Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
czy ktos zajmowal sie od strony matematycznej przewaga danego systemu nad innym???

np ze 3z8 jest bardziej oplacalne od 5z8 ???

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
I
member
member
I Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
Taaaak...najbardziej opłacalny jest...singiel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 33
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 33
nie bo 3 mecze na jednym kuponie:)

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Quote
nie bo 3 mecze na jednym kuponie:)

Nie bo to zostaw dla lotników, najbardziej opłacalnie jest trafić 30 typów na jednym kuponie każdy z kursem 1.9.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
ja nie pytalem czy singiel jest lepszy od czegokolwiek innego......wiec idz poogladaj telewizje

Dołączył: Sep 2002
Posty: 117
MaL Offline
member
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 117
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dobre

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
sports wszystko zalezy od typow jesli siadzie ci 8 w rozpisie 5z8 to bedzie to lepsze niz w ropzisie 3z8 a najlepsze bedzie 8 na jednym kuponie ,nie tędy droga.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
On zadał konkretne pytanie, a wy gadacie, że systemy są złe. A NIECH GRA NIMI! Buki mają przynajmniej zyski.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
sports podaj mnie 8 typow, a wylicze Ci, gdy juz beda znane wyniki, co jest bardziej oplacalne;)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
experto.....ja umiem liczyc wiec jak bede znal wyniki to bez trudu to zrobie.

chodzilo mi o bardziej o sama strone teoretyczna np taka ze jak gram 2 mecze to mam duzo wieksze szanse niz bym gral 5

ale chyba niepotrzebnie zakladalem ten temat bo na tym forum to juz wielu przerasta normalna polemika.....

pozdrawiam starograczy...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 121
Quote
experto.....ja umiem liczyc wiec jak bede znal wyniki to bez trudu to zrobie.

chodzilo mi o bardziej o sama strone teoretyczna np taka ze jak gram 2 mecze to mam duzo wieksze szanse niz bym gral 5

ale chyba niepotrzebnie zakladalem ten temat bo na tym forum to juz wielu przerasta normalna polemika.....

pozdrawiam starograczy...


=> : W I T A M...

->sports napisał.
Quote
przewaga systemów nad......


czy ktos zajmowal sie od strony matematycznej przewaga danego systemu nad innym???

np ze 3z8 jest bardziej oplacalne od 5z8 ??? [/b]

cd.ja nie pytałem czy singiel jest lepszy od czegokolwiek innego......wiec idz pooglądaj telewizje ..
------------------------------------------------------------


= [color:"blue"] : S Y S T E M Y : [/color]=>[color:"red"] dla Typów Własnych ! [/color]
--------------------------------------------------

S Y S T E M Y to temat "ogromny" dla wielu z nas jest jednak mało znany i nie doceniany.
Typer i rozpiser ma jeden cel, musi być wspomagany wzajemnie.
Nikt nie jest Super typerem, zawsze popełnia błędy. I tu potrzebny system-rozpis wybranych typów własnych.
Powtarzam --> Wybranych Typów Własnych !

Po kilkunastu latach gry wiem, że nawet najlepsza znajomość sportu nie gwarantuje nam wygranej, potrzeba dużo więcej. Nawet najlepszy TYPER zalicza błędy w typowaniu !

S Y S T E M- zbiór elementów wyróżnionych ze względu na zachodzące między nimi powiązania.
Permutacja oznacza przemiennośc, w matematyce dowolny ciąg utworzony z wszystkich elementów danego zbioru.
Systemy o tzw.permutacji pełnej w których ilość zakładów stanowi maksimum w stosunku do ilości typowań.
-----
=>Systemy Skrócone pod względem ilości zakładów do minimum koniecznego do uzyskania jednej wygranej z jednym błędem,
względnie jednej wygranej z dwoma błędami lub innych wygranych opłacalnych. I to jest To !
--------------------------------------

=>[color:"blue"]Podstawowe obliczenia Systemów [/color] ->Bukmacherskich-Firmowych jest to rozpis systemu pełnego.

