Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 62 z 105 1 2 60 61 62 63 64 104 105
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by pacyfista
dramat Piostara i całej reszty uzytkowników

że na to się zgodzili

ale trudno
co się stało, bo coś mnie chyba ominęło?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by pacyfista
dramat Piostara i całej reszty uzytkowników

że na to się zgodzili

ale trudno

przecież Ty chciałeś jeszcze niedawno dać szansę delikwentowi tongue

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Witajcie!

Mija 2 dzień od mego bana. Chciałbym wyprostować pewne szczegóły które oczywiście ująłem w mym pierwszym poście. Chyba większości nie chciało się tego czytać, a jeszcze inna większość mnie zablokowała.

BeneQ to psy...
Dlatego napiszę krótko - dlaczego posty pisane w mych multikontach z cyklu BeneQpowraca były zapamiętane tylko te jako obraźliwe? Nikt nie pamięta jak kolorowałem, zakreślałem, zwiększałem rozmiar czcionki, albo też pisałem nie tylko obraźliwe treści? Obraźliwe treści to były może pisane w połowie multikont. Ostatnie 40 multikont były obraźliwe, ale tylko dlatego, że ja zostałem wcześniej obrażony. W niektórych kontach nie obraziłem nikogo, a nawet powiedziałem, że byłem biedny a w niektórych kontach że nie jestem psycholem co rozśmieszyło Biczyka. Mnie też to rozśmieszyło. Dlaczego każdy mnie zapamiętał z tej złej strony? Fakt, że obrażałem dużo razy. Ale miało to mieć efekt tylko i wyłącznie marketingowy. Nie chciałem nikogo obrazić. Nikt mnie tutaj nie traktował poważnie gdy cokolwiek pisałem i sam byłem obrażany nawet gdy pisałem normalnie. Więc myślałem, że i moje posty również nikogo nie dotkną. Sam pisałem, żeby mnie odbanować bo byłem biedny. Albo kolorowałem swoje litery. To był czysty marketing. To nie był ten BeneQ który powinien być zapamiętany. A wręcz zapomniany. Oczywiście mówię w tym momencie o kontach z cyklu BeneQpowraca.

Cel charytatywny
Mnie też wiele osób obraziło tutaj bez powodu i jako pierwsi. Cieszę się, że te forum opiewa w rozsądnych ludzi. I jestem skreślony przez mój post wypisany 13 miesięcy temu. Poddaję się dobrowolnie karze oraz chcę dopełnić obietnicy jaką jest wpłata na cele charytatywne. Tym bardziej, iż w tym roku święta spędzam samotnie i nie mam z kim tym razem jechać w góry jak czyniłem to co roku. Chcę w związku z tym przeznaczone pieniądze na wycieczkę aby trafiły do odpowiedniej fundacji. A - oczywiście też moje wycieczki nie były jakieś super bogate. Zrzucaliśmy się na paliwo do auta i w 4 osoby z bagażami mocno upchanymi wracaliśmy. Dlatego niech to będzie kwota od 500 do 1000zł. Jeżeli ktoś chciałby się wypowiedzieć to prosiłbym o podanie kwoty i uzasadnienie dlaczego taka. I jakie postanowienie wobec mnie bądź wobec bliźnich obieca (oczywiście te dobre). Nie. Nie chcę tutaj być traktowany na zasadzie - wpłać kasę a będziemy dla Ciebie super mili, bądź będziesz dla nas gość. Nie. To odpada. Nie robię tego na poklask. Chcę aby po tym geście dalej był traktowany jak byłem. Nie chcę aby to było tak szybko wybaczone. Dlatego to tak wstępnie. Jutrzejszego dnia zrobię podsumowanie i gdzieś tak przed sylwestrem dostąpię do wpłacania.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Aha, czyli szkoda strzępić ryja.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543
Likes: 10

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
to raczej do Biczyka pytanie Sensei

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,543
Likes: 10
A kto jest miłośnikiem Jarocina i tanich win;)?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
byłem Sensei

po upadku komuny Jarocin juz tak nie kręcił jak przed

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Chianti

Pacyf poleca Carlo Rossi

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471
biczu,
znalazłem koleżankę znajomej na stronie z escorts laugh
zastanawiam się co zrobić

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniÄ…dz
pewny piniÄ…dz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by Warren
Ekipa kto jutro na (C)apsa w FPL ?
Firminio lub Salah

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by betowiec
biczu,
znalazłem koleżankę znajomej na stronie z escorts laugh
zastanawiam się co zrobić
Zapytać o rabat smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471
Originally Posted by Warren
Originally Posted by betowiec
biczu,
znalazłem koleżankę znajomej na stronie z escorts laugh
zastanawiam się co zrobić
Zapytać o rabat smile
wink mamy już powiazanie, friends and family dysKanttt

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
im mniej wspólnych znajomych tym lepiej/bezpieczniej smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471
Originally Posted by Warren
im mniej wspólnych znajomych tym lepiej/bezpieczniej smile
znaju znaju smile

nawet nei jestem powiazany z ta znajoma, ktora jest jej kolezanka smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Gra ktoś może w FM-a 18? grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Aker, opowiedz proszÄ™ o tym spotkaniu z ufo.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Fechu kto na Capsa ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
(C)ane

Strona 62 z 105 1 2 60 61 62 63 64 104 105

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, betowiec, bukma, latajaca_holenderka, alfa, forty, rymoholik, burbon, $-man), 3,322 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1