|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178 |
zapraszam do typowania:) dzisiejsze spotkania:
San Antonio at Toronto 1:00 PM Orlando at Atlanta 2:00 PM Miami at Philadelphia 2:00 PM Houston at NO/Oklahoma City 7:00 PM LA Lakers at Seattle 9:00 PM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Spytam tutaj, bo nie wiem gdzie:
Czy ktos z was ma wykupionego INSIDERA na ESPN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Pewnie nikt nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tydzień temu był cały nba insider uwolniony z okazji startu ligi.
Z dzisiejszych meczów ciekawie prezentuje się Houston @2,25. Hornety dobrze zaczęły sezon, ale mimo 2 zwycięstw nie przekonuje mnie ta ekipa, Peja bez formy kompletnie, chyba powoli nadchodzi zmierzch tego koszykarza, młody Ch.Paul i West praktycznie we dwójkę ciągną grę do przodu + czasem Bobby Jackson z ławki coś wrzuci. Rockets natomist bardzo podbudowani zmiecieniem Dallas 31 punktami mimo przeciętnej gry T-Maca (Yao 36p) i na pewno z duzymi ambicjami przystapią do tego spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Toronto Raptors (+7) @ 1.917 Seattle Supersonics (-1.5) @ 1.980
Pora wreszcie trafić jakiś handicap, bo póki co jedynie o/u mi wchodzą. Trudno mi pisać dlaczego tak, a nie inaczej dziś gram, dlatego, że ja tak naprawdę na NBA nie znam się na tyle, żeby pisać jakieś poważne rozkminki. Niemniej jednak przeczucie mi mówi, że Toronto będą się trzymali blisko Spurs. W końcu San Antonio wygrali tylko z cieniasami z Dallas (cieniasy dlatego bo zostali zmiażdżeni przez Houston), a Toronto roztrzaskało pogromców Detroit. Trochę to zawiłe, ale wiecie o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lakers zaczęli sezon na ostrym gazie zdobywając w każdym meczu przynajmniej 110 punktów, pora na ostudzenie ich zapałów, bo chociaż Seattle defensywy nie ma zbyt dobrej, ale ofensywnie są jak nabardziej w stanie dotrzymać im kroku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178 |
Philadelphia 76ers-Miami Heat over 188.5 @ 1.909 Houston(+4) @ 1.909
nie napisze nic wiecej bo nie mam czasu wybaczcie POWODZENIA<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
NBA to na razie sobie chyba tylko pooglądam. Gdybym miał zagrać to
Atlanta+3 Phila +0,5 1 Quarter Miami -2,5 Orlando-1 1 Quarter Phila/Miami over 188,5 New Orleans/Houston under183,5
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ja dzis zacznę małą progresję na lose Lakers, a oprócz tego poscilem over w meczu Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
az sie lezka w oku kreci [youtube.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
moze nie na temat dzisiejszych meczy ale... Jalena Rose : "Ciężko było zdecydować gdzie zagram. To jest jak napisanie nowego rozdziału w książce. Postanowiłem, że będę reprezentował Phoenix Suns. Wierzę w to, że uda nam się zdobyć mistrzostwo." powiedział Rose, który także podziękował pozostałym zespołom za zainteresowanie jego osobą. nowa strzelba do zespolu slonc moze byc ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
ja dzis zacznę małą progresję na lose Lakers, a oprócz tego poscilem over w meczu Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr Dzięki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> naprawdę przyda się. Ja puściłem over SA, SA z handi, win Atlanty z handi oraz under i jeszcze pare innych typów do których nie podaję uzasadnienia bo po co ? Aha i dokładny wynik Atlanty też puściłem 95-82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam
Troche pozno ale wlasnie zaczynam ogladac NOK-HOU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i postawilem na na gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Buki chyba powariowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Huoston kroii Dallas to co ma nie wygrac z "narybkiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> widac to juz po 6min 1Q <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> PS; Czy naprawde niema wsrod nas fana poety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
No rzeczywiście powariowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I masz nauczkę chwalić się typem po 1Q <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|