|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Warto rozważyć granie progresji na WestBrom, ile oni juz meczów nie wygrali zostaw progresje dla Woli za tydzien @6 vs CFC Ja nie gram progresji ale jutro uderzam w X2 Slavia (Pilzno 12w/12 )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
23 to chyba najnizszy kurs, na takim becie 34 44.28 w 5dimes
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
Warto rozważyć granie progresji na WestBrom, ile oni juz meczów nie wygrali zostaw progresje dla Woli za tydzien @6 vs CFC Ja nie gram progresji ale jutro uderzam w X2 Slavia (Pilzno 12w/12 ) wolę przełamanie progresji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
To już nie te lata żeby ładować pół nocy, 5 h snu i wstawales jak nowy. Ale to jak się miało 21 lat:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
To już nie te lata żeby ładować pół nocy, 5 h snu i wstawales jak nowy. Ale to jak się miało 21 lat:D no ta, kiedyś 2godziny, a 4-5 to był luksus
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
jutro beneventoszmento@23 ze stara z Turynu nie wejdzie wiesz kto wie czy wejdzie nie muszę pisać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
wolę przełamanie progresji? Nie zwiekszam stawki z zasady,dla progresji. Dla mnie dluga seria jest DODATKOWYM argumentem,nie KLUCZOWYM Jak Ruch gra z Rakowem,na 1x jest 1.66 a Raków ma 5 wygranych pod rzad,to tylko mnie utwierdza w przekonaniu co do gospodarzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
wolę przełamanie progresji? Nie zwiekszam stawki z zasady,dla progresji. Dla mnie dluga seria jest DODATKOWYM argumentem,nie KLUCZOWYM Jak Ruch gra z Rakowem,na 1x jest 1.66 a Raków ma 5 wygranych pod rzad,to tylko mnie utwierdza w przekonaniu co do gospodarzy  no tak, wcześniej czy później noga się powinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
a brugia pierwszy remis jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nawet nie widzialem ze sa bez iksa cos z podporkami moze warto tych "bezremisowych" ,jak np udinese w rzymie (vs lazio)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
Nawet nie widzialem ze sa bez iksa cos z podporkami moze warto tych "bezremisowych" ,jak np udinese w rzymie (vs lazio) zabiletowane x2 brugge, zależy czy konduktor skasuje bilet czy nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Beto Ty odrozniasz mecze sprzedane od tych ktore tocza sie normalnie i zadna mafia w nie nie ingeruje, czy udajesz kogos glupszego, bo az nie do wiary to jest. Stales sie jedyna osoba na tym forum piszaca w kazdym przypadku, niby dla zartu, o mafii ustawiajacej KAZDY mecz, ktory konczy sie niespodzianka. Jak to ktos ostatnio tu powiedzial, zart powtarzany 100 razy staje sie niesmieszny Dobranoc! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,661 |
może nie muszę udawać
dobranoc mejt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
 plus za dystans
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jędrzejczyk jakie wpierdol. Szok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Jędrzejczyk jakie wpierdol. Szok. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jędrzejczyk jakie wpierdol. Szok.  A co. Dołożyłem sobie na podatek do wczorajszej piłki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jędrzejczyk jakie wpierdol. Szok. zasłużenie co gra ten koles w tym sezonie to dramat L
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|