|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Dobra nie brnijmy w animozje Federerowo-Nadalowe, temat walkowany 763 razy  to nie ta sprawa Jozek A daj Pan spokój, błędów ort. nie widzę, mylę sprawy. Ehhhh. .. kazdy ma prawo do gorszego dnia  Tytul dla Feda lub Cilica, jesli bedzie mial dzien konia u kobiet Angelika bierze wszystko w tym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Możesz sobie go nie lubic, twoja sprawa, ale jarac się kogos kontuzja to więcej niż żałosne Koksom kazdy powinien zyczyc wszystkiego najgorszego. A w czystosc Grzebalca wierza tylko slepce jak u Armstronga. Ssączu w swoim stylu, uwierzył bym Ci nawet jakbys napisał że życzysz smierci. Nie mieszajmy w to powaznych spraw. Oszust to oszust i powinien byc napietnowany a nie wynoszony na piedestaly. A o tym, ze ATP i WTA zamiataja od lat pod dywam afery dopingowane juz od paru lat huczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Rafa odbije sobie na RG, tylko chyba kiepskim pomysłem będzie jak co roku naparza turnieje poprzedzające szlem, zdrowie już nie najlepsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Prawda jest taka, że gdyby Nadal był walczakiem to by grał z kontuzją, po prostu spusiaczył, a dodatkowy myślę, że zorientował się, że może w nastepnych meczach spotkać się z Federerem, a że jakby grał nawet z kontuzją, to móglby wygrac, to skreczował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pani Basia dobrze się trzyma Ciekawe czy Wilander zagląda pod kieckę. @1,15 na bank z nudów pykaja sobie na korcie to po można pomylić prysznice a jest co namydlać lidlowskim cieniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ooo tak jak Master mówi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Możesz sobie go nie lubic, twoja sprawa, ale jarac się kogos kontuzja to więcej niż żałosne Koksom kazdy powinien zyczyc wszystkiego najgorszego. A w czystosc Grzebalca wierza tylko slepce jak u Armstronga. Ssączu w swoim stylu, uwierzył bym Ci nawet jakbys napisał że życzysz smierci. Nie mieszajmy w to powaznych spraw. Oszust to oszust i powinien byc napietnowany a nie wynoszony na piedestaly. A o tym, ze ATP i WTA zamiataja od lat pod dywam afery dopingowane juz od paru lat huczy. Armstrongowi wine udowodniono, Rafie nie, to jaki oszust ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ooo tak jak Master mówi  dramat Kretola Master żartował przecież
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Prawda jest taka, ze jakby gołota był walczakiem to by walczyl z tysonem do końca mimo polamanej twarzy, najwyżej by został warzywem albo wylądował w czarnym worku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Master chyba nawet jest fanem z tego co kojarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Prawda jest taka, ze jakby Gołota był walczakiem to by walczyl z tysonem do końca mimo polamanej twarzy, najwyżej by został warzywem albo wylądował w czarnym worku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Master chyba nawet jest fanem z tego co kojarze Nadal już w III secie chciał skreczować, ale widać było, że jego trener pokazuje, żeby jeszcze trochę wygrał, a później przegrał kreczem, żeby było bardziej wiarygodne. Jakby go naprawde bolało to poprosiłby o nosze, a nie sam schodził. Jak dał radę chodzić to mógł spokojnie grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Prawda jest taka, ze jakby gołota był walczakiem to by walczyl z tysonem do końca mimo polamanej twarzy, najwyżej by został warzywem albo wylądował w czarnym worku. Uj tam że będe jadł przez słomke ale wytrzymałem do końca, to się tylko liczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Mój blad, dwukrotny mistrz swiata, ale ze boks jest skorumpowany to ludzie postrzegają go tak jak postrzegaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Frajerzy? Ty prawdopodobnie kurwa jesteś bity w realu 3 razy dziennie bo tutaj za taki debilny tekst nikt ci nie da po ryju. Ale jak w czerwcu zdasz do Starszaków, spróbujemy to inaczej załatwić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ooo tak jak Master mówi  dramat Kretola Master żartował przecież Serio ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Master chyba nawet jest fanem z tego co kojarze Nadal już w III secie chciał skreczować, ale widać było, że jego trener pokazuje, żeby jeszcze trochę wygrał, a później przegrał kreczem, żeby było bardziej wiarygodne. Jakby go naprawde bolało to poprosiłby o nosze, a nie sam schodził. Jak dał radę chodzić to mógł spokojnie grać. Achh ta satyra Masterka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Prawda jest taka, ze jakby Gołota był walczakiem to by walczyl z tysonem do końca mimo polamanej twarzy, najwyżej by został warzywem albo wylądował w czarnym worku. Tyson był tam na dopingu co zresztą po jakimś czasie wyszło (zostało udowodnione)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
laser nie graj ,,darmowych,, 1.25 w tenisie jak inni frajerzy to nie bedziesz musial pisac takich postów  ... Kretol moZe mało elegancko ale za to zgodnie ze stanem faktycznym okrelił ,,panów typerow,,
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|