Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#7077 20/08/2001 18:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Wiec zaczynam/y grac kontrolujac ryzyko.Po pierwsze kazdy kto chce moze podawac tu swoj mecz z komentarzem jesli tak sobie rzyczy.Osobiscie bede podawal tylko mecz kurs typ .Osobiscie nie widze wiekszego sensu tlumaczenia czemu stawiam tak a nie innaczej.Moje typy a raczej typ jest zawsze starannie wybierany i ma "przyszlosc"jesli wiecie o czym mowie.Wszyscy wiedza ze gram progresja wiec zaczynamy:

Sanchez-Vicario - Suarez typ 1 kurs 1.7

Ps juan_carlos pytales co sadze o meczu shaughnessy z tauziat, i dementiewa z dokic.Coz w pierwszym sklanial bym sie raczej za tauziat w tym drugim za dokic.A i gratuluje ci intuicji (williams)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Może RAFTER podasz jakiś krótki komentarz, ponieważ Sanchez w tym roku na Hardzie ma ujemny bilans (3-6) z czego te 3 wygrane były na początku roku, natomiast 3 ostatnie turnieje na Hardzie kończyła na 1 rundzie. Suarez ma dodatni bilans (8-4)

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Cytrus bilans nic nie znaczy.Gdyby kazdy mecz analizowac na podstawie bilansu to watpie czy dlugo bys pociagnal grajac w ten sposob.Pytasz dlaczego Vicario?Takie pytania sa bynajmniej pozbawione wiekszego sensu.Dlaczego?Poprostu powiem ci tak a dlaczego nie Vicario?
Owszem masz racje Vicario slabo sobie ostatnio radzila na hardzie.Ale pamietaj ze ten mecz ona jest w stanie wygrac i mysle ze tak bedzie.Obstawilem ja bo ciezko mi uwierzyc ze ten mecz ona przegra.Owszem moze tak byc ze przegra ale na to juz jestem przygotowany i wiem co dalej robic.Nie sugeruj sie za bardzo statystykami bo to malo zdaje egzamin.Wazniejsze jest jaka ma forme na ten turniej.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
rafter chętnie spróbuję twojego sposobu gry
apropo formy nie wiem czy widziałeś w toronto mecz vicario vs weingartner tam vicario pokazała że jest w tragicznej formie a to było 6 dni temu
oby się zmobilizowała
ja zagrałem shaughnessy i canasa uzasadnienia w temacie tenis

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
juan_carlos: albo tragiczna forma, albo taktyczne zagranie przed tym wlasnie turniejem, zastanow sie nad tym...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
jeśli taktyczne zagranie to powinna za nie dostać oscara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ja nie twierdzę że vicario nie wygra tego meczu... twierdzę jedynie że 6 dni temu grała fatalnie

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cossaco taktyczne zagranie żeby kurs u buka był na nią większy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie pytajcie mnie, ja tego nie gram, sugerowalem po prostu, ze jesli RAFTER w ogole o tym mowi, to cos w tym musi byc...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Jakie taktyczne zagranie???
Pogieło was. Sanchez to nie jest Kafielnikov czy Safin. Ona nawet nie wie kim jest bukmacher. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wolałbym zagrac na ruletce niz typowac wynik tego meczu. Tam płaca 2:1 a tu 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Obys miał racje Rafter.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Muszą się jeszcze dużo uczyć od Ciebie RAFTER Sanchez wygrała 2-0

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Rafter trzymaj tak dalej. 1:0 dla Ciebie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
Quote
Oryginalnie wysłał cytrus:
[qb]Muszą się jeszcze dużo uczyć od Ciebie RAFTER Sanchez wygrała 2-0[/qb]

cytrus ... nie powinno byc MUSZĘ ? he?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Wolałbym zagrac na ruletce niz typowac wynik tego meczu. Tam płaca 2:1 a tu 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]

mylisz sie elgato <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . w ruletce nigdy nie placa 2:1. czy byc gral na czarna-czerwona, czy tez na parzyste-nieparzyste, a nawet jesli bys gral na polowe numerow (bedzie ci przeszkadzalo 0). zawsze szanse kasyna zwieksza 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . a w wersji amerykanskiej masz jeszcze 00. widac, wiec ze prosciej bylo zainwestowac w sanchez-vicario <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

rafter... witaj ponownie na forum. I'm happy you're back <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ciekawi mnie jedno ja zagrałem za 200 ten mecz inni sie smażą a za ile zagraliscie skoro tacy wszyscy happy ?
Rafter móglbys napisac jesli juz grasz progresja za ile stawiasz danego dnia na dany mecz oki zebysmy szli równo.
Ja zagrałem wczoraj na ten mecz 200 .
Dzis nie ma twego typu pograłem swoimi a do jutra zaczekam.
Juan_Carlos moze my tez bedziemy po jednym typku dawac hehe

Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
savio po meczu ja 1000zł postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
otóż to hubi trafiłeś w sedno sprawy
savio z przykrością twierdzę że PONOWNIE plączesz się w zeznaniach
twierdzisz na tenisie że grasz za 550 w tym największy kupon za 300 i 3 minuty później na hokeju podajesz kupony na sumę 500 wg mnie to daje 800
dziwna pomyłka która niestety trochę podważa twoją wiarygodność ale liczę że znów uda ci sięto jakoś racjonalnie wyjaśnić

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój typ pochodzi z dnia wczorajszego
shaughnessy tauziat podtrzymuję 1 na megan

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Elvis napisałem na hokeju.
Tutaj powtórze tylkoze to wszystko kłamstwo nigdy w zyciu nie zagrałem za wiecej niz 2 złote .
Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Ktos pytal czemu dzis niema mojego typu.Poprostu ja codziennie nie gram,przewaznie co drugi dzien jesli chodzi o tenis(ale nie ma regoly).Typ Pojawi sie dopiero jutro.savio chcesz abym podawal stawki za ktore gram ,niewiem czy ma to jakis sens ale jesli tego sobie rzyczysz to od jutra przy spotkaniu bede podawal zeczywista sume za ktora obstawilem .A jesli chodzi o to czy ktos "bedziemy szli rowno"Coz rzycze spokoju bo ja juz do tego przywyklem,ale to inny temat.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Mecz na dzisiaj a raczej mecze co zdarza sie u mnie bardzo zadko:
HAAS-ROBREDO TYP 1 KURS 1.45
SAMPRAS-PEYA TYP 1 KURS 1.1
I na prosbe Savio gram to za 460 zl.

Jeden komentarz dzis jest bardzo "cienka"oferta jesli chodzi o tenis a te dwa mecze uwazam za najbardziej "prawdopodobne"
A czemu dzis dwa spotkania?Poprostu aby kurs byl dopowiedni.Moglbym zagrac tylko haasa ale mysle ze sampras tez wygra gladko i warto pokusic sie o 1.1 zwazywszy ze jest to moj pierwszy dzien gry,wiec mozna "zahazardowac" z samprasem.
Pozdrawiam.

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, Lukasz111, Sensei), 2,093 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,489
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1