Wozniak - Jidkova 1 1,35..."> Wozniak - Jidkova 1 1,35...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#703513 30/10/2006 09:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.Postanowilem zalozyc nowy temat, moze tu bedzie lepiej?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Wozniak - Jidkova 1 1,35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Chiny - Azerb. 1 1,25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Turcja - Kuba 2 1,3

ako-2,19
buk-milenium

jako typ wirtualny Almagro - Bjorkman 2 2,65(bwin)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Tursunov - Almagro 1 1,55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Berrer - Troicki 1 1,53

buk-prof
ako-2,37

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote]Witam.Postanowilem zalozyc nowy temat, moze tu bedzie lepiej?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Wozniak - Jidkova 1 1,35<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Chiny - Azerb. 1 1,25<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Turcja - Kuba 2 1,3<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

ako-2,19
buk-milenium

jako typ wirtualny Almagro - Bjorkman 2 2,65(bwin) bylo blisko 6-7,7-6,7-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote]Witam.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Tursunov - Almagro 1 1,55<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Berrer - Troicki 1 1,53<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

do tego kuponu dolozylem Ginepri - Ferrer 1 1,67<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

ako-3,96

Pisalem o tym na forum tenisowym, gdyz do konca nie bylem pewien slabszej formy Ferrera i za dobra rada Al_Capone , (za co dziekuje )zdecydowalem sie dolozyc ten typ do kuponu

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Johansson - Spadea 1 1,46
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Safin - Soderling 1 1,73
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Nieminen - Bracciali 1 1,5(mecz jutro)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Muller - K.Bondarenko 1 1,65(mecz jutro)

ako-6,25
buk-prof

Przyznam ze najbardziej obawiam sie o forme Marata, moze nie tyle o forme co o wlasciwe podejscie do meczu, czy gdzies nie balowal w nocy np. w kasynie lub na placu gdzie sa najlepsze ...kasztany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale moze bedzie oki.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam

Juz wczoraj chodzil mi ten mecz po glowie , jednak bylo zbyt pozno (temat zamarl) by podzielic sie na forum tenisowym.Jest to typ wirtualny, gdyz nie mam konta w bwi







<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Safin/Turs.-Dlouhy/Vizner 2 1,96

Safin wczoraj mial b.ciezki mecz z Soderlingiem i awansowal dalej w grze singlowej , podobnie jak Tursunov i mysle ze bardziej Rosjanie skupia sie na grze pojedynczej.Jedynie co mozna zapisac na ich plus , to fakt ze juz cos wspolnie pogrywali.Czesi, to nie takie znowu "Bolki" obecnie w rankingu deblistow znajduja sie na 10-tym miejscu i zapewne sa bardziej zgrani od dzisiejszych rywali.Dodatkowym plusem jest fakt ze typ ten zobaczylem u jednego z najlepszych (jesli nie najlepszy)typerow debla ...[T]-error'a, co utwierdza mnie ze "ide" w dobrym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Oczywiscie to jest sport i roznie bywa , ale mysle ze jest duza szansa na Win Czechow.Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Johansson - Spadea 1 1,46<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Safin - Soderling 1 1,73<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Nieminen - Bracciali 1 1,5<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Muller - K.Bondarenko 1 1,65<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

ako-6,25
buk-prof

Przyznam ze najbardziej obawiam sie o forme Marata, moze nie tyle o forme co o wlasciwe podejscie do meczu, czy gdzies nie balowal w nocy np. w kasynie lub na placu gdzie sa najlepsze ...kasztany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale moze bedzie oki.Pozdrawiam

Wielkie gratki dla Marata, wyciagnal z trudnej sytuacji,podobnie jak Muller, przegrala 1-szego seta 2-6 by nastepne wygrac 6-4,6-4, ale jej sie nie dziwie "musiala" podtrzymac magie nazwiska Gerd Muller, czy tez Hansi Muller(zart)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Safin/Turs.-Dlouhy/Vizner 2 1,96<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Mimo ze jak pisalem byl to typ wirtualny to , ciesze ze trafiony.


Na dzisiaj sprobuje cos sklecic , ale w dziale tenisowym jeszcze wszyscy spia, po wczorajszych emocjach w L.M.Na te chwile podobaja mi sie typy:

Santoro/Zimojn.- Fyrst/Matk.1 1,4/1,46 milen./prof

Uwazam, ze mimo dobrych checi nasi nie dadza rady.Ogladalem Santoro w grze pojedynczej i widzialem w jego oczach wielka chec zwyciestwa(ostatecznie przegral po walce)tym bardziej iz na trybunach zasiadla mama i przyjaciele.W grze pojedynczej sie nie udalo , ale w deblu mysle ze sa "murowanym' faworytem.

Arthurs - G.Muller 2 1,8 milenium

Tu mam troszke watpliwosci , jednak "kangur" ma juz swoje latka , a ostatnio duzo gral(podobnie jak TOJO wczoraj w Paryzu) i powinno "wyjsc" zmeczenie.