===================================== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
->2 z 3 = 3 kombinacje parek
------------
->3 z 4 =4 komb -> trójek
->2 z 4 =6 komb -> parek
------------
->4 z 5 =5 komb --> czwórek
->3 z 5 =10 komb -> trójek
->2 z 5 =10 komb -> parek
-----------
->5 z 6 =6 komb --> piątek
->4 z 6 =15 komb -> czwórek
->3 z 6 =20 komb -> trójek
->2 z 6 =15 komb.-> parek
-----------
->6 z 7 =7 komb --> szóstek
->5 z 7 =21 komb -> piątek
->4 z 7 =35 komb -> czwórek
->3 z 7 =35 komb -> trójek
->2 z 7 =21 komb -> parek
-----------
->7 z 8 =8 komb --> siódemek
->6 z 8 =28 komb -> szóstek
->5 z 8 =56 komb -> piątek
->4 z 8 =70 komb -> czwórek
->3 z 8 =56 komb -> trójek
->2 z 8 =28 komb.-> parek
-----------
->8 z 9 =9 komb ---> ósemek
->7 z 9 =36 komb -> siódemek
->6 z 9 =84 komb -> szóstek
->5 z 9 =126 komb -> piątek
->4 z 9 =126 komb -> czwórek
->3 z 9 =84 komb -> trójek
->2 z 9 =36 komb -> parek
=================================== <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

=> Systemy Pełne a SYSTEMY Skrócone to dwie różne sprawy !

Korzystając z systemów Firmowych czyli z Systemów pełnych zawsze mamy mniejsze szanse uciułać jakiś grosz !
Wkład jest ogromny mimo wszystko bo musimy posłać wszystkie kombinacje-zakłady dla wybranych Naszych typów.

Grając Systemami Skróconymi płacimy mniej bo mamy mniej kombinacji a szanse podobne.
Zaznaczam --> System Skrócony dla Typów Własnych.
Jeżeli jesteś Singlowcem sam wiesz jaką masz skuteczność w Typowaniu.
Załóżmy, że grasz na 9 spotkań a Twoja skuteczność to 75% czyli liczysz, że trafisz 6-7 spotkań z tych 9-ciu.
->Rozpis pełny-firmowy np. 3 z 9 to 84 kombinacje !
Spodziewana wygrana za 3 spotkania przy kursie około 2.5 na spotkanie to około 15 jednostek. ( czy warto grać w rozpisie firmowym ? )

Jeżeli zagrasz w Systemie Skróconym to masz 12 kombinacji po 3 spotkania czyli mniej płacisz ->12 jednostek a możesz wygrać 15 jednostek.
itd.

Wszystko zależy od Twoich wybranych Typów Własnych

->Trzeba mierzyć siły na zamiary i odwrotnie !

pozdrawiam ->[color:"blue"] strateg1 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
napisałem ci o co chodzi więc nie mędrkuj ,ogolnie ja przynajmniej stosuje taka zasada ze im wyzsze kursy w spotkaniach tym rozpis mniejszy np 3z6 3z7 3z8.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
napisales ze biale jest jasniejsze niz czarne..... brawo za inteligencje i blyskotliwosc......przeciez wiadomo ze im wiecej trafisz spotkan tym lepszy system z mniejsza iloscia bledow lub wtedy super jest kombos.....rozumiem ze ty zawsze trafisz po 90-100% spotkan.....gratuluje szczerze

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Strateg1=lottogracz.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Kazdy system, nawet najglupszy jest lepszy niz typowanie na pale.
Wlasnie takie walenie kuponow-pociagow bez planu, sensu i kredensu to zdaje sie glowny zarobek buka :-)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Kazdy system, nawet najglupszy jest lepszy niz typowanie na pale.
Wlasnie takie walenie kuponow-pociagow bez planu, sensu i kredensu to zdaje sie glowny zarobek buka :-)
Każdy system "ileś na kilka" to takie pociągi
Róznica tylko taka, że jedne jadą wg rozkładu a inne "na pałę". (jedna osoba składa wiele kuponów - wiele osób składa kupon)
Z punktu widzenia buka nic to nie zmienia.
On płaci za te co dojadą do celu.
Single dojada najczęściej ale z mniejszym ładunkiem.

Matematyki nie oszukasz żadnym systemem.

Wygrać możesz jedynie lepiej oceniając prawdopodobieństwo
od buka. A ten i tak ma przewagę wynikajacą z marży.

Dołączył: May 2006
Posty: 33
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 33
ALE JA PISAłEM NA SERIO, żE 3 DROżNE AKO JEST LEPSZE NIż SINGIEL.. WIęCEJ ZAROBISZ

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Każdy system jest tak dobry jak typy w nim zawarte. Bez dobrych typów żaden system nie przyniesie zysku.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
Witam

Od jakiegos czasu gram w Toto-Miksie, ale chcialbym sprobowac sil u internetowych bukow.

Chce zagrac w zakladzie systemowym - http://img281.imageshack.us/img281/914/betdupajp5.jpg - zakladajac, ze wejdzie mi dokladnie 7 meczy, tych z najnizszymi kursami, to przy widocznej tam calkowitej stawce, ile powinienem wygrac? Z moich wyliczen wynika, ze nic nie wygram, ale wole spytac ekspertow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Wygrasz 27 groszy czyli będziesz w plecy 47,25zł.

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1