|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439 |
Witam ja mam takie pytanie kiedys zarejstrowałem konto ale nie uzbierałem 50 punktów.Konto z punktami sie oczywiscie wyzerowało ale ostatnio znów zaczałem tam grac przekroczyłem granicę 50 punktów i co dalej? jak sytuacja wyglada z otrzymaniem bonusa od nich dla mnie jak i osoby która która z której referala sie rejstrowałem. Na ich stronie nie mogę znalezc informacji na ten temat w tym dziale tez.Chodzi mi o to czy jest to jeszcze aktualne czy trzeba czekac jakis okres czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Witam ja mam takie pytanie kiedys zarejstrowałem konto ale nie uzbierałem 50 punktów.Konto z punktami sie oczywiscie wyzerowało ale ostatnio znów zaczałem tam grac przekroczyłem granicę 50 punktów i co dalej? jak sytuacja wyglada z otrzymaniem bonusa od nich dla mnie jak i osoby która która z której referala sie rejstrowałem. Na ich stronie nie mogę znalezc informacji na ten temat w tym dziale tez.Chodzi mi o to czy jest to jeszcze aktualne czy trzeba czekac jakis okres czasu. Gdzie sprawdziles ile maqsz punktow w Betfair ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439 |
w moje konto i zestawienie punktów betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy BF zmienil czas przyjmowania zakladow dla pilki? teraz trwa 10 sekund, kiedys bylo 5 sekund?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy BF zmienil czas przyjmowania zakladow dla pilki? teraz trwa 10 sekund, kiedys bylo 5 sekund? zalezy to od ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy BF zmienil czas przyjmowania zakladow dla pilki? teraz trwa 10 sekund, kiedys bylo 5 sekund? zalezy to od ligi Wlasnie sam to później zauwazylem , jak stawialem na lige angielska to juz normalnie, 5 sekund. Troche mnie wczesniej zdziwilo opoźnienie 10 sekund na lidze niemieckiej - dlatego myslalem ze cos zmienili - dawno juz pilki nie gralem u nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
Pomozcie.
Konto zostalo zablokowane z powodu 6 pod rzad zlego wpisania hasla. Haslo na 100% wpisywane bylo poprawnie. Teraz Betfair chce aby dzwonic do nich do Wielkiej Brytanii??? CO robic? :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26 |
Chyba tylko zostało zadzwonić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
taaaa tylko ze za moich czasow w szkolach uczyli rosyjskiego a nie angielskiego :-( :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
ja miałem taki sam przypadek, nie dzwoniłem na koncie miałemn o i poprosiłem o zamkniecie konta i otworzyłem, nowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
heh na koncie jest 45E :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863 |
korzystał ktoś z tego ??????? bo założyłem z tego linka i z tym kodem ....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> cholera nie doczytałem (tak to jest jak się w nocy konto zakłada) proszę o info Potwierdzam to jest aktualna oferta - bonus 20 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />............... ten kod POS102 jest ok nie mineło nawet 24 godziny na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> była na moim koncie Polecam betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Zaklady na Valencia - CSF w kosza hipszania, nie rozliczone do teraz, normalnie sie wkurzam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
jak nie rozliczone, co Ty opowiadasz?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121 |
Mial ktos moze problem z logowaniem do betfair?Wyskakujemi komunikat acced denied i zeby skontaktowac sie z supportem.Wyslalem do nich maila i odpoweidzieli tak: Problem, ktorego Pan/Pani doswiadcza moze byc spowodowany przez > > stare > > > > informacje (pliki) gromadzone przez przegladarke. > > > > Prosze podjac nastepujace kroki: > > > > > > > > 1. z przegladarki kliknac na "Narzedzia" (na samej gorze) > > > > 2. wybrac "Opcje internetowe" (ostatnia pozycja) > > > > 3. kliknac na ikonke "Prywatnosc" > > > > 4. kliknac na "Wyczysc pliki cookies" > > > > 5. nastepnie kliknac na ikonke "Schowek" (Cache) > > > > 6. kliknac na "Wyczysc schowek" > > > > 7. kliknac "OK" > > > > > > > > Prosze sie teraz zalogowac na swoje Betfair konto. > > > >
Odnosnie pkt 5 nie moge znalezc schowka.Pozatym zrobilem jak napisali i kiedy probowalem sie ponownie zalogowac zablokowali mi konto bo 6 razy z rzedu rzekomo wpisalem zle haslo.Napisalem maila odblokowali mi konto ale dalejnie moge sie zalogowac.Czy ktos jest w stanie mi pomoc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
sprawdz na innej przegladarce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Witam! Czy przy wyplacie pieniazkow potrzebne sa jakies dokumenty typu scan dowodu bo chcialem wyplacic a nie mam scanera w domu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121 |
yahoo dzieki ale to nie to .Wyglada na to ze cos z siecia jest,jutro musze do nich sie przejsc.A co do wyplaty to jak wyplacam na MB nie potrzeba skanu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yahoo dzieki ale to nie to .Wyglada na to ze cos z siecia jest,jutro musze do nich sie przejsc.A co do wyplaty to jak wyplacam na MB nie potrzeba skanu. skany trzeba wysylac tylko w przypadku jak chce sie grac rynki australijskie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Niektórzy byli zmuszani do wysyłania skanów po samej rejestracji, coś co żaden inny buk nie robi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
O co w tym chodziło? Czy ktoś ma oficjalne stanowisko Betfair w tej sprawie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka