Witam, jest to mój pierwszy temat na tym forum i odrazu chciałbym ostrzec wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> aby traktowali ten temat z przymróżeniem oka tzn. typy tu grane będą dobierane raczej na przekór wszystkim grającym.
Jeszcze tylko pare ważnych spraw :
1. Kursy będą pochodzić przedewszystkim od GB chyba że niebędzie tam danego zdarzenia w ofercie.
2. Możecie do woli zaśmiecać mi temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale oczywiście w granicach rozsądku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3. Niezamierzam prowadzić żadnych statystyk ( jak ktoś chce to może mi liczyć

)
i to by było na tyle... jak coś zapomniałem to z góry przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wszystko co chciałem powiedzieć już jest, zapinamy pasy i jazda po kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Dziś sobota czyli jest co grać i zaraz powinienem coś wykombinować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />