Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#707078 02/11/2006 22:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
czy gra ktos konsekwentnie jedna druzyne przez caly sezon analizujac spotkanie po spotkaniu bardzo skrupulatnie sledzac zachowania wladz klubu czy nastroje w klubie?? wydaje mi sie to bardzo interesujace. chodzi mi o druzyny ze srodkowej czesci tabeli bo kursy na te spotkania sa wyrownane. np. wybieramy na poczatku sezonu Lech Poznan i oceniamy szanse na win draw lose. i nie chodzi mi tu o progresje. zapraszam do komentarzy

Bonus: Unibet
#707079 02/11/2006 22:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Ja gram warszawska Legie , czy ich płacą 1.15 czy 11 jak z Valencia , to ich gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
jak na tym wychodze ?
do dupy , ale i tak bede gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#707080 02/11/2006 22:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ps. stawka płaska 1E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#707081 02/11/2006 22:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
Quote
ps. stawka płaska 1E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

dobór stawki jak najbardziej prawidłowy. gwarantujący stały dopływ gotówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja niestety nie mam tak twardych zasad i poniżej 1,5 nie zagram.. nawet Legii i nawet !!! Boca Juniors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#707082 02/11/2006 23:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
popieram

#707083 03/11/2006 08:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
chodzilo mi bardziej o wyznaczanie wyniku a nie konsekwentnie na win. jestem ciekaw czy gra ktos jedna druzyne i jego osiagi to ponad 60% skutecznosci przez caly sezon.

#707084 06/11/2006 23:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Powiem tak w tym sezonie grałem zawisze na win cały sezon zaczynałem od stawki 20e i po kazdej wygranej grałem tylko z zysku a kwote inwestowana cofałem z tego nazbierałem w tym sezonie niezła kase i dalej bede tak grał bo uwazam ze ten zespoł na wiosne tez przyniesie spore zyski zachecam.Po wtopie na miedzi tez znow od 20e jechałem dalej....

#707085 06/11/2006 23:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Caen od poczatku sezonu i overy.
Kursy u jednego buka zdrowo powyzej 2 ale przestali ta opcje wystawiac kilka tygodni temu przy przewadze overow, nie pamietam dokladnie ale skutecznosc wynosila ponad 60% przy jednym pominietym meczu:)


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1