Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#70349 05/06/2004 22:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Na oandzie juz gra troche . Jest to prosta platforma monza wplacic tam nawet 10$ i zaczac
Niestety wyplaty sa drogie mam kilka systemow mialem stworzyc program HYIPI na ale te wyplaty po 40$ poprostu narazie niewiem jak to ominac
Polecam oande i moj program
Jak znajde opowiem o prostych systemach gry na forex bo troche juz w tym siedze Moje wyniki sa tutaj jesli ktos jest zainteresowny niech pisze .
Chyba ten system zastosuje raczej na xedoos albo betmarket nie wiecie ile kosztuja tam wyplaty ?

http://www.geocities.com/greyforex2004/

Bonus: Unibet
#70350 06/06/2004 01:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34
Na xodds wypłata na egold pobierają 2%


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, Sensei), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1