Schiavone- A.Radwanska 1 1,65 milenium

wiem ze w bukmacherce nie powinno byc sentymentow , ale nie wiem czy to zagram, tyle ostnio milych wrazen nam dostarczyla Aga, ze mam mieszane uczucia piszac ze przegra.To narazie wstepne typy , jeszcze musze to przemyslec.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Tak z ciekawosci typ wirtualny;

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Davidenko - Tursunov 2 3,68 bwin

Nie widze az tak ogromnej roznicy w grze obu Rosjan.Typ ten jest u mnie wart 50zl.Za taka symboliczna stawke bym to zagral.Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Tak z ciekawosci typ wirtualny;

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Davidenko - Tursunov 2 3,68 bwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


Liczylem po cichu na waleczek , a tu Denko rozjechal Tursiego.Ale do rzeczy, kuponik glowny na dzisiaj;

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Santoro/Zimojn. - Fyrst./Matk. 1 1,46
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Schiavone - Radwanska 1 1,61
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Nieminen - Gabaszwili 1 1,27
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Celta V. - Frankfurt 1 1,75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Dynamo Buk strzeli 1,23

ako-6,66
buk-prof

Troszke tego duzo , no ale zobaczymy.Najwieksze obawy i rozdarte serce mam stawiajac przeciw Adze, no ale moze niech mlode dziewcze odpocznie troszke, gdyz strasznie ciezki sezon miala.Czynie i typuje tak dla jej dobra,trzeba oszczedzac mlody organizm. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Santoro/Zimojn. - Fyrst./Matk. 1 1,46<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Schiavone - Radwanska 1 1,61<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Nieminen - Gabaszwili 1 1,27<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Celta V. - Frankfurt 1 1,75:(
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Dynamo Buk strzeli 1,23<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

ako-6,66
buk-prof

Coz braklo troszke farta, ale bylo blisko , gdyz Celta prowadzila , nie udalo sie utrzymac wyniku mimo grania pozniej w przewadze 1-ego zawodnika, bywa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Tak juz by sie calkiem ..."wyplakac" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to wczoraj mialem (wyzej) dobry typ z G.Mullerem pokonal jednak Arthursa (1,80) to zachcialo mi sie kombinowac z pileczka (Celta) no nic jedziemy dalej.Na dzisiaj podobaja mi sie typy:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Ancic - Denko 1 2,03
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Robredo - Nieminen 1 1,6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Wozniak - Osterloh 1 1,62

buk-milenium]

Nad pierwszym typem nie zastanawialem sie zbyt dlugo, ot otworzylem temat....Rivy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i delikatnie mowiac 'zapozyczylem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Jednak tez uwazam ze Ancic jest w stanie pokonac Rosjanina.Troszenke sie obawiam o Robredo, jednak i Jarkko nie jest w jakiejs oszalamiajacej formie, wczoraj bowiem jedna lub dwie pileczki dzielily go , by odpadl z Gabaszwilim.Wozniak u siebie idzie jak .."burza" i niech tak pozostanie nadal.To oczywiscie wstepne typy , gdyz jeszcze prof nie dal oferty, a trzeba porownac.Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Witam.

Tak juz by sie calkiem ..."wyplakac" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to wczoraj mialem (wyzej) dobry typ z G.Mullerem pokonal jednak Arthursa (1,80) to zachcialo mi sie kombinowac z pileczka (Celta) no nic jedziemy dalej.Na dzisiaj podobaja mi sie typy:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Ancic - Denko 1 2,03
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Robredo - Nieminen 1 1,6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Wozniak - Osterloh 1 1,62

buk-milenium]

Nad pierwszym typem nie zastanawialem sie zbyt dlugo, ot otworzylem temat....Rivy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i delikatnie mowiac 'zapozyczylem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Jednak tez uwazam ze Ancic jest w stanie pokonac Rosjanina.Troszenke sie obawiam o Robredo, jednak i Jarkko nie jest w jakiejs oszalamiajacej formie, wczoraj bowiem jedna lub dwie pileczki dzielily go , by odpadl z Gabaszwilim.Wozniak u siebie idzie jak .."burza" i niech tak pozostanie nadal.To oczywiscie wstepne typy , gdyz jeszcze prof nie dal oferty, a trzeba porownac.Pozdrawiam i zycze powodzenia!


Przepraszam , ale zapomnialem o jednym typku , ktory juz wczoraj mi sie zwidzial:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Nijmegen - Willem 1 1,75

Co prawda nie lubie grac jak jest jeden tylko mecz w lidze w danym dniu(waleczki), no ale z kim NEC ma wygrywac u siebie jak nie z Willem?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Aj, przepraszam ze tak sobie nabijam ilosc postow , ale chce sie zabawic w typ wirtualny

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />M.Krajicek - A.Ivanovic 1 3,89 bwin

Turniej rozgrywany jest w Belgii, wiec Michaela gra prawie w domu.Czy to sie przelozy na zwyciestwo , trudno przewidziec, ale mysle ze jest cien szansy i po takim kursie mozna sie zabawic.

