|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,610 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,610 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
weszlo to jest banda niedojebow, ten portal zszedl na psy wieki temu wystawiajacy oceny nawet nie widzieli meczu Piast-Jaga, Kwiecien wg nich najgorszy na boisku z Jagi  dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
najgorszy u nas był Swider
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Pospisil & Kwiecien to zaskoczenie najwieksze i najwieksze plusy meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
w sumie to tylko do zmiennikow mozna miec pretensje,o nie wykorzystane 2 superokazje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kwiecien najwiekszy plus meczu ? Oj ogladalem caly mecz i w zyciu bym tak nie powiedzial
sa kursy na Jaga - Cracovia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
weszlo to jest banda niedojebow, ten portal zszedl na psy wieki temu wystawiajacy oceny nawet nie widzieli meczu Piast-Jaga, Kwiecien wg nich najgorszy na boisku z Jagi  dramat w pierwszej połowie był najgorszy same straty i piętki i rulety w 2 połowie pięknie czyścił i podawał do przodu a i asysta przy golu Franka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
Kwiecien najwiekszy plus meczu ? Oj ogladalem caly mecz i w zyciu bym tak nie powiedzial
sa kursy na Jaga - Cracovia ? 1.70 na jagiellonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Kwiecien najwiekszy plus meczu ? Oj ogladalem caly mecz i w zyciu bym tak nie powiedzial
sa kursy na Jaga - Cracovia ? nie podniecaj się i tak nie wygracie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Świder najgorszy Pawełek mnie wkurwiał i Guilerme cała lewa strona parę razy była wolna że tirem można było wjechać lepszy zespół to wykorzysta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kwiecien najwiekszy plus meczu ? Oj ogladalem caly mecz i w zyciu bym tak nie powiedzial
sa kursy na Jaga - Cracovia ? nie podniecaj się i tak nie wygracie okaze sie w sobote, pytalem o kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
dla mnie Kwiecien pewniak, ciagle w grze, przecinak, rozprowadzal pilki, kasowal kazdego kto tylko do niego dobiegl, fizycznie bez podjazdu ktokolwiek
w 1 polowie cala druzyna grala srednio i dala sie wyszumiec dla Gliwic
a zmiennicy na fantazji troche, Bezjak widac widzi duzo, bardziej 10tka niz 9tka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Świder najgorszy Pawełek mnie wkurwiał i Guilerme cała lewa strona parę razy była wolna że tirem można było wjechać lepszy zespół to wykorzysta Na szczęście nie gracie już z Pogonią.  Vitolo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Pawelek standardowo kusil los, ale z tylu to jest pewniak niesamowity, widac obrona z nim czuje sie mega dobrze, nawet pewniej niz z Kelemenem ktory w ostatnich swoich meczach byl bardzo sredni
Guilherme bez blysku teraz, 0 akcji z przodu, co mial grac to gral, ale mozna wiecej wymagac od niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
przestań Fechu dowcipkować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Świder najgorszy Pawełek mnie wkurwiał i Guilerme cała lewa strona parę razy była wolna że tirem można było wjechać lepszy zespół to wykorzysta Na szczęście nie gracie już z Pogonią.  Vitolo  Pogoń to przyznam elegancko wyruchaliśmy w tym sezonie. Wy graliście, my strzeliliśmy po 1-0. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Pawełek nie ma podjazdu do Kelemena pod każdym względem Tazen co ty bredzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Świder najgorszy Pawełek mnie wkurwiał i Guilerme cała lewa strona parę razy była wolna że tirem można było wjechać lepszy zespół to wykorzysta Na szczęście nie gracie już z Pogonią.  Vitolo  Probierz, Pasy, sobota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Pawełek nie ma podjazdu do Kelemena pod każdym względem Tazen co ty bredzisz ostatnie mecze dramatyczne Kelemena sam w sobie jest lepszy, nie kloce sie, ale na dzis moim zdaniem bez znaczenia kto w bramce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Pawełek to jest tykająca bomba on musi jebnąć babola co jakiś czas ten typ tak ma mam nadzieję że już niedługo posadzi dupę na ławce
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|