|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
ja tam widze wiele pozytywow w systemie rozgrywania meczy w mediolanie... - zaangazowanie graczy w kazdy set, gem (bez przewag), punkt jest bardzo duze - fajnie sie to oglada. wlasnie oglada, i ja z taki zalem:) do kochanego PolSzmat. jak patrze na ich rozkladowke na wieczor to uwazam ze czasami bozia im rozum odbiera. zamiast na jednym kanale puscic ten turniej to racza nas gowno wartym meczem walijczykow z zabojadami i powtorka, baraze o MS jeszcze jakos rozumie, choc wiekszasc bedzie ogladala dzisiaj szopke z udzialem borubara
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku! daj spokój Fechu ( popatrz na nick  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
Maden! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku! wytłumacz się.tylko szybko.jak nie to wpierdol.;D a w Mediolanie to się w piłkę gra, a nie wymyśla zjebane rewolucje. To nie ma tych emocji, tego smaczku. Przewaga, równowaga. Kłótnie z liniowymi. Tak jak Denis powiedział, że źle mu się gra. Tenisista wyrabia sobie nawyki grania na normalnym korcie, a tutaj nagle zwężony. Nie ma swobody grania, oni są przyzwyczajeni do gry z liniami dla debli. Kumasz? Ja po 5 minutach to wyłączyłem. Tenis to celebracja tradycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku! wytłumacz się.tylko szybko.jak nie to wpierdol.;D a w Mediolanie to się w piłkę gra, a nie wymyśla zjebane rewolucje. To nie ma tych emocji, tego smaczku. Przewaga, równowaga. Kłótnie z liniowymi. Tak jak Denis powiedział, że źle mu się gra. Tenisista wyrabia sobie nawyki grania na normalnym korcie, a tutaj nagle zwężony. Nie ma swobody grania, oni są przyzwyczajeni do gry z liniami dla debli. Kumasz? Ja po 5 minutach to wyłączyłem. Tenis to celebracja tradycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Co te dopalacze robią z ludzmi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Niektórzy nie powinni zażywać narkotyków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Peliwo, to jest debil do potegi co mecz co zlamie to zaraz w nastepnym oddaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
nie twierdze ze system mediolanski ma wejssc w zycie. pewnie dla atp jest to turniej z przymruzeniem oka, luzne pole testowe. mi osobiscie dobrze sie oglada mecze, widze wieksze zaangazowanie w kazdy punkt, a gemy i sety zwyczajnie mi sie nie dluza... wyglad kortu dziwny, ale "pewnie" wymiarowy, a brak korytarzy deblowych bo nie gramy gry podwojnej. sedziowie liniowi musza zostac, przeciez komputery nie wyeliminuja ich ze wszystkich turniejow  w mediolanie co najwyzej kopia sie w czolo a nie w pilke kariery dzisiejszego solenizanta nie oceniam, a ze wzgledow klubowych nie byla mi po drodze. dla mnie byla to "szopka" i dlatego tak napisalem (tak jak wszystko subiektywnie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
siemanko  świątecznie lecimy tak : Koolhof /Sitak Behar /De Paula Zopp Kukuła Laaksonen Chung bez piesków dzisiaj  powodzonka  elo. Co te dopalacze robią z ludzmi  zależy jakie. Niektórzy nie powinni zażywać narkotyków. a kto mi zabroni ?;) i dlatego tak napisalem (tak jak wszystko subiektywnie) prowo poszło, propsik leci za racjonalne podejście do tematu. pozdro. w Mediolanie tylko Internazionale 1908. FORZA !  @Green Arrow nadal jesteś niżej niż fiutek, bez honoru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
odnośnie Denisa Shapovalov'a. Nie wiedziałem, że jest Żydem. Obywatelstwo Izraela i Kanady. Ojciec Sowiet (kierowca rajdowy), Matka Żydówka. A jego rezydencja gdzie ? Na Bahamach. Grubo. Za dużo nie ma zarzucone tych alko-narko także piszę totalnie serio. elo małolaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kolhof z sitakiem dwóch nieudaczników
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Jest brejkos, trzymamy murino
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Zaczelo sie real wta, co gem lamanko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Murin lamie z 40:0, trzymaj teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|