Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
ja tam widze wiele pozytywow w systemie rozgrywania meczy w mediolanie... - zaangazowanie graczy w kazdy set, gem (bez przewag), punkt jest bardzo duze - fajnie sie to oglada. wlasnie oglada, i ja z taki zalem:) do kochanego PolSzmat. jak patrze na ich rozkladowke na wieczor to uwazam ze czasami bozia im rozum odbiera. zamiast na jednym kanale puscic ten turniej to racza nas gowno wartym meczem walijczykow z zabojadami i powtorka, baraze o MS jeszcze jakos rozumie, choc wiekszasc bedzie ogladala dzisiaj szopke z udzialem borubara

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku!

daj spokój Fechu
( popatrz na nick grin )

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
Maden! aplauz

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
Originally Posted by fechu
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku!
wytłumacz się.tylko szybko.jak nie to wpierdol.;D a w Mediolanie to się w piłkę gra, a nie wymyśla zjebane rewolucje. To nie ma tych emocji, tego smaczku. Przewaga, równowaga. Kłótnie z liniowymi. Tak jak Denis powiedział, że źle mu się gra. Tenisista wyrabia sobie nawyki grania na normalnym korcie, a tutaj nagle zwężony. Nie ma swobody grania, oni są przyzwyczajeni do gry z liniami dla debli. Kumasz? Ja po 5 minutach to wyłączyłem. Tenis to celebracja tradycji.

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
Originally Posted by fechu
Dlaczego pożegnalny mecz w kadrze bardzo dobrego bramkarza nazywasz szopka? Trochę szacunku!
wytłumacz się.tylko szybko.jak nie to wpierdol.;D a w Mediolanie to się w piłkę gra, a nie wymyśla zjebane rewolucje. To nie ma tych emocji, tego smaczku. Przewaga, równowaga. Kłótnie z liniowymi. Tak jak Denis powiedział, że źle mu się gra. Tenisista wyrabia sobie nawyki grania na normalnym korcie, a tutaj nagle zwężony. Nie ma swobody grania, oni są przyzwyczajeni do gry z liniami dla debli. Kumasz? Ja po 5 minutach to wyłączyłem. Tenis to celebracja tradycji.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
confused

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Co te dopalacze robią z ludzmi frown

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Niektórzy nie powinni zażywać narkotyków.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Peliwo, to jest debil do potegi co mecz co zlamie to zaraz w nastepnym oddaje

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
nie twierdze ze system mediolanski ma wejssc w zycie. pewnie dla atp jest to turniej z przymruzeniem oka, luzne pole testowe. mi osobiscie dobrze sie oglada mecze, widze wieksze zaangazowanie w kazdy punkt, a gemy i sety zwyczajnie mi sie nie dluza... wyglad kortu dziwny, ale "pewnie" wymiarowy, a brak korytarzy deblowych bo nie gramy gry podwojnej. sedziowie liniowi musza zostac, przeciez komputery nie wyeliminuja ich ze wszystkich turniejow smile
w mediolanie co najwyzej kopia sie w czolo a nie w pilke
kariery dzisiejszego solenizanta nie oceniam, a ze wzgledow klubowych nie byla mi po drodze. dla mnie byla to "szopka" i dlatego tak napisalem (tak jak wszystko subiektywnie)

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
siemanko smile

świątecznie lecimy tak :

Koolhof /Sitak
Behar /De Paula
Zopp
Kukuła
Laaksonen
Chung

bez piesków dzisiaj smile

powodzonka smile
elo.

Originally Posted by fechu
Co te dopalacze robią z ludzmi frown
zależy jakie.
Originally Posted by haczyk
Niektórzy nie powinni zażywać narkotyków.
a kto mi zabroni ?;)
Originally Posted by czubek
i dlatego tak napisalem (tak jak wszystko subiektywnie)
prowo poszło, propsik leci za racjonalne podejście do tematu. pozdro.
w Mediolanie tylko Internazionale 1908. FORZA ! smile

@Green Arrow
nadal jesteś niżej niż fiutek, bez honoru.

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
odnośnie Denisa Shapovalov'a. Nie wiedziałem, że jest Żydem. Obywatelstwo Izraela i Kanady. Ojciec Sowiet (kierowca rajdowy), Matka Żydówka. A jego rezydencja gdzie ? Na Bahamach. Grubo.

Za dużo nie ma zarzucone tych alko-narko także piszę totalnie serio.
elo małolaty smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
kolhof z sitakiem dwóch nieudaczników

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Murina @4.1 jazda

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Jest brejkos, trzymamy murino

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Secik

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Zaczelo sie real wta, co gem lamanko

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Murin lamie z 40:0, trzymaj teraz

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
I oddał murin

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1