grodzka czy Grodzkiego chuj z nim jak sie zwał Pogrzalo Cie .Jeszcze dwa zdjecia w pierwszej stronie tematu No kurwa listosci tak to sobie mozna tumaczyc wywalenie kazdego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12 |
Albo sie kurwa ogarniesz albo wypierdalasz stad. Decyzja nalezy do Ciebie nie do mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873 Likes: 10 |
Rafale, ale działanie Mafii, polegające na wklejaniu Pani(a) Grodzkiej(go) było konsekwencją wcześniejszych postów i to od jakiegoś już czasu, tak się działo.. racja, że po jakimś czasie, pewne rzeczy przestają już śmieszyć, ale bywa tak, że można to przeoczyć ( sam tak miałem ) i nie zauważyć, że zamiast rozśmieszać...wkurwiamy innych userów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12 |
A no to jeśli tak no to przegapilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,038 Likes: 12 |
Ale już bez tych fotek jej/jego wolimy oglądać fajne laski tak jak jest od dawna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
drzwi otwarte (w jednOOO stronę)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Rafale, ale działanie Mafii, polegające na wklejaniu Pani(a) Grodzkiej(go) było konsekwencją wcześniejszych postów i to od jakiegoś już czasu, tak się działo.. racja, że po jakimś czasie, pewne rzeczy przestają już śmieszyć, ale bywa tak, że można to przeoczyć ( sam tak miałem ) i nie zauważyć, że zamiast rozśmieszać...wkurwiamy innych userów  dzieki Burbon, szacun, jak to mowi przyslowie: Prawdziwych.... daje sobie chwile na decyzje, mam za duzo lat zeby dac sie tak traktowac z powodu totalnej bzdury, ale jednak szkoda byloby "wyp..." stad ze wzgledu na Was. jury meeting in progress, will be announced 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Rafcio ma dużo racji, wklejanie Grodzkiego to było mega niesmaczne, mam na mysli i wklejanie przez Mastera jeszcze, na początku może i odrobine smieszyło, ale póżniej już przeginka, w regulaminie powinien byc czytelny wpis o zakazie upubliczniania tego dziwadła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Rafale, ale działanie Mafii, polegające na wklejaniu Pani(a) Grodzkiej(go) było konsekwencją wcześniejszych postów i to od jakiegoś już czasu, tak się działo.. racja, że po jakimś czasie, pewne rzeczy przestają już śmieszyć, ale bywa tak, że można to przeoczyć ( sam tak miałem ) i nie zauważyć, że zamiast rozśmieszać...wkurwiamy innych userów  dzieki Burbon, szacun, jak to mowi przyslowie: Prawdziwych.... board of directors meeting daje sobie chwile na decyzje, mam za duzo lat zeby dac sie tak traktowac z powodu totalnej bzdury, ale jednak szkoda byloby "wyp..." stad ze wzgledu na Was. jury meeting in progress, will be announced 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Mafiozo daj spokój, wystarczy nie wklejac, kurz opadnie i będzie jak dawniej, peace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ta in the left lepszejsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Ta in the left lepszejsza ale mi chodzi o ta gorszOOO
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|