Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 66 z 110 1 2 64 65 66 67 68 109 110
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
a my się zakładaliśmy?
o litrowego jacusia?

Nie dorabiaj sobie wersji.

a zakładaliśmy się o przelanie kasy na biedne/chore dzieci???
nie przypominam sobie

a w ogóle się o coś zakładaliśmy?
chyba chodziło o co innego, a nie o zakład.
Bądź rzetelny, bo to ty wyzywasz mnie od oszusta, a ja zwyczajnie się z tym nie zgadzam bo na pewno cię nie oszukałem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Prawda jest taka, że Biszop sam smaczne ziemniaki zjadł, a później nie miał gdzie dostać i przesłał pieniądze!

Nie ma za co! ;-))


Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
kurwa bieda,dzieci chodzą głodne a Aker od roku pyta o worek kartofli
papa

chodzi o zasady
gdyby sytuacja była odwrotna zapewne byłbym tu już wyzwany przez biszopa kilka razy że nie dotrzymuje obietnicy itp itd
i to nie dlatego że nie ma co jeść tylko że ma okazję komuś dowalić, wyśmiać, wyszydzić
ale że to jego dotyczy to wszystko jest ok


Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Dzieci w PL nie mają tak żle, na innych kontynentach tam dramat.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
23:35
Majer potwierdza, że Mackiewicz na pomoc oczekuje w namiocie. On i Revol pierwszą noc spędzili w szczelinie śnieżnej. Później Francuzka sprowadziła Polaka 200 metrów niżej, do miejsca z którego rozpoczęli atak szczytowy.


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
A skąd tyle w Was ochoty do kłótni..
Kurwa..tu się bez alkoholu nie obędzie..
Trza się spotkać, napić..chujów narzucać za majciochy...
Aker.. do tej kaszanki dorzucę worek orlika albo bryzy..i przestańta już kręcić aferę, bo oba dostanieta po pysku ..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
a my się zakładaliśmy?
o litrowego jacusia?

Nie dorabiaj sobie wersji.

a zakładaliśmy się o przelanie kasy na biedne/chore dzieci???
nie przypominam sobie

a w ogóle się o coś zakładaliśmy?
chyba chodziło o co innego, a nie o zakład.
Bądź rzetelny, bo to ty wyzywasz mnie od oszusta, a ja zwyczajnie się z tym nie zgadzam bo na pewno cię nie oszukałem.

OK, przepraszam źle się wyraziłem
zwyczajnie nie dotrzymałeś złożonej obietnicy
teraz dobrze się wyraziłem ???

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
a terminarz to każdy ma taki sam, Legia-Wisła-Lechia-Lech-Jaga wszystko w 4-5 kolejek

Nie o to chodzi.
Was to można pokonać, a Lecha trzeba. smile

Taka niby mała, z naszego punktu widzenia, ale jednak różnica.

Wasza perspektywa jest inna. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by burbon
A skąd tyle w Was ochoty do kłótni..
Kurwa..tu się bez alkoholu nie obędzie..
Trza się spotkać, napić..chujów narzucać za majciochy...
Aker.. do tej kaszanki dorzucę worek orlika albo bryzy..i przestańta już kręcić aferę, bo oba dostanieta po pysku ..

masz rację ale tak jak i w życiu, tak jak i w pracy tak samo i tutaj nie lubię jak są równi i równiejsi, jak są święte krowy które mogą po wszystkich jechać, szydzić i wyśmiewać

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Biszop
Właśnie czytałem o tym Mackiewiczu co się w góry wybrał....
poczytałem sobie o nim coś więcej. Chyba zaczynam żałować, ale nie jego tylko siebie, że straciłem tyle czasu...
ciężki kretyn, a widzę media robią z niego bohatera.


Originally Posted by Biszop
Żal każdego umierającego ale ten Mackiewicz to nie był jakiś wybitny wyczynowiec tylko taki trochę szaleniec, na zasadzie - a co ja nie zrobię - i teraz media mają relację, szwagierka zbiera mamonę na opłatę akcji ratunkowej....


Poczytales troche o gosciu na googlu i masz prawo wypowiadac osod o czlowieku nazywajac go kretynem jak nie masz zielonego pojecia o himalaizmie?

