Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 38 1 2 33 34 35 36 37 38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Akhu
Kiedy ta podwójna kolejka jest? po czym to poznać?


jakaś drużyna bądź drużyny będą miały więcej niż jeden mecz w kolejce

ale zaś w innej żadnego

najbliżej Gameweek 22 Tottenham i West Ham po 2 mecze
Dodam tylko, że w kolejce 21 nie będzie właśnie spotkania Tottenham-WHU.

A podwójna kolejka zazwyczaj jest w okolicach 33-35 kolejki smile

Dziękuję za informacje toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jako że nie było propozycji dzialamy wg wcześniejszych założeń z nowym konkursem. Podaje kod do Ligi - 2702-1233166

Zapisujcie się. Liga startuje w od kolejki 22 czyli mecze od 01.01.18

Powodzenia toast

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Fechu, jako, że zwycięstwo w tych pomniejszych ligach masz już w kieszeni grin to jeśli zajmiesz miejsce w TOP3 w Polsce wpłacam 100zł na wybrany przez Ciebie cel charytatywny.
Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jak dodatkowej presji grin A nawet jeśli...to radź sobie laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Trzymacie gościa na jutrzejszą kolejkę czy sprzedajecie ? smile

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Akhu
Fechu, jako, że zwycięstwo w tych pomniejszych ligach masz już w kieszeni grin to jeśli zajmiesz miejsce w TOP3 w Polsce wpłacam 100zł na wybrany przez Ciebie cel charytatywny.
Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jak dodatkowej presji grin A nawet jeśli...to radź sobie laugh
piwo

Będę walczył toast

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Irek
Trzymacie gościa na jutrzejszą kolejkę czy sprzedajecie ? smile

[Linked Image]
To nie jest fejk? Przeciez to Kane? Od dziecka (podobno) Spurs?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by iti
To nie jest fejk? Przeciez to Kane? Od dziecka (podobno) Spurs?

http://www.sport.pl/pilka/56,64946,...sumienia-arsenalu-obiekt-westchnien.html

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
https://www.instagram.com/maroosworld/

rozwalony system..........

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
ale cisza na forum

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Beto jesteś ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Mamy pierwszego wygranego zakładu pomiędzy graczami h2h smile

VVega-poozon – kto wyżej w tabeli po 19 kolejce.

VVega - gratulacje. toast

A szanownego Pana pooona zapraszamy do rozliczenia zakładu. wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechu
Mamy pierwszego wygranego zakładu pomiędzy graczami h2h smile

VVega-poozon - kto wyżej w tabeli po 19 kolejce.

VVega - gratulacje. toast

A szanownego Pana poozona zapraszamy do rozliczenia zakładu - 1litr Jacusia. wink
Przepraszam za literówkę w nicku - poozon

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by fechu
Mamy pierwszego wygranego zakładu pomiędzy graczami h2h smile

VVega-poozon – kto wyżej w tabeli po 19 kolejce.

VVega - gratulacje. toast

A szanownego Pana pooona zapraszamy do rozliczenia zakładu. wink

Sprawa załatwiona. Czekam na przesyłkę.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Gitara piwo

Daj znać jak dotrze smile

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Proszę o odnotowanie.

Zakład rozliczony.

Jacek dotarł. Poozon super robota. Natomiast na kurierów z DHL szkoda strzępić ryja smile

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Dołączył: May 2005
Posty: 688
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 688
Wreszcie Jacuś po wielu perypetiach dotarł, to co te chu#$ z DHL wyprawiali od piątku to rzeczywiście szkoda komentować nawet.

Wcześniejsza obsuwa wynikła z urlopu świąteczno-noworocznego , więc sorry głównie za to, że nie skrobnąłem krótkiej pw i pojawiły się niepotrzebne, aczkolwiek z Waszej strony chyba słuszne podejrzenia o wysprzęglenie smile

Jeszcze raz gratulacje VVega piwo Wypij tam szklaneczkę na weekendzie za chociaż jeden dobry transfer lub decyzję podjętą przeze mnie w którejkolwiek kolejce grin Albo nie, czekaj, nie ma chyba potrzeby czekać do weekendu toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
piwo

Odnotowane, cieszę się, że się w końcu udało.

Co do DHL to obecnie mają większy burdel niż Arsenal w składzie.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,856
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,856
Likes: 10
Originally Posted by poozon
Wreszcie Jacuś po wielu perypetiach dotarł, to co te chu#$ z DHL wyprawiali od piątku to rzeczywiście szkoda komentować nawet.

Wcześniejsza obsuwa wynikła z urlopu świąteczno-noworocznego , więc sorry głównie za to, że nie skrobnąłem krótkiej pw i pojawiły się niepotrzebne, aczkolwiek z Waszej strony chyba słuszne podejrzenia o wysprzęglenie smile

Jeszcze raz gratulacje VVega piwo Wypij tam szklaneczkę na weekendzie za chociaż jeden dobry transfer lub decyzję podjętą przeze mnie w którejkolwiek kolejce grin Albo nie, czekaj, nie ma chyba potrzeby czekać do weekendu toast

kiedyś dawno w Tomaszowie, poznałem jednego Poozona
na zlocie

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,856
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,856
Likes: 10
opitoliłem Moratę - straciłem cierpliwość ( odkupię go jeszcze )
na caps locka pójdzie albo Mahrez albo Kuń grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jaki jest do tej pory najwyzszy wynik pojedynczej kolejki?
Albo inaczej - kto zdobyl powyzej 100 punktow do tej pory?

Strona 35 z 38 1 2 33 34 35 36 37 38

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, forty), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,255
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1