Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 50 1 2 7 8 9 10 11 49 50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Bremen blisko 3

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Kuźnia Jawor

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Biczyk, przetrwają 6 na 4?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Karny ksiązkowy Bremen

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jyyyppppp22222

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by haczyk
Biczyk, przetrwają 6 na 4?
Udało się
Cieszę się bardzo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
solidnie bronili cały mecz

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
W skrócie: szwedzka działaczka na rzecz praw kolorowych imigrantów i wszelakiej równości, Zaida Catalan, pojechała do Kongo, gdzie dla misji ONZ dosłownie straciła głowę.
Wcześniej została porwana wraz z innym działaczem ONZ, który nie skończył wiele lepiej.


https://www.sadistic.pl/stracila-glowe-dla-imigrantow-vt467430.htm

Aż skopiuję komentarz:

Jak uwalniasz wilka z wnyk to cie nie upierdoli. Jak odwiążesz psa i zabierzesz z lasu to obdarzy cie miłością. Jak adoptujesz niedźwiedzia i będziesz o niego dbał to będzie normalnie kurwa Kubuś Puchatek (Miś Wojtek), spróbujesz pomóc murzynowi- zajebie cie.

No cóż.. zwierzę zwierzęciu nierówne.


:-))


Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Master.com back
W skrócie: szwedzka działaczka na rzecz praw kolorowych imigrantów i wszelakiej równości, Zaida Catalan, pojechała do Kongo, gdzie dla misji ONZ dosłownie straciła głowę.
Wcześniej została porwana wraz z innym działaczem ONZ, który nie skończył wiele lepiej.


https://www.sadistic.pl/stracila-glowe-dla-imigrantow-vt467430.htm

Aż skopiuję komentarz:

Jak uwalniasz wilka z wnyk to cie nie upierdoli. Jak odwiążesz psa i zabierzesz z lasu to obdarzy cie miłością. Jak adoptujesz niedźwiedzia i będziesz o niego dbał to będzie normalnie kurwa Kubuś Puchatek (Miś Wojtek), spróbujesz pomóc murzynowi- zajebie cie.

No cóż.. zwierzę zwierzęciu nierówne.


:-))
jak ona teraz będzie bez głowy wyglądać ? smirk

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
BKS :-))

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale to jakaś wersja soft śmierci

bez odcinki głowy, strzałami, jakieś miętkie kakaowce

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale jak z kongo to chyba chrześcijanie, widocznie ich bóg każe strzelać

bo ten od ciapków to chyba nakazał kroić

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych.
moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by aker
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych.
moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy
nie

przy cudzie może biathlon kobiet, ale nie oszukujmy się

skoczkowie powinni przywieźć 3 medale, może cztery?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by aker
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych.
moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy


szanse sa
takie jak my do panienek od Haczyka

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by aker
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych.
moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy
]

Wg mnie - nie mamy, choć chciałbym się mylić

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Moim zdaniem warto zaryzykować z typem na złoto Polski w drużynówce skoczków jeśli kurs jest jakiś godny

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by aker
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych.
moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy
nie

przy cudzie może biathlon kobiet, ale nie oszukujmy się

skoczkowie powinni przywieźć 3 medale, może cztery?

pytam bo buki dają fajne kursy na under 1,5 w sportach drużynowych
biathlon to Nowakowska solo ale w drużynie to bida
szczerze to nie widzę szans gdzie byśmy mieli w drużynie zdobyć ten drugi medal

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by aker
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych.
moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy


Tylko druzynowka kobiet teoretyczne szanse jakies ma ale oceniam je na 5-10%.

W biathlonie tylko Nowakowska. Druzyna kobiet zapewne jak co IO da plame. Byc moze Nowakowska jak bedzie miala dzien konia na strzelnicy zakutasi jakis medal w indywidualnym wystepie.

W skokach moze byc klops a moze byc i 3-5 medali. W druzynowce medal jakis powinien byc. Austria w rozsypce, slowency nie tacy mocni na mniejszych skoczniach. Indywidualnie roznie to moze byc.

Minimum oczekiwan to po jednym medalu indywidualnie na kazdej skoczni dla Stocha. A inni moga tylko cos dodatkowo dolozyc a potencjal jest. Kot wygral na normalnej skoczni zawody, Hula i Kubacki skacza bardzo dobrze. Zyla widac rowniez forme lapie.

No i przede wszystkim skocznia u skosnych bardzo odpowiada Polakom.

Strona 9 z 50 1 2 7 8 9 10 11 49 50

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1