Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Dzisiaj nie mam cos wyczucia i zadzwonilem do kumpla do ...N.Targu by puscil takiego oto tasiemca 2x30zl(dla zabawy) :

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Davidenko - Hrbaty 1 1,22
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Sant./Zimojn.- Clem./Llodora 1 1,8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Atlanta - Milan 2 1,75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> Peter&Dominika - do odstrzalu 1,8

i chcialem dac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Schalke - Bayern over 1,85 ale kolega oddzwonil mi zeby z tego typu zrezygnowac , na co przystalem.Wiec poszly te 4-y pierwsze typy, jak juz wspomnialem za drobne.Pozdrawiam i zycze powodzenia!

buk-toto

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Koubek - Cermak 1 1,48
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Karanusic - Stoppini 1 1,75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Berrer - Goodall 1 1,45

buk-milenium
ako-3,75

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Witam.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Koubek - Cermak 1 1,48<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Karanusic - Stoppini 1 1,75<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Berrer - Goodall 1 1,45<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

buk-milenium
ako-3,75

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
uffff, dziekuje serdecznie mo....zreszta wiadomo o kogo chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />, ciesze , bo 'zasmiecilem' z radosci koledze temat i jeszcze raz sorki i podziekowaniz dla "czujnych' kol. moderatorow, a swoja rados z trafnych typow Rafika 25 wyraze tu i teraz juuuupppiiii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Jeszcze raz przepraszam Rafika25, moja impulsywnosc i radosc wynikala z radosci trafnego typu, nie mialem zamiaru zasmiecac tematu.

ps..

Nagle teraz wszyscy krzycza Barca, ja bylem z ta druzyna od "zawsze", kiedys jako mlody chlopak dostalem kartke(piasalo sie , nie tak jak teraz mozna "sciagnac")z Feye..i wlasnie SUPER-BARCELONA, tego mi nikt w zyciu nie odbierze,byly inne czasy jesli sie nie myle to w skladzie byl:Asensi i A.Simonssen, a w skaldzie Feye; Surbir,Jensen... sorki ale z pamieci trudno , postaram sie w nalblizszym czasie wkleic te atrakcyjne fotki.

ps.

Nie raz dostalem "baty" od brata , bo on byl starszy , wysylal, a mnie przychodzily koperty hahaha

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Pragne z calego serca przeprosic Wszystkich, za moje wczorajsze zachowanie(bylem "lekko na fazie"), jest mi glupio i przykro.Zawsze staram sie trzymac fason i szanuje kazdego , ale wczoraj byl 'wypadek przy pracy".Otoz tata rocznik 32(wiek sedziwy), by mama nie "dymila" klepiac sie po brzuchu dal znac ze ma ....wzdecia, na co ja zareagowalem natychmiast mowiac:Tato jest jedyne wyjscie , musze Cie ratowac(sciema przed mama)tylko 7-mka pomoze (tata mowi na to 3 cwiortki haha), no i tak sie zaczelo , pozniej jeszcze byla 'malpka" 0,5l i tak oto tym sposobem tacie przeszly"wiatry" i wzdecia!Teraz juz tak calkiem serio.Dziekuje i przeprzaszam kol.moderatora ze zadalem troszke pracy(dzieki za szybkie dzialanie) i kol. ktoremu 'wlazlem' w temat.Jeszcze raz sorki, coz kazdy popelnia bledy , ja sie do nich przyznaje i prosze o zrozumienie.Pozdrawiam.

ps.
i tak mi jest ...glupio.Ale wypalilem z Barca, jednak to prawda, co pisalem przyslali mi kartke-widokowke calego wowczas skaldu na stadionie(cos pieknego), Feyenoord rowniez, a Bolton tylko ...cennik ze sklepu haha

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Postanowilem raz jeszcze zaufac Berrerowi i Karanusicovi

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Karanusic - Vico 1 1,52
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Berrer - Kindlmann 1 1,52
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Bayern - Hannover 1 1,25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />K'lautern - Burghausen 1 1,4

buk - milenium
ako-4,04

Bilans meczy pomiedzy Berrerem a Kindlmannem to 2-2 , jednak Berrer na twardych wygral 2 mecze a przegral 2 na Clayu, moze potrzymaja obaj te prawidlowosc i dzisiaj.Karanusic natomiast prowadzi 2-0 oba pojedynki wygral dosc latwo na twardych nawierzchniach, oczywisci nie musi tak byc dzisiaj jednak kurs(mozliwy) wiec sprobuje.Bayern powinnien gonic czolowke tak wiec mozliwy nawet over.K'lautern po lekkiej zadyszce (porazka u siebie z Fraiburgiem 1-3)i po remisie na 'ciezkim' terenie Duiburga, mysle ze sie dzisiaj zmobilizuje i wygra mecz.Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Przepraszam za male zamieszanie , ale po zastanowieniu zdecydowalem sie troszke zmienic kupon.Nie do konca mam przekonanie do 2-ej ligi Niemieckiej wiec usunalem K'lauter i kupon wyglada nastepujaco:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Karanusic - Vico 1 1,52
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Berrer - Kindlmann 1 1,52
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Bayern - Hannover 1 1,25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Wisla - Spartak 2 1,3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Tajwan - Kuba 2 1,35

buk - milenium
ako - 5,06

Przyznam ze na koszu malo sie znam,jednak po przeczytaniu recenzji o tym meczu , skladach na forum koszykowki zdecydowalem sie na ten wlasnie typ.Jedynie co zle zrobilem to ze nie dalem x2(1,2) kurs tylko troszke nizszy a zawsze to pewniej , jednak juz 'poszlo" tak jak wyzej.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Karanusic - Vico 1 1,52<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Berrer - Kindlmann 1 1,52<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Bayern - Hannover 1 1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Wisla - Spartak 2 1,3<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Tajwan - Kuba 2 1,35 ?


buk - milenium
ako - 5,06

Alez mnie Bayern 'zalatwil', a mialem dwa fajne typy(zachcialo mi sie mieszac) K'lautern(1,4) i Di Mauro - Gil 1 za 1,62(milenium,prof 1,69!) pisalem o tym na ouasi czacie(tenis).Dalem sie zwiesc po meczu Bayernu z Schalke, gdy w poczatkowej fazie meczu przegrywali 2-0 i zdolali sie 'podniesc" na tak trudnym terenie i zremisowac 2-2.Tym bardziej szkoda , gdyz Berrer pokazal charakter, po przegraniu 1-szego seta 7-6 w drugim dal sie zlamac na 1-3*, jednak odrobil straty , wygral seta , nastepnego i caly mecz.Inna sprawa ze tez ruszylem takie g....no za 1,25.Coz trudno , bedziem walczyc dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Pozdrawiam

ps.

Aaaaa, dziekuje za gwiazdke , bardzo to mile i sympatyczne.Musze przyznac ze w poprzednim temacie mialem ponad 3000 wyswietlen i bylem jedynym bez gwiazdki , troche mi bylo ..."lyso" haha.Oczywiscie zartuje i traktuje to z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />oka , ale ...dziekuje!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Znajac swoje miejsce w 'szyku' prosze kol.moderatora o usuniecie 2-ch gwiazdek, bo mysle ze na jedna zasluzylem;stazem(juz ponad rok jestem z Wami), wola walki itd.Jesli to nie zart i ktos przyznal mi 3 gwaizdki, to serdecznie dziekuje ale..."lekko" przesadzil, bowiem na tyle jak juz wspomnialem nie zasluguje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Teraz cos juz powazniej.Zastanawiam sie na Korolewem z Luzzim 1,4 Rosjanin ostatnio w dobrej formie i wydaje sie ze powinnien wygrac.Moze Clijsters , Moze kosz -na porazke Lotosu 1,57 .Jeszcze to musze przemyslec, chociaz malo czasu Korolew zaczyna po 12-ej.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam ponownie.

Z reka na sercu przyznaje ze nie zagralem Koroleva, niemniej nie zmienia to faktu ze bardzo boli jego porazka.Bylo pozno by zagrac w dodatku paskudna pogoda panowal w Krakowie.Na te chwile mimo ze nie gram to pozwole sobie zatypowac takie oto mecze.:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Momo - Hingis 1,8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Clijsters - Kuza 1 1,7

buk-milenium

Myslalem jeszcze nad Schutlerem ale marny kurs , wiec szkoada mieszac za 1,35

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[b][/b] raz jeszcze prosze kol.moderatora o usuniecie zbednych gwiazdek i o pozostawienie ewnt. jednej.Dziekuje!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote]Witam ponownie.

.Na te chwile mimo ze nie gram to pozwole sobie zatypowac takie oto mecze.:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Momo - Hingis 1,8<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Clijsters - Kuza 1 1,7<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

buk-milenium


Nie podalem w pierwszym meczu na kogo gram , jednak pisalem o moim typie na Ouasi czacie (tenis).Jeden z kolegow mnie nawet wysmial gdy stwierdzilem ze lepiej przygotowana fizycznie , motorycznie jest Momo, mowiac ze ogladamy chyba ...inny tenis.Bardzo lubie Martinke , ale tak jak pisalem byl to jej 3-ci ciezki mecz i "musialo" wyjsc zmeczenie.Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam ponownie.

