|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
mężczyźni: Norwegia zwycięstwo - 1,4 Włochy - Kanada 1 - 1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
mężczyźni: Norwegia zwycięstwo - 1,4 Włochy - Kanada 1 - 1,55 gdzie tyle na norwegow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
mężczyźni: Norwegia zwycięstwo - 1,4 Włochy - Kanada 1 - 1,55 gdzie tyle na norwegow? w fortunie https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDE4NDUyMzkwODcwMDp2%2BrceiADJK4tqW2A%3D&kind=LIVE
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
POLSKA-Francja 1  Z całym szacunkiem do Justyny, ale to co odpierdalała na swoich zmianach to jest dramat. Na każdym odcinku traciła do Jean 3-4sek, a Jaśkowiec na każdym swoim odcinku odrabiała te 3-4sek. do Thomas Hugue i to z nawiązką, a potem Kowalczyk znowu straty  Być może po prostu Jean jest o 2 klasy lepsza od swojej koleżanki i moje wrażenie jest nieco spaczone. Ale w emocjach kiepsko to wyglądało
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
sporo osób pewnie zainwestowało w Norwegie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
W tych stsa wystarczy ze jedna/dwie osoba/y za tysiaka przyladuje i kursy lecą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
W tych stsa wystarczy ze jedna/dwie osoba/y za tysiaka przyladuje i kursy lecą Nawet za mniej. Zależy w jakie zdarzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
bardziej mnie zaskoczył kurs na Włochów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
POLSKA-Francja 1  Z całym szacunkiem do Justyny, ale to co odpierdalała na swoich zmianach to jest dramat. Na każdym odcinku traciła do Jean 3-4sek, a Jaśkowiec na każdym swoim odcinku odrabiała te 3-4sek. do Thomas Hugue i to z nawiązką, a potem Kowalczyk znowu straty  Być może po prostu Jean jest o 2 klasy lepsza od swojej koleżanki i moje wrażenie jest nieco spaczone. Ale w emocjach kiepsko to wyglądało Już na spokojnie sprawdziłem szczegóły tego biegu i ogółem na swoich odcinkach Justyna 8,09, Sylwia 8,22. Także - przepraszam p.Justyno, to po prostu Jean była tak mocna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
bardziej mnie zaskoczył kurs na Włochów... Musieli by dowieźć Pellegrino w czołówce, a nie zanosi się, no ale teraz to można się mądrzyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
bardziej mnie zaskoczył kurs na Włochów... Musieli by dowieźć Pellegrino w czołówce, a nie zanosi się, no ale teraz to można się mądrzyć  kurs na Włochów z Kanadą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
bardziej mnie zaskoczył kurs na Włochów... Musieli by dowieźć Pellegrino w czołówce, a nie zanosi się, no ale teraz to można się mądrzyć  kurs na Włochów z Kanadą  Ooops 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
alez epicki mecz na zakonczenie dnia Kanada-Finlandia jak przedwczesny final
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
POLSKA-Francja 1  Z całym szacunkiem do Justyny, ale to co odpierdalała na swoich zmianach to jest dramat. Na każdym odcinku traciła do Jean 3-4sek, a Jaśkowiec na każdym swoim odcinku odrabiała te 3-4sek. do Thomas Hugue i to z nawiązką, a potem Kowalczyk znowu straty  Być może po prostu Jean jest o 2 klasy lepsza od swojej koleżanki i moje wrażenie jest nieco spaczone. Ale w emocjach kiepsko to wyglądało Już na spokojnie sprawdziłem szczegóły tego biegu i ogółem na swoich odcinkach Justyna 8,09, Sylwia 8,22. Także - przepraszam p.Justyno, to po prostu Jean była tak mocna.  Justyna jak na swoja forme biegla bardzo dobrze, niestety dramat Jozka. Usprawiedliwiony ze wzgledu na emocje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
darmowe 1,25 na Szwecje z Niemcami dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
finki zabiorą niestety mi sporo kasy jak na swojej drugiej zmianie umierala Laukonnen, bylem pewien ze Cie wyjebia, ale na szczescie na ostatniej dotrzymala kroku Kowalczyk, przy czym nie wiem jak to zrobila
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Polki z Koreankami @1,94 łyżwiarski bieg drużynowy kobiet. Zostały naszym jakieś ambicje sportowe ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|