experto.....ja umiem liczyc wiec jak bede znal wyniki to bez trudu to zrobie.
chodzilo mi o bardziej o sama strone teoretyczna np taka ze jak gram 2 mecze to mam duzo wieksze szanse niz bym gral 5
ale chyba niepotrzebnie zakladalem ten temat bo na tym forum to juz wielu przerasta normalna polemika.....
pozdrawiam starograczy...
=>
: W I T A M...->sports napisał. przewaga systemów nad......
czy ktos zajmowal sie od strony matematycznej przewaga danego systemu nad innym???
np ze 3z8 jest bardziej oplacalne od 5z8 ??? [/b]
cd.ja nie pytałem czy singiel jest lepszy od czegokolwiek innego......wiec idz pooglądaj telewizje ..
------------------------------------------------------------
=
[color:"blue"] : S Y S T E M Y : [/color]=>[color:"red"] dla Typów Własnych ! [/color]
--------------------------------------------------
S Y S T E M Y to temat "ogromny" dla wielu z nas jest jednak mało znany i nie doceniany.
Typer i rozpiser ma jeden cel, musi być wspomagany wzajemnie.
Nikt nie jest
Super typerem, zawsze popełnia błędy. I tu potrzebny system-rozpis wybranych typów własnych.
Powtarzam -->
Wybranych Typów Własnych ! Po kilkunastu latach gry wiem, że nawet najlepsza znajomość sportu nie gwarantuje nam wygranej, potrzeba dużo więcej. Nawet najlepszy TYPER zalicza błędy w typowaniu !
S Y S T E M- zbiór elementów wyróżnionych ze względu na zachodzące między nimi powiązania.
Permutacja oznacza przemiennośc, w matematyce dowolny ciąg utworzony z wszystkich elementów danego zbioru.
Systemy o tzw.permutacji pełnej w których ilość zakładów stanowi maksimum w stosunku do ilości typowań.
-----
=>
Systemy Skrócone pod względem ilości zakładów do minimum koniecznego do uzyskania jednej wygranej z jednym błędem,
względnie jednej wygranej z dwoma błędami lub innych wygranych opłacalnych. I to jest To !
--------------------------------------
=>[color:"blue"]Podstawowe obliczenia Systemów [/color] ->
Bukmacherskich-Firmowych jest to rozpis systemu pełnego.
===================================== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
->2 z 3 = 3 kombinacje parek
------------
->3 z 4 =4 komb -> trójek
->2 z 4 =6 komb -> parek
------------
->4 z 5 =5 komb --> czwórek
->3 z 5 =10 komb -> trójek
->2 z 5 =10 komb -> parek
-----------
->5 z 6 =6 komb --> piątek
->4 z 6 =15 komb -> czwórek
->3 z 6 =20 komb -> trójek
->2 z 6 =15 komb.-> parek
-----------
->6 z 7 =7 komb --> szóstek
->5 z 7 =21 komb -> piątek
->4 z 7 =35 komb -> czwórek
->3 z 7 =35 komb -> trójek
->2 z 7 =21 komb -> parek
-----------
->7 z 8 =8 komb --> siódemek
->6 z 8 =28 komb -> szóstek
->5 z 8 =56 komb -> piątek
->4 z 8 =70 komb -> czwórek
->3 z 8 =56 komb -> trójek
->2 z 8 =28 komb.-> parek
-----------
->8 z 9 =9 komb ---> ósemek
->7 z 9 =36 komb -> siódemek
->6 z 9 =84 komb -> szóstek
->5 z 9 =126 komb -> piątek
->4 z 9 =126 komb -> czwórek
->3 z 9 =84 komb -> trójek
->2 z 9 =36 komb -> parek
=================================== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
=>
Systemy Pełne a SYSTEMY Skrócone to dwie różne sprawy ! Korzystając z systemów Firmowych czyli z Systemów pełnych zawsze mamy mniejsze szanse uciułać jakiś grosz !
Wkład jest ogromny mimo wszystko bo musimy posłać wszystkie kombinacje-zakłady dla wybranych Naszych typów.
Grając Systemami Skróconymi płacimy mniej bo mamy mniej kombinacji a szanse podobne.
Zaznaczam --> System Skrócony dla Typów Własnych.
Jeżeli jesteś
Singlowcem sam wiesz jaką masz skuteczność w Typowaniu.
Załóżmy, że grasz na 9 spotkań a Twoja skuteczność to 75% czyli liczysz, że trafisz 6-7 spotkań z tych 9-ciu.
->Rozpis pełny-firmowy np. 3 z 9 to 84 kombinacje !
Spodziewana wygrana za 3 spotkania przy kursie około 2.5 na spotkanie to około 15 jednostek. ( czy warto grać w rozpisie firmowym ? )
Jeżeli zagrasz w Systemie Skróconym to masz 12 kombinacji po 3 spotkania czyli mniej płacisz ->12 jednostek a możesz wygrać 15 jednostek.
itd.
Wszystko zależy od Twoich wybranych Typów Własnych
->
Trzeba mierzyć siły na zamiary i odwrotnie !pozdrawiam ->[color:"blue"] strateg1 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />