Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#70386 13/07/2004 04:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
ladne poczatki toro.
ale troche sie pogubilem juz w tym.bo wczesniej zaczalem podawac ze bierzesz S lub B i podawales kurs (co bylo bardzo czytelne) a ostatnio zaczales pisac o jakis betach czy rekomendacjach ,piszesz ze wlazalo ale nie bylo podane po jakim kursie to wziales jak dlugo trzymales i tak dalej.
w tym miejscu ponawiam poprzednie pytanie. czy te +/-20p oznacze ze zamykasz pozycje jak masz strate/zysk 20p od momentu wejscie??
jesli tak w takim razie dobrze by bylo jakbys podawal po jakim kursie wziales S lub B.
narazie troche sie z tym zagubilem bo jak piszesz ze "bet wszedl" to dla mnie to nic nie mowi bo nie ma odniesienia czyt. kursu przy ktorym dokonales transakcji.

dlatego jesli moglbys to jakos ujednolicic bylo by super.

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#70387 13/07/2004 04:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
To jest bardzo proste gram tranzakcje ja sobie na to mowie bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +/- 20 pipsikow czyli albo strace 20 pisikow albo zyskam 20 czyli wlazl bet to zyskalem 20p. Ale tys sie uparl zeby bylo tak az tak dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A te bety mozna tez grac na http://www.xodds.com/ dlatego to bety nazywam

bede podawal tylko walute np USD/JPY S godzine to w sumie nie potrzeba bo chwilke po tym co zagram podaje a jak ktos chce se zagrac to sobie sprawdzi odejmie z 5 minut i bedzie wiedzial po ile mnie wiecej wlazlem na pozycji i tyle.

w sumie to moglbym dokladnie USD/JPY S CENE GODZINE ale jaki to ma sens bo ja go nie widze tylko dodatkowa robota

#70388 13/07/2004 05:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
[qb]
Quote
w sumie to moglbym dokladnie USD/JPY S CENE GODZINE ale jaki to ma sens bo ja go nie widze tylko dodatkowa robota[/qb]
toro wlasnie ma olbrzymi sens.wiec jak mozesz zacznij podawac cene czasmi sa takie ruchy ze ciezko okreslisc rozumiem jakbys gral na sredni badz dlugi termin ale ty grasz na 20 pipsow w jedna i w druga strone wiec uwazam ze ma to sens.
i nie wiem o jakiej dodatkowej robocie mowisz to jest tylko wpisanie 5 dodatkowcyh cyferek oraz kropki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> razme 6 znakow...
ogolnie jest przyjete ze jak sie podaje typy publiczne to podaje sie moment wejscia i wyjscia.

zaczales dobrze bo ladnie podawales i nagle cos sie zmienilo a szkoda bo fajnie sie zapowiadalo.
mam nadzieje ze powrocisz do tego i wszyscy ktorzy to sledza bede mogli wyrobic sobie zdanie na temat bo bede mogli to zweryfikwoac.

pozdrawiam

#70389 13/07/2004 14:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
ok wracam do schemtu dokladnego znaczy na tyle dokladnego na ile bede mogl mimo wszystko ze to jest +/- 20 p to wedlug mojej oceny to ja gram srednio terminowo takze nie konicznie trzeba wejsc na ta cene co ja pisze jesli ktos to gra to powinien byc zadowolony
CHF/JPY - ostatnia tranzakcja zakonczona sukcesem

#70390 13/07/2004 14:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
prosze bardzo
GPB/USD S 1,8562 10:35 ATS
Komentarz
bet lekko spoznony ale na korzysc tak mi sie wydaje

#70391 13/07/2004 14:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
GPB/USD S 1,8585 10:44 ATS
wtopa powtarzam

#70392 30/07/2004 00:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Wiecie moj system dziala ale dlatego ze nikt nic nie komentuje ani nic takze troche nie tego sie spodziewalem . Osiagnelem to co chcialem moge czasem podac wynik w danym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#70393 31/07/2004 15:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Zmieniam troche koncepcje komentarzy
bede probowal moich sil z dwoma walutami wyznaczajac tylko glowne trendy trzymajac sie ich w pozycji +/- 30p ze zmiennym stope i take i liczaca pipsy zysku euro/usd i usd/chf
wiec jak wyglada sytuacja na dzien dzisiejszy
EUR/USD S
otwarta 1,2355 7/20/2004
dzis 1,2022
zysk +387p
rekomendacja S
USD/CHF B
otwarta 1,2317 7/20/2004
dzis 1,2806
zysk +489p
rekomendacja B

#70394 31/07/2004 15:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Witam jeszcze raz zbieraczy pipsow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zaczne jednak od dzisiaj i tylko eur/usd zeby potem nie bylo gadania ze cos naciagam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Licze na wasze cenne uwagi
EUR/USD S
otwarta 1,2016 7/30/2004
dzis 1,2022
zysk +6p
razem +6p
rekomendacja S

Pytacie jak na forex byc do przodu? TRZEBA BYC TRENDI gapic sie w wykresy calymi dniami i czytac o wszystkim co sie dzieje gdzie tylko sie da i jak sie da Podazac za wykresemi zbierac sobie pispy ja podazam za wykresem +/-30p zmiennym stopem i takem na platformie oanda
pozdrawiam wszystkich zbieraczy pipsow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#70395 31/07/2004 16:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Nie znam się dokładnie na Forexie, ale byłem kiedyś na zebraniu internetowych inwestorów giełdowych. Samochodem przyjechałem tylko ja i jeden koleś, reszta autobusem i tramwajem.
I to cały mój komentarz.

#70396 01/08/2004 01:37
Dołączył: Jun 2004
Posty: 89
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 89
off topic---
"TRZEBA BYC TRENDI"
ostatnio to bardzo modne stwierdzenie
ale ja nie jestem "trendi" i mam gdzies "trendi"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#70397 01/08/2004 18:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
No bo oni chyba przyjechali sie uczyc Ci co juz umieja nie zawracali by sobie takimi zebraniami glowy ( z nielicznymi wyjatkami) poprostu Ci co umia robia duze pieniadze i nie maja na takie cos czasu zeby rozmawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kazdy kto umie liczyc cenni najbardziej swoj czas.
Takze jesli masz ochote pracowac 8g i za zarobione pieniadze kupic sobie auto to sie nad tym zastanow Bedziesz ladnie wygladal w tym aucie a do niczego nie bedzie Cie to prowadzic ..Dalej bedziesz pracowac dla pieniadzy bedac niewolnikiem swojej pracy a to pieniadze powinny pracowac za Ciebie i dla Ciebie. Osobiscie w zyciu kieruje sie zasada praca OK ale w kapitalizmie pracujemy ale dazmy do tego by zyc z kapitalu nie z pracy
pozdrawiam serdecznie

#70398 01/08/2004 23:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
Mysle iz nie samochod jest wyznacznikiem dochodow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kazdy ma swoje zdanie, a co do nauki to takze nie sadze aby Ci co potrafia wiele stopowali na tym, mysle iz wlasnie osoby takie sa najbardziej zainteresowane wszystkimi wiadomosciami, albowiem oni juz wiedza, ze im wiecej sie wie tym wiecej mozna miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do FOREX, to Twoje komentarze dotycza w koncu prawdziwego konta, czy tez wersji demo?
Bo tak patrzac na te pozycje z kilkuset pipsami to az dziwne ze w przypadku wielu zmian w tamtym tygodniu nie zamknales ich wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co pewnie by zrobil prawie kazdy majac pozycje za wlasne pieniadze, ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam
Krzysztof