Musze sprostowac poprzedni wpis.Otoz wczorajsze typy Momo, i Kim podalem , ale nie gralem(sprawy osobiste zatrzymaly mnie w domu) ,a takie mozna odniesc wrazenie z poprzedniego wpisu, zle napisalem ze gralem, mialo byc typowalem.Na dzisiaj nie mialem pomysla , malo ciekawych zdarzen , ale otworzylem temat Trewora i spodobal mi sie typ z hokeja, wiec cos juz mozna sklecic:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Norwegia - Polska 1 1,58
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />G.Leczna - Cracovia 02 1,38
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Niemki - Brazylia 2 1,16
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Clijsters - Dementieva 1 1,14
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Bryany - Erl./Ra. 1 1,2

buk- prof
ako- 3,46

Poczatkowo mialem , zastanawialem sie nad 'czysta" 2-jka odnosnie meczu z galy ,ale moze byc podzial punktow i bezpieczniej z remisem dac.Cos 'smierdzi' mi dzisiaj mecz w Bremie i wg. mnie lepiej go nie tykac, oczywiscie moge sie mylic , ale po wpadce Bayernu ostatnio zle wyglada ten meczyk . Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Do dzisiaj mam moralnego kaca , jak moglem zagrac tak ...debilnie(mowa o Cracovii), co gorsza , nie moge tego racjonalnie wytlumaczyc, czemu sie skusilem, przeciez Cracovia taka cienka na wyjazdach , Leczna zaczela cos grac ...Tu juz nie chodzi o moja przegrana , tylko pod reka byl o wiele lepszy typ np. Legia lub jak pisalem Borussia D. 02 na ten typ ako bylo pow. 2! a ja takie g...no wybralem , no nic.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Chiny - Holandia 1 1,4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Serbia - Tajwan 1 1,15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Kuba - Polska 1 1,07
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Bryany - Erl./Ram. 1 1,2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Bjorkm./Mirn.- Fyrst./Mat. 1 1,25

buk-Tipsport
ako-2,58

Zastanawialem sie jeszcze w siate zagrac na Wloszki z Japonia(powinny wygrac) 1,35 ale ...Z Bundesligi dzisiaj "czuje" win ...Bayernu za 2,2!!!Liczac remis w L.M. i dwa podchniecia w lidze , to jak na taki renomowany zespol chyba wystarczy.Czesto druzyna "przelamuje' sie nie ze slabeuszem , a wlasnie z dobrym rywalem, no zobaczymy.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Tak z nudow zatypuje sobie typ "wirtualny'- powtarzam , gdyz marne szanse i nie chce nikomu zrobic zmylki.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />Wladimir Kliczko - Calvin Brock 2 4,65 bwin.


Juz po kursie widac kogo buki upatruja w roli faworyta, jednak cien szansy mysle jest , gdyz walka bedzie sie toczyc w Stanach, Brock, to podobno ostatnia "czarna" nadzieje Amerykanow i podobno nie przegral jeszcze walki na zawodowym ringu.Nie znam sie az tak bardzo na boksie, ale wydaje mi sie ze lepszy z braci Kliczkow to ...Witalij(moge sie mylic).Oczywiscie typ ten jest wart "symboliczna' kwote.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Poprzedni kupon zawlili Bryany i Chinki prowadzily 2-0 w setach i w plecy.Brock z opisu na onecie spisywal sie ok, ale w 7-ej rundzie Kliczko zapalil mu z "liscia' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i Brocka wywalilo do gory kolami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Galvani - Carraz 1 1,9
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Sant./Zim. - Matk./Fyrst. 1 1,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Brazylia - Serbia 1 1,15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Udinese - Anwil 1 1,10

buk - toto
ako-3,6

typ z kosza "zapozyczylem" z forum.Galvani w pojedynkach przegrywa z Carrazem , ale uwazam ze powinien wyrownac na 1-1(oby) .Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
[quote]Witam.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Galvani - Carraz 1 1,9<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Sant./Zim. - Matk./Fyrst. 1 1,5<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Brazylia - Serbia 1 1,15<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />Udinese - Anwil 1 1,10<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

buk - toto
ako-3,6

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Wyjezdzalem we srode na 2 dni do pracy w gorach , ale zostalem do wczoraj. Polaczylem bowiem przyjemne z pozytecznym.Ciezko na koniec roku grac tenisa , jedni przemeczeni, drudzy odpuszczaja, no ale sprobuje.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Fedak - Fedossova 1 1,8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Horna - Cleveland 1 1,4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Galvani - Childs 1 1,42

buk - milenium
ako - 3,58

Mialem dolozyc jeszcze Aucklanda z Nielsenem 1 1,8, ale juz Fedak jest troszke ryzykowna , jednak mam nadzieje ze rutyna i doswiadczenie , a takze wygrany mecz na ...Clayu doda jej pewnosci siebie(spotkaly sie tylko raz) , no zobaczymy.Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Ostatni kupon - pudlo, liczylem sie z porazka Fedak , ale Horna mnie tez zawiodl , no trudno.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />AZ - Liberec 1 1,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Kendrick - Sela 1 1,42
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Ouerrey - Przysiezny 1 1,32
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Karnten - Pardorf 1 1,6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Brazil - Bulgaria 1 1,3

Buk - Tipsport
ako - 5,84

Przyznam ze najwieksze obawy mam do meczu Karntern - Pardorf, malo sledze 2 lige w dodatku w Austrii i tego meczu sie najbardziej obawiam, no ale moze bedzie oki.Pozdrawiam.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1