|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczyk, przetrwają 6 na 4?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk, przetrwają 6 na 4? Udało się Cieszę się bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
solidnie bronili cały mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
W skrócie: szwedzka działaczka na rzecz praw kolorowych imigrantów i wszelakiej równości, Zaida Catalan, pojechała do Kongo, gdzie dla misji ONZ dosłownie straciła głowę. Wcześniej została porwana wraz z innym działaczem ONZ, który nie skończył wiele lepiej. https://www.sadistic.pl/stracila-glowe-dla-imigrantow-vt467430.htmAż skopiuję komentarz: Jak uwalniasz wilka z wnyk to cie nie upierdoli. Jak odwiążesz psa i zabierzesz z lasu to obdarzy cie miłością. Jak adoptujesz niedźwiedzia i będziesz o niego dbał to będzie normalnie kurwa Kubuś Puchatek (Miś Wojtek), spróbujesz pomóc murzynowi- zajebie cie. No cóż.. zwierzę zwierzęciu nierówne. :-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
W skrócie: szwedzka działaczka na rzecz praw kolorowych imigrantów i wszelakiej równości, Zaida Catalan, pojechała do Kongo, gdzie dla misji ONZ dosłownie straciła głowę. Wcześniej została porwana wraz z innym działaczem ONZ, który nie skończył wiele lepiej. https://www.sadistic.pl/stracila-glowe-dla-imigrantow-vt467430.htmAż skopiuję komentarz: Jak uwalniasz wilka z wnyk to cie nie upierdoli. Jak odwiążesz psa i zabierzesz z lasu to obdarzy cie miłością. Jak adoptujesz niedźwiedzia i będziesz o niego dbał to będzie normalnie kurwa Kubuś Puchatek (Miś Wojtek), spróbujesz pomóc murzynowi- zajebie cie. No cóż.. zwierzę zwierzęciu nierówne. :-)) jak ona teraz będzie bez głowy wyglądać ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale to jakaś wersja soft śmierci
bez odcinki głowy, strzałami, jakieś miętkie kakaowce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale jak z kongo to chyba chrześcijanie, widocznie ich bóg każe strzelać
bo ten od ciapków to chyba nakazał kroić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3 |
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych. moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych. moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy nie przy cudzie może biathlon kobiet, ale nie oszukujmy się skoczkowie powinni przywieźć 3 medale, może cztery?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych. moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy szanse sa takie jak my do panienek od Haczyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych. moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy ] Wg mnie - nie mamy, choć chciałbym się mylić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Moim zdaniem warto zaryzykować z typem na złoto Polski w drużynówce skoczków jeśli kurs jest jakiś godny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3 |
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych. moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy nie przy cudzie może biathlon kobiet, ale nie oszukujmy się skoczkowie powinni przywieźć 3 medale, może cztery? pytam bo buki dają fajne kursy na under 1,5 w sportach drużynowych biathlon to Nowakowska solo ale w drużynie to bida szczerze to nie widzę szans gdzie byśmy mieli w drużynie zdobyć ten drugi medal
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Panowie czy na olimpiadzie mamy oprócz skoków jeszcze jakieś realne szanse medalowe w sportach drużynowych. moim zdaniem panczeny są w rozsypce i sukcesu sprzed 4 lat nie powtórzymy Tylko druzynowka kobiet teoretyczne szanse jakies ma ale oceniam je na 5-10%. W biathlonie tylko Nowakowska. Druzyna kobiet zapewne jak co IO da plame. Byc moze Nowakowska jak bedzie miala dzien konia na strzelnicy zakutasi jakis medal w indywidualnym wystepie. W skokach moze byc klops a moze byc i 3-5 medali. W druzynowce medal jakis powinien byc. Austria w rozsypce, slowency nie tacy mocni na mniejszych skoczniach. Indywidualnie roznie to moze byc. Minimum oczekiwan to po jednym medalu indywidualnie na kazdej skoczni dla Stocha. A inni moga tylko cos dodatkowo dolozyc a potencjal jest. Kot wygral na normalnej skoczni zawody, Hula i Kubacki skacza bardzo dobrze. Zyla widac rowniez forme lapie. No i przede wszystkim skocznia u skosnych bardzo odpowiada Polakom.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|