#70399 02/08/2004 01:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Ci co maja kaske to sie ucza oczywiscie nie koniecznie w taki sposob jak reszta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Auto jest jakims wyznacznikiem zamoznosci tak samo jak dom i pare innych zabawek czy innych gadzetow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ale oczywiscie najwazniejsze jest czy pracuje sie na to calymi dniami czy tez sprawdza raz na miesiac na kilku godzinny spacerku czy wszystko dziala
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przeciez to nie ma najmniejszego znaczenia czy te cyferki sa na realnym koncie czy demo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no moze jest troszke odchylen kilka pipsikow . Trzeba sie nauczyc nie emocjonowac gra i sie nie podniecac (to mozna robic gdzie indziej np w sypialni) Zmieniam take i stop dopoki uwazam ze ten trend jest prawidlowy Emocje odkladam na bok zostaje tylko rutyna czytanie analizowanie system emocjonowalem sie jak zaczynam teraz mi juz to przeszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#70400 02/08/2004 01:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Tych pozycji tym sposobem nie zamknalem i powiem dalej nie zamkne dopoki nie uznam ze wskazniki sa takie by to zrobic. Kilka dobrych wskanikow mozna znalezc na vt
A teraz koncentruje sie na EUR/USD i podtrzymuje otwarta pozycje na S

#70401 02/08/2004 01:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
To fakt masz racje co do wyznacznikow zamoznosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale nie o to chodzi.

Moim zdaniem miedzy demo, a realnym rachunkiem jest bardzo wielka roznica, bo co jak co, ale lekkie zmiany nie robia az takiego wrazenia, ale opcja odbicia kursu w przeciwnym kierunku co przeciz czasami sie zdarza i to o ponad 100 i wiecej pipsow sprawia, ze mozna stracic naprawde ladne pieniadze. A tzw. poniecanie nie ma akurat miejsca tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo zawsze powstaje pytanie zamknac i zaczynac na tym co zostalo, czy tez czekac bo przeciez kurs musi wrocic do trendu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja jak ciachalem na demo, to nie odczuwalem nic, bo generalnie brzydko piszac zwisalo mi to.
Jednak po wplacie pewnej kwoty USD na konto i po niepomyslnym kursie w pierwszych dniach myslalem ze sie zaciacham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jednak na szczescie do automatycznego zamkniecia pozycji zabraklo 2 pipsow, po czym USD w stosunku do EURO zaczal sie umacniac i nie powiem ze podchodzilem do tego nieemocjonalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: bo tak sie nie da. Mysle ze do tego potrzeba treningu i czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale mimo wszystko zawsze pozostana tam jakies sobie emotikony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Takze deemo nigdy nie bedzie sie rownac prawdziwym pieniadzom, to moje zdanie.

A opcja ze USD sie bedzie umacniac jak najbardziej jestem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przynajmniej tak wyglada z wykresow.

Pozdrawiam
Krzysztof

#70402 02/08/2004 14:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Dobra zmiana trendu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na B

#70403 02/08/2004 16:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
O 16 beda publikowane dane makro Wyglada na to ze inflacja w strefie Euro rosnie co powoduje wzrost kursu eur/usd ze wzgledu na to ze bank centralny moze podnies stopki
Takze dzis wskazane jest trzymanie eur/usd na B przynajmniej do godziny 16
zmiana trendu byla gdzies w okolicy 1,2050 szkoda ze ja przespalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> troche

#70404 02/08/2004 16:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Quote
Oryginalnie wysłał toro:
[qb]O 16 beda publikowane dane makro Wyglada na to ze inflacja w strefie Euro rosnie co powoduje wzrost kursu eur/usd ze wzgledu na to ze bank centralny moze podnies stopki
Takze dzis wskazane jest trzymanie eur/usd na B przynajmniej do godziny 16
zmiana trendu byla gdzies w okolicy 1,2050 szkoda ze ja przespalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> troche[/qb]
ucieklo jakies 20 pipsow wniosek jest taki ze w poniedzialek zawsze warto wstawac wczesnie i czyli lepiej nie pic w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#70405 06/08/2004 17:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
narazie nie bede mial czas na podawanie czego kolwiek ale napiszcie jakich wskaznikow uzywacie i w jakich czasach i jaka jest ich skutecznosc trafnosci pozycji i jaki stop i take

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, Akhu, Lukasz111, $-man, aker, betowiec), 788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1