|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Na oandzie juz gra troche . Jest to prosta platforma monza wplacic tam nawet 10$ i zaczac Niestety wyplaty sa drogie mam kilka systemow mialem stworzyc program HYIPI na ale te wyplaty po 40$ poprostu narazie niewiem jak to ominac Polecam oande i moj program Jak znajde opowiem o prostych systemach gry na forex bo troche juz w tym siedze Moje wyniki sa tutaj jesli ktos jest zainteresowny niech pisze . Chyba ten system zastosuje raczej na xedoos albo betmarket nie wiecie ile kosztuja tam wyplaty ? http://www.geocities.com/greyforex2004/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 34 |
Na xodds wypłata na egold pobierają 2%
|
|
|
Link skopiowany do schowka