oczywiscie ze slawomir to koles ktory gra takiego ziomka widzialem kiedys z nim wywiad (nie zebym szukal ale akurat gdzies sie przewinal) i gosc jest inteligentny
to nie jest taki burak-dresik ktory nie potrafi zlozyc zdania, po prostu robi kase tam gdzie jest popyt
oczywiscie ze slawomir to koles ktory gra takiego ziomka widzialem kiedys z nim wywiad (nie zebym szukal ale akurat gdzies sie przewinal) i gosc jest inteligentny
to nie jest taki burak-dresik ktory nie potrafi zlozyc zdania, po prostu robi kase tam gdzie jest popyt
no i co z tego że jest inteligentny jak śpiewać nie potrafi a z tego robi kasę to nich zostanie uczonym skoro jest taki inteligentny i robi kasę na patentach
Mafia nie kumasz o co mi chodzi a chodzi mi tylko o jego gaże z naszych podatków nie mam do niego pretensji bo tez bym tą kasę przygarnął jakby mi dawali ale do debila kurskiego że tak szasta nieswoją kasą
oczywiście Sławomir to dla mnie taki piosenkarz jak z koziej dupy trąbka który odnalazł się dobrze w obecnej zgniliźnie gdzie płacą krocie za chłam i obciach
Mafia nie kumasz o co mi chodzi a chodzi mi tylko o jego gaże z naszych podatków nie mam do niego pretensji bo tez bym tą kasę przygarnął jakby mi dawali ale do debila kurskiego że tak szasta nieswoją kasą