Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#703968 17/11/2006 08:55
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
Witam ja mam takie pytanie kiedys zarejstrowałem konto ale nie uzbierałem 50 punktów.Konto z punktami sie oczywiscie wyzerowało ale ostatnio znów zaczałem tam grac przekroczyłem granicę 50 punktów i co dalej? jak sytuacja wyglada z otrzymaniem bonusa od nich dla mnie jak i osoby która która z której referala sie rejstrowałem. Na ich stronie nie mogę znalezc informacji na ten temat w tym dziale tez.Chodzi mi o to czy jest to jeszcze aktualne czy trzeba czekac jakis okres czasu.

Bonus: Unibet
#703969 17/11/2006 09:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Witam ja mam takie pytanie kiedys zarejstrowałem konto ale nie uzbierałem 50 punktów.Konto z punktami sie oczywiscie wyzerowało ale ostatnio znów zaczałem tam grac przekroczyłem granicę 50 punktów i co dalej? jak sytuacja wyglada z otrzymaniem bonusa od nich dla mnie jak i osoby która która z której referala sie rejstrowałem. Na ich stronie nie mogę znalezc informacji na ten temat w tym dziale tez.Chodzi mi o to czy jest to jeszcze aktualne czy trzeba czekac jakis okres czasu.

Gdzie sprawdziles ile maqsz punktow w Betfair ????

#703970 17/11/2006 10:04
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
w moje konto i zestawienie punktów betfair

#703971 17/11/2006 18:49
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy BF zmienil czas przyjmowania zakladow dla pilki? teraz trwa 10 sekund, kiedys bylo 5 sekund?

#703972 17/11/2006 18:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy BF zmienil czas przyjmowania zakladow dla pilki? teraz trwa 10 sekund, kiedys bylo 5 sekund?

zalezy to od ligi

#703973 17/11/2006 23:14
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Quote
Czy BF zmienil czas przyjmowania zakladow dla pilki? teraz trwa 10 sekund, kiedys bylo 5 sekund?

zalezy to od ligi

Wlasnie sam to później zauwazylem , jak stawialem na lige angielska to juz normalnie, 5 sekund. Troche mnie wczesniej zdziwilo opoźnienie 10 sekund na lidze niemieckiej - dlatego myslalem ze cos zmienili - dawno juz pilki nie gralem u nich

#703974 19/11/2006 07:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Pomozcie.

Konto zostalo zablokowane z powodu 6 pod rzad zlego wpisania hasla. Haslo na 100% wpisywane bylo poprawnie. Teraz Betfair chce aby dzwonic do nich do Wielkiej Brytanii???
CO robic? :-(

#703975 19/11/2006 07:51
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
Chyba tylko zostało zadzwonić

#703976 19/11/2006 08:26
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
taaaa tylko ze za moich czasow w szkolach uczyli rosyjskiego a nie angielskiego :-( :-)

#703977 19/11/2006 09:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
ja miałem taki sam przypadek, nie dzwoniłem na koncie miałemn o i poprosiłem o zamkniecie konta i otworzyłem, nowe

#703978 19/11/2006 09:13
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
heh na koncie jest 45E :-(

#703979 19/11/2006 11:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
Quote
Quote
http://www.betfairpromo.com/season06/polski

Nie gwarantuję że to aktualna oferta

korzystał ktoś z tego ??????? bo założyłem z tego linka i z tym kodem ....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> cholera nie doczytałem (tak to jest jak się w nocy konto zakłada)


proszę o info


Potwierdzam to jest aktualna oferta - bonus 20 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />............... ten kod POS102 jest ok

nie mineło nawet 24 godziny na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> była na moim koncie

Polecam betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#703980 19/11/2006 14:36
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Zaklady na Valencia - CSF w kosza hipszania, nie rozliczone do teraz, normalnie sie wkurzam...

#703981 19/11/2006 15:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
jak nie rozliczone, co Ty opowiadasz?!

#703982 19/11/2006 16:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Mial ktos moze problem z logowaniem do betfair?Wyskakujemi komunikat acced denied i zeby skontaktowac sie z supportem.Wyslalem do nich maila i odpoweidzieli tak:
Problem, ktorego Pan/Pani doswiadcza moze byc spowodowany
przez
> > stare
> > > > informacje (pliki) gromadzone przez przegladarke.
> > > > Prosze podjac nastepujace kroki:
> > > >
> > > > 1. z przegladarki kliknac na "Narzedzia" (na samej gorze)
> > > > 2. wybrac "Opcje internetowe" (ostatnia pozycja)
> > > > 3. kliknac na ikonke "Prywatnosc"
> > > > 4. kliknac na "Wyczysc pliki cookies"
> > > > 5. nastepnie kliknac na ikonke "Schowek" (Cache)
> > > > 6. kliknac na "Wyczysc schowek"
> > > > 7. kliknac "OK"
> > > >
> > > > Prosze sie teraz zalogowac na swoje Betfair konto.
> > > >


Odnosnie pkt 5 nie moge znalezc schowka.Pozatym zrobilem jak napisali i kiedy probowalem sie ponownie zalogowac zablokowali mi konto bo 6 razy z rzedu rzekomo wpisalem zle haslo.Napisalem maila odblokowali mi konto ale dalejnie moge sie zalogowac.Czy ktos jest w stanie mi pomoc?

#703983 19/11/2006 17:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
sprawdz na innej przegladarce...

#703984 21/11/2006 15:52
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Witam! Czy przy wyplacie pieniazkow potrzebne sa jakies dokumenty typu scan dowodu bo chcialem wyplacic a nie mam scanera w domu ?

#703985 21/11/2006 21:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
yahoo dzieki ale to nie to .Wyglada na to ze cos z siecia jest,jutro musze do nich sie przejsc.A co do wyplaty to jak wyplacam na MB nie potrzeba skanu.

#703986 21/11/2006 21:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
yahoo dzieki ale to nie to .Wyglada na to ze cos z siecia jest,jutro musze do nich sie przejsc.A co do wyplaty to jak wyplacam na MB nie potrzeba skanu.

skany trzeba wysylac tylko w przypadku jak chce sie grac rynki australijskie

#703987 21/11/2006 23:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Niektórzy byli zmuszani do wysyłania skanów po samej rejestracji, coś co żaden inny buk nie robi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

O co w tym chodziło? Czy ktoś ma oficjalne stanowisko Betfair w tej sprawie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1