Dołączył: May 2001
Posty: 31,442
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442
Likes: 2
aaaaa. no to ja zatancze
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pięknie Dziadzia !
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746
Likes: 10
Na PSL warto głosować? Mam hektar ziemi pod Białym
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
@biczu, jak się upolitycznił w Nowym Roku
bardzo dobrze
bo może być normalnie
-prezydent może byc jak Boniek, nie sterowana mameja przez psychicznego Jarosława
-będziesz mógł zajarać sobie w parku skuna
zagrac za swoje w bet 365
starać się o dziecko z in vitro
nie oglądać już więcej mordy Błaszczaka który w piątek jest ministrem spraw wewnętrznych a w sobotę rządzi Monem kto wie czy jutro nie będzie ministrem zdrowia ,itd
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
@biczu, jak się upolitycznił w Nowym Roku
bardzo dobrze
bo może być normalnie -prezydent może byc jak Boniek, nie sterowana mameja przez psychicznego Jarosława
-będziesz mógł zajarać sobie w parku skuna
zagrac za swoje w bet 365
starać się o dziecko z in vitro
nie oglądać już więcej mordy Błaszczaka który w piątek jest ministrem spraw wewnętrznych a w sobotę rządzi Monem kto wie czy jutro nie będzie ministrem zdrowia ,itd
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Kurski będzie Bogiem wśród elektoratu małego!
Zrobił kozak Sylwka i jeszcze mu słupki skoczą bo jeden z dziesięciu przeniósł
nic nie będzie za 2 lata musimy ich wyjebać tam gdzie SLD
tylko każdy normalny musi się do tego przyłozyć
ponad 50 procent nie głosuje
więc jest potencjał
Jak to Forty napisał 66% ludzi oglądało sylwestra w TVP
i tyleż samo zagłosuje na kaczora
widzisz jak wygląda nasz opozycja
to nie może się udać
Najpierw musi byc godna alternatywa, a PO czy Sredniowieczna nią przecież nie są.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kurski będzie Bogiem wśród elektoratu małego!
Zrobił kozak Sylwka i jeszcze mu słupki skoczą bo jeden z dziesięciu przeniósł
nic nie będzie za 2 lata musimy ich wyjebać tam gdzie SLD
tylko każdy normalny musi się do tego przyłozyć
ponad 50 procent nie głosuje
więc jest potencjał
Jak to Forty napisał 66% ludzi oglądało sylwestra w TVP
i tyleż samo zagłosuje na kaczora
widzisz jak wygląda nasz opozycja
to nie może się udać
Najpierw musi byc godna alternatywa, a PO czy Sredniowieczna nią przecież nie są.
czyli jak nie ma alternatywy to trzeba głosować na PO ?
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Idźcie sobie do tematu Conrada
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,442
Likes: 2
@biczu,nie przeginaj w drugą manke
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
znaczy na PIS pojebało mnie się nie znam się na tym ale Kretol ma rację ani słowa więcej !
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Biczyk na to pytanie niech Pacyfek odpowie, bo gadanie żeby ich wykurzyc to tylko gadanie od dupy strony, priorytetowe pytanie kto w ich miejsce ? no przeciez ktos musi rządzić.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Idźcie sobie do tematu Conrada
+1
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Wielce prawdopodobne że za 2lata PIS wygra wybory, i na kolejne 4lata pozostanie lament, płacz, zgrzytanie zębów, malkontenctwo, a mniej wytrwałym nawet emigracja, nie żebym o sobie pisał.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Idźcie sobie do tematu Conrada
Ni chuja. Conrad to aligator. Może ugryźć.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Hiszpania z Danią? kursy przesadzone na espanie
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Chelsea trzy mecze z rzędu 0:0
Dziś będzie over?
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Chelsea trzy mecze z rzędu 0:0
Dziś będzie over?
Tak
Link skopiowany do schowka