A drugi post z 13:45 wczorajszego dnia okraszony swierdzeniem "był" jakby gosciu juz nie zyl. Rozumiem, ze taki z Ciebie "szpec" ze na podstawie medialnych informacji a tak naprawde szumu informacyjnego oceniles jego szanse na przezycie?

Zyjemy w takich czasach, ze media w takich przyadkach przescigaja sie w podawaniu niesprawdzonych i niezweryfikowanych informacji. Cos a`la katastrofa smolenska gdzie przezyly 3 osoby, karetki ich odwiozly do szpitali...

No ale najpierw trzeba ruszyc mozgiem.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Biszop
Ale lepiej już nie będę się wypowiadał bo zaraz ssaczu himalaista mnie ojebie, pewnie nie tylko słuchał innych znających temat ale i sam był w takich temperaturach na takich wysokościach i wie ocb.


Jak mi znajdziesz gdziekolwiek post mojego autorstwa, w ktorym pisze, ze wchodzilem na jakiekolwiek gory to Cie pocaluje w Twoja zacna i wielce inteligenta dupe.

Z racji tego, ze pozwolilem sobie wytknac Ci glupote wczoraj zdaje sobie sprawe, ze bedziesz mnie szyderczo atakowal co jak widac robisz bezczelnie klamiac.

Nie przejmuj się Ssaczu. To jego styl. Za chwilę Ci zarzuci ze typow nie podajesz a jakbys jego podliczyl to broda jak smuda.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Fechu...dzisiaj zjebałem typa na Notts County..remis ino frown
Dobrze że nikt nie zauważył..

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
OK, przepraszam źle się wyraziłem
zwyczajnie nie dotrzymałeś złożonej obietnicy
teraz dobrze się wyraziłem ???

lepiej. i to jest powodem, że nazywasz mnie oszustem?
bo o ile możesz mnie wyzywać od pizdeczek i co ci ślina na język przyniesie co mi kompletnie wisi, to nie olałem tematu tylko załatwiłem to inaczej.


Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Burbon, a jak tam te Notts Kantry co grałeś? Weszło?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by ssaczu
[quote=Biszop]Właśnie czytałem o tym Mackiewiczu co się w góry wybrał....
poczytałem sobie o nim coś więcej. Chyba zaczynam żałować, ale nie jego tylko siebie, że straciłem tyle czasu...
ciężki kretyn, a widzę media robią z niego bohatera.


Originally Posted by Biszop
Żal każdego umierającego ale ten Mackiewicz to nie był jakiś wybitny wyczynowiec tylko taki trochę szaleniec, na zasadzie - a co ja nie zrobię - i teraz media mają relację, szwagierka zbiera mamonę na opłatę akcji ratunkowej....


Poczytales troche o gosciu na googlu i masz prawo wypowiadac osod o czlowieku nazywajac go kretynem jak nie masz zielonego pojecia o himalaizmie?

A drugi post z 13:45 wczorajszego dnia okraszony swierdzeniem "był" jakby gosciu juz nie zyl. Rozumiem, ze taki z Ciebie "szpec" ze na podstawie medialnych informacji a tak naprawde szumu informacyjnego oceniles jego szanse na przezycie?

Zyjemy w takich czasach, ze media w takich przyadkach przescigaja sie w podawaniu niesprawdzonych i niezweryfikowanych informacji. Cos a`la katastrofa smolenska gdzie przezyly 3 osoby, karetki ich odwiozly do szpitali...

No ale najpierw trzeba ruszyc mozgiem.[/quote
+1000000

Biszop na deskach

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Burbon w piątek 375 melonów!
Wygrywamy ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ja trafie w to EuroJackpot to master masz to jak w banku!
[Linked Image from img1.autostuff.pl]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Fechu...dzisiaj zjebałem typa na Notts County..remis ino frown
Dobrze że nikt nie zauważył..
Ale na 1 było @4,80 no to jak nie spróbować..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
O! To jest auto!

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
zona Mackiewicza na tvn24


Strona 66 z 110 1 2 64 65 66 67 68 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK), 1,534 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,710
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1