|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Fri 3.11 Milwaukee @ Toronto 7:00pm Philadelphia @ Orlando 7:00pm NO/Okla. City @ Indiana 7:00pm Detroit @ Boston 7:30pm New York @ Atlanta 7:30pm New Jersey @ Miami 7:30pm Charlotte @ Memphis 8:00pm Cleveland @ San Antonio 8:00pm Sacramento @ Chicago 8:30pm Minnesota @ Denver 9:00pm Utah @ Phoenix 9:00pm Seattle @ L.A. Lakers 10:30pm Portland @ Golden State 10:30pm
Zapraszam do typowania, tylko proszę bez takich wzajemnych docinków jak wczoraj, nie róbcie piaskownicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 66 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando Magic - Philadelphia 76ers
Koszykarze Orlando w swoim pierwszym meczu tego sezonu pokonali Chciago Bulls 109-94. Pokazuje to, że ta ekipa może w tym roku trochę w NBA namieszać. Mają bardzo wyrównany skład z Howardem, Turkoglu i Nelsonem na czele. Dobre zmiany mogą dać Hill, Arroyo i Milicic. Ekipa 76ers również wygrała swój pierwszy mecz - 88-75 z Atlantą Hawks. Jak zwykle w Philadelphii najlepszym graczem był Iverson. Zdobył on w tym spotkaniu 32 pkt, pozostali: Iguodala 15, Dalembert 11, Webber 8, Ollie 6. Rezerwowi zdobyli jedynie 16 oczek. Jeżeli na parkiecie zabraknie AI wówczas Magicy mogą im trochę odjechać. Wyrównana pierwsza piątka + lepsza ławka skłania mnie do zagrania na Orlando.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Znacie jakieś stronki gdzie można porównać kursy NBA u różnych bukmacherów (z wyjątkiem betexplorer.com)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Nie wiem co to za świąteczna promocja u ziemniaków LAL @ 1,7 u siebie z Sonics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Świetnie i zespołowo grający od początku sezonu Jeziorowcy plus jeszcze wracający Kobe. Dla mnie szok, zaden internetowy buk jeszcze nie wsyatwil tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 551 |
New Jersey - Miami
Nie wie jaki kurs jest na ten mecz jednak to jest dla mnie malo wazne. Ogladalem Live mecz Miami - Chicago .. kazdy z nas wie jak zakonczylo sie to spotkanie... ponad 40 pkt przewagi musialo odbic sie na ich optymizmie... Przed meczem Alonzo powiedzial do Kibicow ze maja mocny sklad i ich silna 15 tka powtorzy wyczyn z przed roku.. nie mowie ze nie gdyz siegnac pamiecia to rok temu Miami rowniez nie zachwycalo na poczatku wiatr zlapali pod koniec sezonu.. moze i teraz bedzie powtorka z rozrywki.. no ale zbaczam z tematu... New Jersy wygrana w pierwszy mecz za sprawa Cartera oraz Kidda ktory zagral dobry mecz jednak nie blysnal skutecznoscia...Niewiele mozna powiedziec o tym meczu.. jedno jest pewne Miami nie sprzeda tak latwo skory jak z Chicago gdzie podeszli do tego meczu lekcowazaco... dzisiaj zobaczymy inny zespol.. dzisiaj zobaczymy mistrza NBA w ankcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Charlotte @ Memphis
Memphis jest druga druzyna ktora rozczarowala na starcie..Przegrali po zajsbistej walce z NYK...Nie widze innego wyniku jak wygrana Kanadyjczykow gdyz nastepne mecze nie beda tak latwe... (Detroit,Phoenix, Houston i Lakers) Tak samo jak wyzej nie mam pojecia jaki jest na nich kurs...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak jak napisalem we wczorajszym TEMACIE [ mecz.org] zagralem miami -5, na razie linie sie specjalnie nie zmienily.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jeden typ mnie na razie zainteresował
New Orleans Hornets / Indiana Pacers under 195.5 @ 1.990
Na jakiej podstawie buki wystawiają taką linię? Czyżby na podstawie meczu życia Jasikieviciusa? Oto 8 ostatnich meczów między tymi zespołami. W każdym przypadku suma punktów znacznie niższa.
2003-04 season: Fri Nov 21 2003 at NO Indiana 76, New Orleans 75 2003-04 season: Sat Jan 3 2004 at Ind Indiana 91, New Orleans 84 2003-04 season: Tue Feb 17 2004 at Ind New Orleans 89, Indiana 75 2003-04 season: Fri Feb 27 2004 at NO New Orleans 89, Indiana 77 2004-05 season: Mon Dec 27 2004 at Ind Indiana 100, New Orleans 82 2004-05 season: Wed Jan 19 2005 at NO New Orleans 90, Indiana 87 2005-06 season: Tue Feb 21 2006 at Ind Indiana 97, New Orl/OkC 75 2005-06 season: Fri Mar 10 2006 at NOk Indiana 92, New Orl/OkC 90
Bilans: 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
New York Knicks u Atlanta Hawks over 204,5 dwa ofensywnie nastawione zespoły, powinni więc sobie "nawrzucać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (choć początek ligi to raczej undery w tym spotkaniu zagrałem już wczoraj over 203 w pinnie a dzisiejsza linia też do przeskoczenia i będzie zapewne rosła)
Milwaukee Bucks u Toronto Raptors Milwaukee Bucks ml Toronto im "leży" i umieją z nimi grać a wygrana w Detroit też pewnie wzmocniła morale
Detroit Pistons u Boston Celtics Detroit Pistons -2 i over 194 tu lekka obawa co do łatwego zwycięstwa, dlatego stawka mała. Więcej postawiłem na over.
Philadelphia 76ers u Orlando Magic Orlando Magic -6 i over191 over lżej natomiast spread powinien wejść gładko
New Jersey Nets u Miami Heat New Jersey Nets +5 zastanawiam się czy nie zagrać czystej ml bo to co pokazało Miami to... nie wiem co napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota Timberwolves u Denver Nuggets Denver Nuggets -6 ... i gdyby było -9 też bym zagrał
Portland Trail Blazers u Golden State Warriors Golden State Warriors -7 linia otwarcia w pinnie -9 obecna -7 i ją zagrałem. Warriors to typowy team własnego boiska.
Sacramento Kings u Chicago Bulls Chicago Bulls -6 lubię obydwie drużyny i stawiam na lepszą w tym momencie moim zdaniem. Czas Sacramento jeszcze nie nadszedł...
New Orleans Hornets u Indiana Pacers New Orleans Hornets +4,5 tu leciutko. Dlaczego ? Dla mnie Indiana to oczywisty faworyt, ale już nie raz mnie zrobili na szaro, no i ciekawy jestem dlaczego taka niska linia? (otwarcie -5)
na razie tyle. Ciekaw jestem Waszych opinii
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Orlando Magic (-5.5) @ 2.020
Zgodzę się z kolegami wyżej. Orlando powinno podtrzymać dobrą passę i rozprawić się z Iversonem i resztą noname'ów (no trochę przesadziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />). Kto za to powstrzyma Dwighta Howarda?
Chciałem jeszcze zagrać Detroit, ale ostatecznie zrezygnowałem. Niby wszystko przemawia za nimi, ale czy ta przegrana z Milwaukee nie była nieprzypadkowa? Kurs w pinnie minimalnie wzrósł, co też nie jest dobrym sygnałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
L.A. Lakers - Seattle typ 1 kurs: 1.60 Poprostu nic dodac nic ując, tylko jedynka.Lakersi bez Bryanta wygral dwa mecze wyjazdowe teraz do skladu wraca nasz pupil wiec o zwyciestwo przed wlasna publicznoscia bedzie pieknie łatwo i przyjemnie. Zaskoczylo mnie zgranie zespolu,pokazanie ze nawet bez gwiazdy potrafia wygrywac wcale nie latwe mecze nawet jak na poczatek sezonu i lekkie rozluznienie wszeregach zespolow zdecydowanie lepszych na papierze:). ze strony www.bet-tips.blog.onet.pl [ bet-tips.blog.onet.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana Pacers - New Orleans
Obie drużyny udanie rozpoczęły sezon odnosząc cenne zwycięstwa na parkietach rywali.Indiana pokonała Bobki 106-99 natomiast NO/Oklahoma City wygrali z pogrążonymi w żałobie - Celtami 91-87.
W obu ekipach dokonały się istotne zmiany które w przypadku Pacers mają na celu wywalczenie czegoś wiecej niż w porzednim sezonie.Mimo awansu do play off nie był on zbyt udany - bójka z Detroit, zawieszenia zawodników, kontuzje czy kaprysy Artesta.Wydaje się że teraz wszystko wraca do normy i kibice oczekują sukcesów jakie Indiana osiągała z R.Millerem. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji O'Neala Tinsleya Haringtona oraz Grangera. Co do dzisiejszego meczu to napewno nie będzie on należał do łatwych.Dlaczego ? Ano dlatego że dzisiejsi goście zbudowali bardzo ciekawy zespół który napewno jest silniejszy niż w zeszłym sezonie.Do Nowego Orleanu trafili Peja Stojakovic oraz T.Chandler i wraz z Chrisem Paulem Masonem i Westem będą Oni stanowić dobry zespół który może namieszać na Zachodzie. Tak jak napisałem wyżej mecz nie będzie łatwy bo obie ekipy mają dobrych graczy na poszczgólnych pozycjach.Nie brakuje snajperów ( O'Neal czy Jackson w Pacers czy Stojakovic West i Paul w NO ) , dobrych graczy podkoszowych ( Harington Granger a z drugiej strony West i Chandler ) oraz ludzi od czarnej roboty.Mimo wszystko wydaję mi sie że ekipa Pacers pod tymi względami prezentuję się nieco lepiej niż zespół Honets.Jednak najważniejsza sprawa to ławka w obydwu ekipach. Pod tym względem Pacers biją na głowe Hornets. Jasikievicius Foster Daniels czy Baston to kompletnie inna bajka niż Jackson Butler Simmons itp.Wystarczy spojrzeć ile wnieśli ławkowicze Pacers w ostatnim meczu żeby stwerdzić że sa Oni dużo bardziej wartościowsi niż rezrwowi Hornets.
Tak więc dziś gram Pacers którzy w debiucie przed własną publicznością nie powinni zrobić babola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Z pozostałych meczy zagram chyba Chicago oraz Orlando ale o tym napisze pózniej...chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo wole obejrzeć "Ostatniego Samuraja" niż smarować posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jedno mnie zastanawia w typie na Lakersów. Piszecie, że grali super, że zgrani i w ogóle, więc jak Bryant wróci to już pewne zwycięstwo będzie. Ale wiadomo, że gra będzie wtedy ułożona pod niego. Jak w takim przypadku mówić o zgraniu drużyny skoro Kobe jeszcze w tym sezonie nie grał? Nie mówię oczywiście, że Lakersi tego nie wygrają, tylko to, że jego powrót zmieni styl gry drużyny, niekoniecznie na lepsze (przynajmniej do czasu kiedy nie będzie w optymalnej formie).
Zresztą pewnie dziś jeszcze nie zagra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ja dzisiaj dwa dubelki:
wschodni: Pistons + Byki
Jakos sobie nie wyobrazam, zeby detroit przegralo 2 mecze z rzedu. Nowy srodkowy to moze byc dobry, ruch, gdyz Mohammed jest zdecydowanie bardziej pozyteczny w ofensywie... a bronić sie nauczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Bostonowi w tym sezonie nie wroze jakiejs spektakularnej kariery. Niechciany w Bostonie Pierce... to za malo. Szczerbiak i Ratliff to ciekawe grajki... ale ten pierwszy to nie jest ktos, kto moze zdecydowac o losach meczu... z takim rywalem jak Pistons, a ten drugi... to juz chyba nie ten sam dynamit w nogach. Pewnie bedzie równy mecz...a Detroit wygra jednym punktem. Mój typ: Pistons 1.75
Kings w mojej ocenie, to obok Blazers jeden ze slabszych zespolów na zachodzie. Byki przez wielu 'fachowców' wskazywani sa jako czarny kon 61 sezonu. Nie wiem czy zabieg.. z wprowadzeniem Gordona do pierwszej 5 sie sprawdzi... dla mnie to na zawsze bedzie "6". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jezeli byki maja w tym sezonie zaskoczyc... i osiagnac przynajmniej ten polfinal konferencji... to nie wyobrazam sobie, zeby Królowie sprawili im dzisiaj wieksze problemy.
Dubel zachodni: Denver + LAL
George Karl.. ojciec sukcesu Sonics swego czasu. Bardzo szanuje tego szkoleniowca i wierze... ze z brylkami jest stworzyc ciekawy zespol, o ile juz go nie stworzyl. Denver jest w tej uprzywilejowanej sytuacji, ze oni co roku miejsce w pierwszej 3 na zachodie maja praktycznie zapewnione... mieszanka mlodosci, szalenstwa z dosiwadczeniem. dzis w nocy porazka z LAC, ktore w tym roku maja niezwykle mocna ekipe... zatem pora na pierwsze zwyciestwo. Minesocie o PO bedzie niezwykle ciezko w tym sezonie...KG to za malo...
Nie wiem czy KB#24 dzisiaj wraca czy nie... jezeli tak... to powinno byc latwe zwyciestwo Jeziorowców, jezeli nie... to jeszcze łatwiejsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jackson i wszystko jasne... chcialoby sie rzec... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Sonics to slaby zespol... o ile na wlasnych śmieciach czasem potrafi zaskoczyc... o tyle na wyjazdach spisuje sie bardzo slabo. Wlasny parkiet, Jack Nichollson na trybunach... zwyciestwo LA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pierwszy dubel: 35/100
Drugi dubel: 15/100
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Ja dzisiaj dwa dubelki:
wschodni: Pistons + Byki
Jakos sobie nie wyobrazam, zeby detroit przegralo 2 mecze z rzedu. Nowy srodkowy to moze byc dobry, ruch, gdyz Mohammed jest zdecydowanie bardziej pozyteczny w ofensywie... a bronić sie nauczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Bostonowi w tym sezonie nie wroze jakiejs spektakularnej kariery. Niechciany w Bostonie Pierce... to za malo. Szczerbiak i Ratliff to ciekawe grajki... ale ten pierwszy to nie jest ktos, kto moze zdecydowac o losach meczu... z takim rywalem jak Pistons, a ten drugi... to juz chyba nie ten sam dynamit w nogach. Pewnie bedzie równy mecz...a Detroit wygra jednym punktem. Mój typ: Pistons 1.75 W Gamebookers Detroit @1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Kilka miesięcy temu taki kurs był tylko marzeniem a dziś prosze... Tak jak napisał autor cytowanego przeze mnie posta: Detroit mało kiedy przegrywa dwa mecze z rzędu to raz. Dwa - porażka z Millwaukee jakoś mnie nie odstrasza od grania dziś na Tłoki gdyż z tego co pamiętam Milwaukee zawsze sprawialo im problemy większe czy mniejsze ale zawsze. Trzy - Skład Detroit nie zmienił się praktynie wcale w porównaniu z zeszłym sezonem czego nie można powiedziec o Bostonie.Owszem odejście Big Bena to wielka strata ale Mohammed Nazr to dobry grajek co napewno udowodni w tym seoznie.Poza tym pewnie będzie cześciej trafiał wolne niż Ben <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cztery: Bilans ostatnich meczy przeciwko Boston 9-1 na korzyść Tłoków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Boston Celtic - Detroit Pistons Typ: Detroit
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Charlotte @ Memphis
Memphis jest druga druzyna ktora rozczarowala na starcie..Przegrali po zajsbistej walce z NYK...Nie widze innego wyniku jak wygrana Kanadyjczykow gdyz nastepne mecze nie beda tak latwe... (Detroit,Phoenix, Houston i Lakers) Tak samo jak wyzej nie mam pojecia jaki jest na nich kurs... tutaj sie nie zgodze, Memphis na starcie wcale nie rozczarowala, Gasol caly czas jest kontuzjowany, a bez niego ta druzyna nie gra jak powinna grac, a Bobki w tym sezonie moga namieszac, Okafor w koncu gra, przyszedl wasaty Adam (jego debiut byl w miare dobry), zostali tez wszyscy najlepsi z poprzedniego sezonu PS wlasnie przeczytalem liste kontuzjowanych w Bobkach...i nie wyglada to dobrze :/ jak dla mnie NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Znacie jakieś stronki gdzie można porównać kursy NBA u różnych bukmacherów (z wyjątkiem betexplorer.com) http://www.covers.com/tylko buki "amerykanskie"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
Pytanie do qmatych: czy kursy 1.5-1.55 na Miami (spore jak na mistrza grającego u siebie) są spowodowane tylko tą ich ostatnią mega wtopą czy też przeciwnik taki wymagający? W tym roku jeszcze nie przyglądałem się transferom itd ale na kuponie za prawie tysiaka zostało mi Miami i Chicago i się zastanawiam czy może nie kontrować..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178 |
sory ze nie mam dzis czasu to podam tylko kilka typow... wiec na dzis po bardzo udanej wczorajszej nocy zdecydowalem sie zagrac troche wiecej typow:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Toronto- Milwaukee
Dubel: Orlando -Philadelphia Denver -Minnesotta
Indiana-New Orleans under 196
Boston- Detroit
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam Panowie moja wiedza o NBA jest mniejsza niz o NHL ale przygladac sie wam bede z uwaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A moze z czasem i ja dorzuce cos od siebie...
A moze juz dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ? nie wiem pomysle i jak cos to skrobne
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dokładam jeszcze:
Seattle Supersonics +5 i symbolicznie czystą ml
1st Quarter Utah Jazz +2
nie podoba mi się ruch linii w meczu Toronto. Zagram za taką samą kasę jak na Kozły czystą ml za 2.040
Utah Jazz u Phoenix Suns under 211,5
New Jersey Nets u Miami Heat under 186
Milwaukee Bucks u Toronto Raptors under 209,5
Sacramento Kings u Chicago Bulls under 185,5
Cleveland Cavaliers u San Antonio Spurs over 184.5
to tyle na ra
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|