Dołączył: May 2006
Posty: 404
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 404
Quote
Aj, przepraszam ze tak sobie nabijam ilosc postow , ale chce sie zabawic w typ wirtualny

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />M.Krajicek - A.Ivanovic 1 3,89 bwin

Turniej rozgrywany jest w Belgii, wiec Michaela gra prawie w domu.Czy to sie przelozy na zwyciestwo , trudno przewidziec, ale mysle ze jest cien szansy i po takim kursie mozna sie zabawic.

ja tez przepraszam, ze nabijam i się wcinam/jesli sie wcinam/
moze granie na M.Krajicek to dla wielu zbyt duzy hardcore /ja lekko zagrałem, ale dużo mocniej zagrałem też HC 5:0 w GB za 1,8 - to juz dużo bardziej realne/wg mnie/
UPRZEDZAM, nie oglądam zbyt wiele tenisowych meczy, szperam w statystykach itp , wczoraj Ana tez miala niby łatwy mecz, a w gemach z C.Maes było 15:15. Dla mnie HC na Krajicek - godne uwagi.
jeśli trza - post wykasować i już!
pzdr!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />M.Krajicek - A.Ivanovic 1 3,89 bwin

... i po takim kursie mozna sie zabawic.


jak juz koniecznie chcesz sie zabawic to w [color:"green"]UNIBECIE [/color] jest na Miszę 5.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
po takim kursie az trzeba przyłozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Wczoraj , zanotowalem totalna kleske, wszystko w "leb" jedynie Robredo sie spisal, chociaz tez po ciezkim boju.Na dzisiaj widza mi sie typki:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />T.Haas - D.Hrbaty 1 1,45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />M.Krajicek - Kanepi 1 1,45

buk - toto

Zastanawiam sie jeszcze nad Davidenka, ale troszke marny kurs na niego.

ps.

julia-kasia , Tata Filipa gratuluje trafnego typu (Krajicek), ja mialem to puscic u naziemnych kurs byl 3,6 ale odwiedzil mnie kuzyn i troszke sie zasiedzielismy i nic z tego, a czulem ten typ, oczywiscie za drobniejsza kaske.Tak calkiem serio od ponad roku ,jestescie pierwszymi osobami ktore mi sie wpisaly w temat i dziekuje bo sa to bardzo sympatyczne , rzeczowe i na temat wypowiedzi.Pozdrawiam serecznie i zycze powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam raz jeszcze.Po ukazaniu sie oferty profa , gram jednak bez kombinacji z pilka , cos mi nie siedzi , a mialem cos dolozyc.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Haas - Hrbaty 1 1,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Davidenko - Robredo 1 1,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Krajicek - Kanepi 1 1,48

buk-prof
ako-3,33

Zawsze sie obawiam obstawiac na Davidenke, ale w tej fazie turnieju , po takim kursie i przy tak wspanialej dyspozycji-zaryzykuje , mam nadzieje ze obejdzie sie bez 'kontuzji" , a jesli tak sie stanie o wynik 'raczej' mozna byc spokojnym, odpukac(puk-puk) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote]Witam raz jeszcze.Po ukazaniu sie oferty profa , gram jednak bez kombinacji z pilka , cos mi nie siedzi , a mialem cos dolozyc.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Haas - Hrbaty 1 1,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Davidenko - Robredo 1 1,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Krajicek - Kanepi 1 1,48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

buk-prof
ako-3,33

Alez mnie rozczarowala Michaella, jednak uczciwie stwierdzam , ze przegrala zasluzenie, zero zwrotnosci , wszystkie pilki praktycznie przez srodek, ech ....szkoda bylo tego ogladac, zalosne!Czas chyba zrobic sobie przerwe.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Mialem sobie zrobic przerwe ale ....rozkminiam typy na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Na wstepie podoba mi sie z toto mixa:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />Peter i Dominika do ...odstrzalu 1,8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Schalke - Bayern 2,5 over 1,85

W pierwszym przypadku myle ze "laski" bedz glosowac za Mroczkiem, w drugim 'meny' za Kinga= do odstrzalu Peter&Dominika.Druga pozycja= stadion , bliskosc trybun "sprzyja" grze bramkowej i uwazam ze moze wejsc over.Coz tak sobie rozwazam przy...drinku , bowiem sobota jest "zarezerwowana" dla "mlodszych' jak i dla "nieco" starszych forumowiczow. Mysle tu o ...Drinku!!!! Pzdr

ps.

Tak juz calkiem sero to nigdy nie ogladalem tanca z gwiazdami , jakos mnie to nie "kreci"Moze skusze sie jeszcze na debel Santoro / Zimojnc.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1