|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Tam chodziło o ludzkie życie,a Ty nowy temat zakładasz? Co za znieczulica
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Matras, Rakels blisko Pasow, prowadzone rozmowy z Tomasikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
Tam chodziło o ludzkie życie,a Ty nowy temat zakładasz? Co za znieczulica prawda jest taka że z wiekiem zmienia się metabolizm organizmu i alkohole są gorzej przyswajane (rozkładane) przez organizm. Jak miałem 18-20 lat to po ostro zakrapianej dysce wracało się o 5 rano do domu, 4 - 5 godzin snu i już kumple dzwonili pod domem bo za chwilę szpil z chopcami z innego placu. Teraz to już można tylko o takim czymś pomarzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Kuświk dostał wolną rękę w szukaniu klubu oby do nas nie trafił Czarek proszę cię nie bierz tego kelnera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Tam chodziło o ludzkie życie,a Ty nowy temat zakładasz? Co za znieczulica prawda jest taka że z wiekiem zmienia się metabolizm organizmu i alkohole są gorzej przyswajane (rozkładane) przez organizm. Jak miałem 18-20 lat to po ostro zakrapianej dysce wracało się o 5 rano do domu, 4 - 5 godzin snu i już kumple dzwonili pod domem bo za chwilę szpil z chopcami z innego placu. Teraz to już można tylko o takim czymś pomarzyć Dokładnie tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Tam chodziło o ludzkie życie,a Ty nowy temat zakładasz? Co za znieczulica prawda jest taka że z wiekiem zmienia się metabolizm organizmu i alkohole są gorzej przyswajane (rozkładane) przez organizm. Jak miałem 18-20 lat to po ostro zakrapianej dysce wracało się o 5 rano do domu, 4 - 5 godzin snu i już kumple dzwonili pod domem bo za chwilę szpil z chopcami z innego placu. Teraz to już można tylko o takim czymś pomarzyć +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jaga ten Tomasik sie nadaje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga ten Tomasik sie nadaje ? on do was nie pójdzie mają w perspektywie grę w Lechu więc zapomnij o nim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jedyne co za wami przemawia to że chłop jest z Krakowa ale wątpię że mając w perspektywie ostatni kontrakt życia do podpisania bo ma 30 lat będzie już chciał wracać do domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
cały czas powtarzał że chce bardzo spróbować za granicą więc może ktoś się zgłosi po niego z zagranicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
chłop się nadaje jak najbardziej u nas pięknie się rozwinął dobrze chodzi po całej lewej stronie i się podłącza do ofensywnych akcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,797 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,797 Likes: 10 |
tak jak pisałem.. atak na pierwsza dwudziestkę zakończony pełnym sukcesem !!!! miłego dnia  i wytrwałości podczas przed świątecznych zakupów [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tutaj ma Probierza i pewny plac, nie wiem, wiem ze Probierz z Nim rozmawia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
jedyne co za wami przemawia to że chłop jest z Krakowa ale wątpię że mając w perspektywie ostatni kontrakt życia do podpisania bo ma 30 lat będzie już chciał wracać do domu Prawda jest taka że jak Probierz będzie go bardzo chciał to Filipiak może zapłacić tyle co w Lechu,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tomasik bardzo dobry grajek, jednak po kontuzji trochę się pozbierać nie może i u nas stracił plac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
teoś jakbyś miał w perspektywie grę w Lechu i walkę o mistrza i grę w Cracovii to co byś wybrał ?  wcale nie jest pewne że od nas odejdzie non stop gada że chce za granicę bo to jego ostatni kontrakt będzie teraz i chce podpisać na jak najkorzystniejszych warunkach i w miarę długi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
więc taki szum wokół niego jest żeby podbić kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jeszcze jedna kwestia jest taka że mamy jeszcze Wasiluka na lewą obronę i tak za bardzo nie będą Tomasika trzymać jak przyjdzie korzystna oferta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
teoś jakbyś miał w perspektywie grę w Lechu i walkę o mistrza i grę w Cracovii to co byś wybrał ?  wcale nie jest pewne że od nas odejdzie non stop gada że chce za granicę bo to jego ostatni kontrakt będzie teraz i chce podpisać na jak najkorzystniejszych warunkach i w miarę długi slowo klucz, w Lechu nic pewnego
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|