|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 98 |
Siema , gra ktos z was na wirtualnym koncie gieldowym na Onecie? czy wszyscy z tutejszych forumowiczow graja juz na prawdziwe pieniadze?. Ja zaczne grać ale dopiero jak lepiej bede rozumial te wszystkie mechanizmy rzadzące giełdą , bo łudzic sie n ałut szczescia to za amlo zeby na gieldzie zarobić.Jesli ktos jest poczatkujacym graczem lub ma zamiar zacząc grac niech da znać , ja sie przerzuce chyba na gielde ...przynjakmniej tam nie ma tak ze moj majatke spadnei do 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 97 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Tomi moja rada jest taka Graj na forex http://fxgame.oanda.com/ zacznij od dema w dlugi okresie na gieldzie powinno byc sie do przodu Polocam jesli masz jakies pytania to wal
|
|
|
Link skopiowany do schowka