|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2003
Posty: 70 |
Chciałbym się Was poradzić co do książki od ekonometrii. Liczę, że zagląda tu dużo osób z ekonomicznym wykształceniem, którzy przerabiali ten przedmiot. A więc z jakich książek korzystaliście? Które z nich polecacie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam lenny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67 |
Zajrzyj do Kukuły "Wprowadzenie do ekonometrii z zadaniami" - w miarę jasno i przejrzyście napisane.
Pozdrawiam Piotr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 224 |
Kup skrypt uczelniany, twojego wykładowcy - może nie jest najlepszy, ale można się spodziewać czego będzie wymagał na egzaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Ekonometria wbrew pozora jest bardzo prosta . Tylko pytanie skad brac aktualne dane do modeli no ile mozna na tym mozna zarobic. Jest to bardzo czasochlone ale w sumie warto jak sie niewie jaka jest waga poszczegolnych wskaznikow. Mam gdzies chyba jakis mojej konstrukcji programik do liczenia modeli w exelu ..... jak znajde dam znac
|
|
|
Link skopiowany do schowka